2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

canım benim gözün aydın bebeğini kucağına almışssın darısı bizim başımıza artık

Gözünüz aydın,maşallah bebişlere

Snowy önermişti,ben de aldım,emzirmediğinde kullanıyosun.tahrişler iyileşssin,önlesin diye.

Canım senin dediğin göğüs ucu,yani emzirmek için,kalkan dediği göğsünü korumak için,havayla kuruyo,emzirmediğin zaman takıyosun,forumda çok kişi önerdi.

Son düzenleme:
iyi geceler annişlerr sinem canım bende senin aldığın park yataktan aldım valla nasıl bulacam burda dedim ilk girdiğim yerde buldum hemde hemen kurduk bugun çok güzel oldu kral yatağı gibi

Anaaaaaammm kizimla biri daha pisti olduuuuuu
Güle güle kullanın inşallah kuzum..
Beğenmene ve ilk girdiğin mağazada bulmana çok sevindim canım hayırlı olsun

Günaydın kızlar..
biraz önce varla yok arası kanlı akıntı geldi tuvaletteyken..
napsam suyumun gelmesini beklesemmi yoksa hastaneye gitsem mi ki?

Günlerimiz aynıymış inan bende seninle aynı duygular içindeyim ve bende de hiçbir hareketlilik yok bende artık gelmesini çok istiyorum :)

Maasallah cnm hemen de ayaklanabilmissin ne guzel :)

Ben deli gibi korkuyorum cnm ya kesilip dikilmekten guya normal dogum
Peki ne kadar surede agrisi geciyor?
Sonrasinda uyusukluk oluyor mu orda kalici?
İliski cinsellik acisindan nasil?extra aci olmuyor degil mi :)
Allah'im insallah hepimize kolayliklar versin

Allah razi olsn tatlim :)
Ne kadar zmnda iyilesecek acaba haberleselim mutlaka
Baticon mu suruyorsun?
Tuvaletini yaparken nasil oluyor canin cok yaniyor mu?

Senin cogu Gecmis gitmis bile cnm oyle dusun
Sutun de gelmis maasallah
Oglusunla guzel zmnlar sizi bekliyor :) :)

kızlar gecmise bakamiyorum dogum yapan herkesin gozu aydin yapacak olanlarinda rabbim yardimcisi olsun inşallah saglikla kucaklarina alirlar. bende 31mart pazartesi gunu 39+4 de normal kontrolumde kordon dolanmasi sebebiyle epidural sezaryen oldum.cok rahat ve kolay geçti sukurler olsun bende sultan arkadaşımız gibi hemen ayaktaydim. şimdilik sutum az geceleri mama takviyesi yapiyoruz ama allah a hamd olsun verdigi nimet icin darisi isteyen herkese olsun. :) vakit bulup giremiyorum simdilik geceleri hep uyanik ama ilerleyen zamanlarda gorusmek uzere inşallah.sizi ve bebisleri öpüyorum :)

Gözün aydın canım, maşallah tosununa

kuzum sütün yeterli geldiği nası anlıyosun bn gogusu sıkıyor 3 4 damla oluyor ama mesela emiyor sonra guzelce uyuyor buda doyduguna mı işaret yoksa minik oldugundanmı bole :44:

Idrar ve diski çıkışını kontrol etmen lazım canım. Bezi dolu ise doyuyordur. Benim ağız sütü
Ilk 2 gün geldi, 3. Gün sabah göğüsler sisti normal süt gelmeye başladı. O zamana kadar mama takviyesi de yaptım sonra kestim.

Kızlar su an itibarıyla suyum geldi dua edin

Allah yardımcın olsun canım, dua edeceğim.

Günaydın kızlar..
biraz önce varla yok arası kanlı akıntı geldi tuvaletteyken..
napsam suyumun gelmesini beklesemmi yoksa hastaneye gitsem mi ki?

Suyun gelmezse ağrınin gelmesini bekle canim. Ama kanaman başlarsa (taze kan) hastaneye git.

Gözün aydın canım, maşallah ikinize de. Rabbim anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:

Medela canım.. Kullandım çok iyi çıktı..

gözün aydın,sağlıkla büyüsün

Kızlar su an itibarıyla suyum geldi dua edin

güzel haberle gel inşallah,Allah yardımcın olsun

Anaaaaaammm kizimla biri daha pisti olduuuuuu
Güle güle kullanın inşallah kuzum..
Beğenmene ve ilk girdiğin mağazada bulmana çok sevindim canım hayırlı olsun

bakalım doğum tarihleri aynımı olacakkanamanda gelmiş cnm bende daha tık yok sadece sabahları arada safra çıkartıyorum sancımda çok olmuyo geç gelecek herhalde bizimkisigüzel haberlerinide bekliyorummmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…