2014 Nisan Anneleri Kilo Takbi

filoloğum nasılsın? seni temmuz da tüp bebek olacaklar topiğinden tanıyorum. uzun süredir giremiyorum foruma seni gördüğüme çok sevindim merak ediyordum başlangıçta değerleri düzensiz yükselmişti. görüyorum ki çok şükür devam ediyor sağlıkla maaşallah Allah tamamını erdirsin

seninle satımız aynıydı kilo gidişimizde aynı bende 66 ile başladım şimdi 14+3 ve 72,5 kiloyum
üstelik dietim var ona sadık kalmaya çalışıyorum
aşırı kabızlık yaşadım ben ilk günden beri belki bu nedenle çok hızlı alıyorum kilo. sende de varmı kabızlık?

ilk gebelik
yaş 32
boy 1,66

66 kilo ile hamile kaldım
8. hafta; 69,5
12. hafta; 71,5

şuanda 72,5 kiloyum

ayrıca 26 yaşındayım ilk gebelik sayılır 8 haftalıkken 74.5 tum benide eklerseniz sevinirim

Mrb Ben aranızı yeni geldim ama bende nasipse nisan annesi olacağım kilo almaktan yani normalinden fazla almaktan cok korkuyorum bende sizinle takip etmek istiyorum
Yaşım 28 ilk gebeliğim ilk kilom 60:200 8 haftalık kilom 60:00 12 haftalık kilom 60:200 Teşekkürederim

benim de ilk gebeliğim
yaşım 33
Ankara da yaşıyorum
69 kg la başladım hala 69 kiloyum
sat:1-07-2013
tahmini doğum tarihi 08-04-2014
teşekkürler

Yaşım 34ilk hamileliğim 58 kiloyla hamile kaldım hala 58 im hiç kilo almadım eklermisin.10 haftam bitti

ben adımı hala göremedim listede

yaş 29 2. gebelik sat 15 temmuz tdt 21 nisan

Bende yeni katildim 13 haftalik hamileyim 5 haftalik 5120 kilodaydim simdi 5650 klm normalmi acaba

Merhabalar,

benim ilk gebeliğim 13.haftadayım ve 64 kiloyum, 2 haftadır aynı kilodayım:) umarım birden aldığım 2-3 kilo bu şekilde durağan gider.Bakalım gelecek aylara kaç kiloyla gireceğiz

ilk gebelik
yaş 32
boy 1,66

66 kilo ile hamile kaldım
8. hafta; 69,5
12. hafta; 71,5

şuanda 72,5 kiloyum

bende 73.5 la başladım 75 oldum 11. haftada

ayrıca 26 yaşındayım ilk gebelik sayılır 8 haftalıkken 74.5 tum benide eklerseniz sevinirim

listede ısımlerınız yokhenuz yenı tablo yaptıgımdaekleneceksınız

listede varolup bıldırım yapanlarında guncellendı kılolar

onun dısında suandacok acıktım o sebebten 3.lısteyı yapamadım yanlıs anlamayın optum

cnm bende seni hatırlıyorum tatlım.siz nasılsınız bebişin nasıl.cinsiyeti belli mi? biz iyiyiz cok şükür bugün dr a gittik iyi çok şükür bir problem yok görünüyor.bende bugün 72,2 yim.kabızlık yok şuanda kayısı yedim başlarında çok.şimdide süt falan iyi geliyor.sen elevit falan kullanıyorsan oda yapıor diolar.ben kullanmadım henüz..ben progestan kullanıyorum sürekli. sen de var mı ilaç oda yapıyor muş kilo...

canım kilolarımız bile aynı neredeyse 14. haftaya kadar iyiydik ama bu hafta raporluyum evde yatıyorum bir kanama oldu doktor polip gördü rahim azında ondan olabilir dedi. çok şükür kanama dünden beri yok. rahimde de kasılma gördü bu ne demek bilmiyorum ama inşallah iyi olacağız. benim bir oğlum olacak inşallah.

ben 12 hafta bitene kadar crinone jel kullandım oda yapıyormuş kabızlık evet elevit omega3 ve şimdide demir hapı başladık. birde corasprin alıyorum. benim bağırsaklar zaten tembeldi hareketsizlik, gebelik ilaçlar daha fena yaptı. şimdi yeni bir şey keşfettim sabah aç karnına armut yiyorum üzerinede su içiyorum bol sanki biraz iyi geldi gibi...

senin bir riskin mi var neden hala progestan kullanıyorsun? senin bebişin cinsiyeti bellimi?

Herkese merhaba, acaba listeye beni de ekler misiniz? Ben 33 yaşındayım, ilk gebeliğim, hamilelik başında 50 kilo ile başladım, şuan 13 haftalığım 51.7 kiloyum.

cnm ben progestanı hiç kesemeden kanamam oldu hatta hastanede yattık.çok şükür durdu şimdi.kasılma biraz dikkat istiyo tatlım.bende de oldu oyüzden biliorum.dinlen iş yapma emi..armut iyidir yarasın hem ogluşuna..evet bizimde belli oldu cnm.oda aynı..inş ogluşumuz olacak

bende şimdi başlıycam decavit ve kan hapına..bakalım nasıl oacaz...şimdilik bebiş iyi ama drlarım ye kadar kesmek istemiolar progesanı tedbir amaçlı.

Merhaba arkadaşlar,
Biraz gözden geçirdim de ne güzel çoğunuzun ilk gebeliği ve malum çok heyecanlısınız:) benim de ilk doğumum çok zor geçmişti ve o zaman 59 kilo ile kızımı dünyaya getirmiştim uzun yıllar önceydi tabi:) uzun bi aradan sonra şimdi 3. hamileliğimi yaşıyorum,her ne kadar sizlerin kilosunu gördüğümde çekinsem de yine de yazmaya karar verdim 32 Yaşındayım Boyum 1.70 Kilom şuan 75...13. haftadayım ama henüz kilo almadım bol bulantılı geçiyor zaten, beni de listeye eklerseniz memnun olurum.Sizlere sağlıklı günler dilerim güzel anne adayları :80:

ya çok kilo alıyorum sanırım ekmeği çok yiyorum biri beni durdursun 77.5 oldum dikkat etmezsem çok kilo alacam anlaşılan

Kızlar merhaba. 58 kilo hamile kaldım 17.haftanın içindeyim ve 60 kiloyum 2 haftadır bu kiloyu koruyorum bayramda aldım 2 kilomu da. boyum 170 civarı.75 kiloya kadar kendime izin veriyorum. toplamda 17 kilo almış oluyorum. Ama böyle gidersem çok kilo almam aşırı iştahım yok ve kafama her eseni yemiyorum bebeğime faydalı olduğunu düşündüğüm besinleri tüketiyorum. Bol bol balık yiyorum, salata, süt, yoğurt, yumurta her sabah ve sabahları yediğim ekmek dışında gün içinde hiçe yakın ekmek yiyorum ama bu diyet değil normalde daha da az yer bol çikolata tüketen biriydim. Şimdi canım çikolata değil tuzlu şeyler aşeriyor ben de abartmadan yiyorum :) Doktorum beslenmemi iyi buldu böyle devam edicem. Demir şurubuma devam. Ve bol bolll meyve yiyorum.

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza hamile kaldığımı öğrendiğimde 55 kilo idim, şuan 21+4 haftalığım 58 kiloyum, benide eklerseniz sevinirim

selam kızlar bende yeni katıldım aranıza hamile kaldığımı öğrendiğimde 55 kilo idim, şuan 21+4 haftalığım 58 kiloyum, benide eklerseniz sevinirim
ne güzel ya maşallah nasıl koruyorsunuz böyle??ben 58 ile başladım şuan 20+5 im ve 64 kilo oldum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…