2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Cok teşekkür ederim canım en iyisi kimseye kulak asmamak

Cok teşekkür ederim hepinize ben gaz maz cekiyorum insanlar beni yarım saat cekemiyor

Burcucum sayfasının linkini atar mısın?

Ben de bakıyorum sürekli cutemomın topikine. kalbinin durması da çok çok üzücü elbette ama durmasa da bugün her koşulda alacaklardı sanırım kürtaja. En azından canlı canlı alınmadan meleklere kavuştu yavrusu kendiliğinden. Allah Ege'sini bağışlasın ona.

of kızlar yaaaa. azıcık baktım yüreğim yandı. insan bu kadar alışmışken offff of Rabbim hiçkimseyi evlat acısı ile sınamasın. Anne olduğumdan beri en büyük duam budur benim. bence çok okumayın etkilenmeye çok müsaitiz çünkü.

Kötü oldum yemin ederim tüylerim diken diken oldu..
Allah cuteye sabır versin...
Böyle durumlarda donup kalıyorum ben ifade edemiyorum kendimi..
Rabbim sen büyüksün, her şeyde bir hayır vardır...

geçmiş olsun canım...ilk hamileliğimde ben de amniyosentez yaptırmıştım...seni çok iyi anlıyorum, beklemek zor, ama benim sonucum iyi çıktı ve sağlıklı doğdu bebeği...darısı başına

hamileyken çalışmak da öyle zor ki...ben de çalışmayanlara özeniyorum

Bana 13. haftamda erkek dediler ama dun kesin kız dediler:) Biz alışveriş yapmaya bile başlamıştık değiştircez artık:)
hayırlısı böyleymiş demek...ben de acele etmeyeyim o zaman...erkek olabilir dediler

Oğlum bir hafta ileriden gidiyormus 17+3 gibi gorunuyormuş. Ama hala tehlikesi var. Düşebilir dedi. Ama biliyorum kuzum benle kalicak :)

Allah korusun...bence de kuzu senle kalacak

bahar çok şaşırdım..kordonu bamya sandılar demek...bu arada benim kızım olsaydı adı bahar olacaktı...senin adın bahar sanırım

Allah kendine ve oğluna sağlık sıhhat versin..

Cute hamileliğini ilk öğrendiğinde ben daha heyecanla adet günümü bekliyodum acaba olacak mı olmayacak mı diye, adet günüm geldi siteden ceza aldım cute mail yoluyla herşeyimi paylaştığım ilk kişi oldu, aramızda net hesabına göre 9 gün vardı, siteye her girdiğimde önce onun takvimine sonra kendiminkine ilişirdi gözüm, çok tuhaf duygular içindeyim, Allahın takdiri tabiki, evlat acısı çok zor, şu an sadece kürtaj sanırım, dahada vahim bi hale gelseydi kanaması rahmi de alınacaktı en azından şimdi yeniden anne olmayı düşünebilir

Tabi ki ne yazsak cutenin acısını dindiremeyiz ama en azından yolun başındayken oldu, doğumdan sonra olsa bu daha büyük bi acı olurdu. Oğlum 4 yaşındayken (4 ay önce) bi kaza geçirmişti, drlar yaşam şansı %20 dediler, şükürler olsun ki kurtuldu. O günlerde yaşadıklarım aklıma geliyor da ...En azından hayatta ve sağlıklı bir evladı var, ona sarılıcak, onu varlığıyla bu zor günleri atlatacak...
Dün druma eşim ne stresli şu hamilelik dönemi dedi, drda dedi ki: "strese girmek istemeyen çocuk yapmasın, hamilelik stresli de sonrası rahat mı? Doğumdan güle oynaya evine gönderiyoruz hastayı 3 gün sonra kalbi duruyo bebeğinin ,yok 15. gün menenjit oluyo..." Hepimiz Allaha emanetiz, şu an bi sıkıntımız olmaması demek yarın olamayacak demek değil malesef

Bende katildim araniza listeye beni de eklermisiniz sat 21 tem muhtemel dogum tarihi 27 nisan biri kalbi 11. haftada duran bir dusugum oldu bu ikinci gebeligim ilk cocugum yasim 29 malatya... O degilde arkadaslar ben cok kilo aldim yaa ;( hamileligimi ogrendigimden beri 8 kilo aldim bu arada doktorum %80 erkek dedi ama bilmiyorum artik sevgiler saygilar bizden

Bende okudum cutenin topiğini. Ağlamaktan içim dışıma çıktı. Okumasaydım keşke. İçim parçalandı. Kendimi onun yerine koydum. Çok güçlü ben onun kadar güçlü olamazdım. Ağlamaktan kasıklarıma ağrı girdi çok fenaaa çokkkkk halaa ağlıyorum durduramıyorum kendimi

14 haftada 8 kilo maşallah

merhabalar ben de yeni katıldım sayılır..ocak ayında 12 haftalık bebeğimi düştü..şimdi de nurum 15 haftalık nasip olursa 11 nisan da teşrif edecek..rabbim tüm anne adaylarına hayırlı ve kolay hamilelik,kolay doğum ve hayırlı bir evlat nasip etsin..

benim oğlan da dün 230 gr çıktı bunda sonra gramlarını takip etcez inş

benim tosuncuk kızım maşallah 320 grmış

Maşallah arkadaşlar. Siz ne yiyip ne içiyorsunuz böyle

ecrin nisa m geliyo teyzeleri benimde kızım olacakmış rabbim gönlüme göre verdi

Gözün aydın canım. Maşallah meleğine

Hoş geldiniz Maşallah prensine

Maşallah arkadaşlar. Siz ne yiyip ne içiyorsunuz böyle

Gözün aydın canım. Maşallah meleğine

Hoş geldiniz Maşallah prensine

valla canım ne yediysem kurban bayramında yediğim etler birde hiç ihmal etmediğim süt onun dışında doğru düzgün beslenemiyorum bile allah razı olsun çok kıpır kıpırdı ya çok güzeldi anlatılacak gibi değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…