2014 Nisan Anneleri Kilo Takbi

kızlar ben 66 kilo ile hamile kaldım 8. haftada 69 oldum şuandada 70 im

eklendınzı kızlar

acelya 2 hafat sonrakı kılonda aynı olursa 12 62 yazıcam cok ıyı gıdıyosun bence

kızlar benide ekleyebilirmisiniz listenize temmuz 15 satım hamiş olduğumu 12 agustosta öğrendim şimdi 8 haftanın içindeyiz ve ilk bebişim olcak kilom 46 yaşım 21

Son düzenleme:
ekledim kızlar listeye zamanlarınız geldıgınde guncellemelerıde bıldırırsenız sevınırm

8hafta 5 gündeyim şuan,hamileliğin başında 66.5 dim şimdi 62.4 oldum ben de ters tepti kilo veriyorum çünkü mide bulantısından bişe yiyemiyorum..ama iyi oldu normal kilom 60 çünkü,yaş 28 ilk hamilelik buarada

Bu kilolari gorunce kendi kilomu yazasim gelmedi :/ merhaba arkadaslar ben yeni katildim araniza ilk hamileligim nasipse hamilelik oncesi 16kg verdim dukanla ama sonra ramazanda uc kilo aldim ve 78kg ile hamile kaldim 30 yasindayim hamileligimde cok az kilo almam lazim ama simdiden 1kg almisim bile bakalim sonumuz ne olacak herkese saglikli hamislikler diliyorum :)

8. haftam ve ömrü-hayatımda 70 kg da gördüm sonunda:2:
benim inanılmaz bir iştahım oldu arkadaşlar, mide bulantım hala yok, 100 ü görürüm heralde:2:

Ben 60 kg ile başladım şuan 63 kg oldum çok yemiyorum aslında 10.haftamdayım acaba bu gaz ve şişkinliğin kg etkisi oluyor mu?

sızı ekledım
8. haftam ve ömrü-hayatımda 70 kg da gördüm sonunda:2:
benim inanılmaz bir iştahım oldu arkadaşlar, mide bulantım hala yok, 100 ü görürüm heralde:2:

sızı ekleyemedım kac kılo aldıgınızı belırtmemıssınız

benim de ilk gebeliğim
yaşım 33
Ankara da yaşıyorum
69 kg la başladım hala 69 kiloyum
sat:1-07-2013
tahmini doğum tarihi 08-04-2014
teşekkürler

canım ben 1 kilo vermişim 8. haftaya 48 kiloyu eklermisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…