2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Maasallah Allah bagislasin tatlim :) :)

Maşallah canım.rabbim analı babalı saglıkla büyütmek nasip etsin.bende epidural oldum ve çok iyiyim.hastanede ayaga kalktım hemen ve bütün gece yürüdüm.kendim kalktım tuvaletime.eve geldigimdede eşyalarımı yerleştirdim yatmadım öyle.ertesi günü süpürge tuttum evime ve şuan 7.günüm ve hala ev işlerimi kendim yapıyorum.gece kendim kalkıyorum bebegimle ilgileniyorum.hareket etmek bana iyi geliyor kanamam çogalıyor karnımın şişi indi.beni çok korkutmuşlardı kolay kolay ayaklanamazsın diye ama öyle olmadı.

sağol canım seninkide hayırlı olsun.maşallah sana. ev işi falan yapmıyorum ama bugün kahvaltı hazırladım. annem kızdı tabi :). bebeğim ilk gün hiç emmedi mamada yemedi sürekli uyudu. nöbetçi çocuk doktorundan rica ettik küveze aldı tansiyonuna falan bakıldı. midesini yıkadılar bebişimin. şükür bugün memeyi kavradı. süt gelmeyince sinirleniyor. biberonla mama veriyoruz ama o ısrarla meme istiyor. sütümde damla damla gelmeye başladı. kanamam benimde var. doktor sürekli yürü ve bol su iç dedi. akşam banyo yapacağım. salı kontrol var.genel anestezide ayaklanmak zormuş ama epidural o yönden rahat. hemşirenin kuaför hikayesini dinlerken geçiverdi zaman. bebeğim genelde uyuyor maşallah. benim stresli halime rağmen bebeğim sakin

Kızlar nasılsınız?
Umarım herkes çok iyidir.
Biz esmer meleğimde iyimiz çok şükür.
Sizleri takip edemedim kaç gündür.
Anneliği öğrenmeye çalışıyorum
Doğum yapan herkesi tebrik ediyorum :)
Güzel günler bizleri bekliyor ç

kızlar liste için bana özel mesaj atın olur mu?
Alıntı değil :)
Kuzumdan fırsat bulamıyorum sayfaları takip etmeye.

Canim hayirli olsun bebesin.masallah .tosuncuknus haftasina gore.saglikla buyut yavrunu.

Sultan canım gecmise bakamadim ama sanırım doğum yaptın.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah canım.
Hayırlı olsun.

1+1= İdil ♥

Canım benim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Çok sevindim iyi olmanıza.
İnşallah hep böyle gider iyi olursunuz.

1+1= İdil ♥

slm arkadaşlar nasılsınız inşallah iyisinizdir. ya benim kafam çok karışık. dün gece saat 4:30 da lavaboya kalktım iç çamaşırımda çok az kan vardı böyle koyu değildi. acaba nişan mı geldi dedim. bu saate kadar da bekledim bir sancı falan yok. bebeğin hareketleri de iyi maşallah. ne yapsam bilemedim. bekliyorum öyle bakalım. hayırlısı olsun.

nişan olabilir belki peki suyun geldi mi ya da akıntıda yoğunluk ve fazlalık var mı sancıların sıklaşmadan hastaneye gitmek çok bişey değiştirmiyor diyor arkadaşlar sancıyıayakta çekmek daha kolay diyolar biraz daha bekleyebilirsin zaten ilk doğumda hastaneye yetişmek sorun olmaz hemen doğuramayacağımız için belirtilerle beraber doğumun gerçekleşmesi en az 12 saat en fazlla 36 saat diye biliyorum gönlünü ferah tut

Son düzenleme:

Canim benim de dun oyle koyu akintiyla karisik kahverengi.kanli gibi bir akinti geldi.ama sancim falan da yok.hastanedi kontrol altindayim zaten.nisan miydi diyorum.senin nasil biseydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…