2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

selam herkese. 54 ile hamile kaldım. heray 1 kilo alıyorum :)) şuan 58 oldum :KK70:

beni de ekleyin lütfen :) yaş 29.. 51,4 ile hamile kaldım 19. haftamdayım 53,4 kiloyum..

20. haftamıza geçecez inşallah kilom değişecek bu hafta :KK9:

20 haftamda 3 kilo geri giderek 74 olmuşum.herkes alır ben vermeye başladım.aslında çok iştahsızım.hastayımda biraz

yas 27 kilo 47 ile başladım 53 kilo oldum ilk üç ayda 4,5 son ayda 1,5
çok almışsın dedi doktorben de kendime ilk 3 ay zorla yemek yedirdim boşuna fazladan aldım midem bulandı hep alışık olmadığım kadar yemekten hata etmişim, şimdi de önemli bir devre az yesem bebeğe zarar:KK14:

20 hafta 6 kilo aldım ühhhüüü ühhhüüü

yalnız değilsin:KK50: 55.7ile hamile kalmıştım. şuan 20+0ım. 61.1 çıktım :KK43: ama doktora gitmeden 5börek bi kase çorba yarımlitreye yakın su elma 2mandalina yemiştim. yarım kiloyu ordan çıkarsamda yinede kurtarmıyor. çok aldım ya. bundan sonrada en az 10kilo alsam 15-16kiloyla bitirecem hamileliği :KK43:

20. hafta 57 ile bitti..Bakalım nasıl bir süpriz bekliyor ilerledikçe :)

Günaydınn, 60 ilehamile kalmıştım, boyum 1,68... 20 haftalığız 66 kiloyum.
Allah Allahhh liste şöyle biii sallandı sankiiiii, bir fil düştü listeye:))))))

20. hafta 57 ile bitti..Bakalım nasıl bir süpriz bekliyor ilerledikçe :)

Günaydınn, 60 ilehamile kalmıştım, boyum 1,68... 20 haftalığız 66 kiloyum.
Allah Allahhh liste şöyle biii sallandı sankiiiii, bir fil düştü listeye:))))))
Kızlar durdum durdum 18 haftadan 20. Haftaya 2 kilo birden aldım:) bi anda olunca da korktum boyle gider diye ama simdi yine yavaşladı :) ins yavas yavas gider:) kız lilasoft naptin anacim yarasın kuzuna:)

Ay utanıyorum ama napayım 22.Haftada 94 kiloyum :KK1: herkes zayıf mı olacak içinizde bir tanedee şişko anne olsun :)

Son düzenleme:
Ay utanıyorum ama napayım 22.Haftada 94 kiloyum :KK1: herkes zayıf mı olacak içinizde bir tanedee şişko anne olsun :)
Olsun tabi utanma kuzum herkesin yapısı aynı degil sonuçta kuzucuklarimiz saglıklı olsun da o kiloları veririz sonra..:)

Son düzenleme:
X