2014 Nisan Anneleri Kilo Takbi

Yaşım 34ilk hamileliğim 58 kiloyla hamile kaldım hala 58 im hiç kilo almadım eklermisin.10 haftam bitti

Ben 60 kg ile başladım şuan 63 kg oldum çok yemiyorum aslında 10.haftamdayım acaba bu gaz ve şişkinliğin kg etkisi oluyor mu?

ay kız bende 9.haftadayım 63 tüm 65 oldum
mide bulantım yok ama aşırıda yemiyorum sadece spor yapamıyorum bebekten dolayı normalde yapardım doktor kontrolde karnında çok gaz var dedi ama bilmiyorum kasıklarım taş gibi kabızlıkta var zaten çok rahatsız hissediyorum kendimi

ben adımı hala göremedim listede

yaş 29 2. gebelik sat 15 temmuz tdt 21 nisan

Spor olarak en uygunu yürüyüş bizim için.Sigarayı bıraktım 3 öğün mutlaka yiyorum faydalı gıdalar,folik asit, balık hapı alıyorum.Bunların hepsi kilo yapıyordur bana Ama gaz ve şişkinlik de var tabi Kuru kayısı ve incir denedim biraz iyi geldi ama bitmedi 2 tane günde kuru incir ye cevizle birlikte,2 tane de kuru kayısı ama bardağa ısla sonra o suyu da iç çok etkili kayısı.Ayrıca kilo için ekmeği kes sadece kahvaltıda alabilirsin.Sonuçta vücut değişime hazırlanıyor normal galiba bu böyle gitmicektir heralde.Ben eve tartı alıcam belki daha takipli beslenirim hep doktorda ölçüldüm.Yani her şey bebeğimiz için ama fazlası zarar bir sürü hastalık var kökeni kilo.Herkesin kilo kaldırma kapisitesi varmış yani herkes farklı tabi, Sıkı takip edelim normalleri yakalayalım.Sağlıklı devam edelim

cutemom cancağzım benim 12. haftayı da ekler misin 54 kilo

Bizde yarin 13. Haftamiza giriyoruz.hala 62 kikodayiz..18. Haftaya kadar ne kadar az o kadar iyi..

Bende yeni katildim 13 haftalik hamileyim 5 haftalik 5120 kilodaydim simdi 5650 klm normalmi acaba

canım 8.haftada kilom 61 idi 12.haftada 57 şuan 15.ahftam ve 55 kilodayım

12.haftaya geldim 66.5 le başlamıştım 62.4 oldum şimdide 60 kiloya düştüm bundan sonra çok kilo vermem diye düşünüyorum mide bulantım azalmaya başladı çünkü

Merhabalar,

benim ilk gebeliğim 13.haftadayım ve 64 kiloyum, 2 haftadır aynı kilodayım:) umarım birden aldığım 2-3 kilo bu şekilde durağan gider.Bakalım gelecek aylara kaç kiloyla gireceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…