2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Pinar senin de mi ilk gebeligin?
Evet irtibati koparmayalim
Dogumumuzu da gonul ferahligiyla yapacagimiz bir hastane bulmaliyiz :)

Aslında ben bulmuştum. Arda Lembet (Memeorial) ama cumartesileri hastanede değil muayanehanesi de çok pahalı 310 lira, hastanede 210.. Eşim de benimle geleceği için cumartesi olması şart her gidişte 100 lira fazla ödemek fazla geldi. Siz hafta içi gidebiliyorsanız bir bakın derim. Tüm yorumlar çok çok olumlu. Çok ilgili, özenli, dikkatli diye yazmış herkes. Riskli gebelik uzmanı zaten..

Banada aynısını soracak o zaman :KK1: Hastaneden msj geldi şimdi ücretsiz doğum kursu başlıyormuş ama cuma günü kurs sanırım ben muhasebedeyim ve cuma en yoğun günüm gidemem ki ama yaaa :KK43:

Canım hangi hastane,İstanbul'da mı?

Son düzenleme:
valla benım göbiş cıktı küçük top yutmuş gıbıyım :KK9::KK9::KK49:

bende araştırıyorum kakaoyağını da cok tavsıye edıyorlar

oh oh maşallah kılosuda güzel bence ecrin koyma anlamı cok önemlı karakterını yansıtıyormuş bizde kızımıza mira ismini koyduk

canım benım herşey çok güzel olacak ben ınanıyorum sen güzel hıssetmeye devam et benımde baş ağrısı tuttu yıne cok kötüyüm 5 olsada gıtsem eve :KK50:

çok kararsız kaldım canım elif nisa ve ecrin arasındayım

kızlar ya benim bebiğimi, doktor 9 buçuk cm ölçtü nette de baktım burdaki gebelik takviminde de 11-13 arası olmalı diyo
benim bebiş kısa mı ya :KK43:

kızlar ya benim bebiğimi, doktor 9 buçuk cm ölçtü nette de baktım burdaki gebelik takviminde de 11-13 arası olmalı diyo
benim bebiş kısa mı ya :KK43:

canım ultrason haftasını söyledi mi..
doktor ölçünümnden kaynaklı da olabiliyor bazen kısa bazen uzun çıkarıyorlar..

ama bence iyi bebeğinin boyu

aranızda akıntı yaşayan var mı, benim akıntım var öyle kokulu ya da çok rahatsız edici boyutta değil rengi yumurta akıyla beyaz arası ama çamaşırımda sarımsı duruyo ağrı sızıda yok nedendir sizce cuma günü kontrolüm var bi sorayım diyorumda alttan muayene eder diyede korkuyorum :18:

geçmiş olsun canım...ilk hamileliğimde ben de amniyosentez yaptırmıştım...seni çok iyi anlıyorum, beklemek zor, ama benim sonucum iyi çıktı ve sağlıklı doğdu bebeği...darısı başına

hamileyken çalışmak da öyle zor ki...ben de çalışmayanlara özeniyorum

hayırlısı böyleymiş demek...ben de acele etmeyeyim o zaman...erkek olabilir dediler

Allah korusun...bence de kuzu senle kalacak

bahar çok şaşırdım..kordonu bamya sandılar demek...bu arada benim kızım olsaydı adı bahar olacaktı...senin adın bahar sanırım

Allah kendine ve oğluna sağlık sıhhat versin..

ay canım evet adım bahar. inş 3. kız olur senin de adını bahar koyarsın :)
sen bendeki şaşkınlığı görsen. sanırım kordonu bamya sandık biz gerçekten bamya namına hiçbişi yoktu bugün ya :)

canım 4lu test yaptı zeka testi falanmış ama tok gel falan demmeişti

kızlarrr artık bişze gr söylemeye başladı 150 gr mış bebişim

ya ben detaylı ultrasonu 4lü testle mi karıştırdım. aman oğlumda da ikili yaptırmıştım sonra da detaylı ultrasona girmiştim.
maşallah artık gram cm falan konuşcaz sanırım :)

Kizlar kafaya takmamaya normal hayatimi surdurmeye calisiyorum ama bnm 2lide down sendromu 1\475 cikti biliyorsunuzdur yuksek risk 1\250 ve alti evet rusk grubunda degilim ama sinirdan cok da uzak degil. 1\1000 falan degil mesela. Ben bebegiumden vazgecmem esim de boyle dusunuyor 4lu istemedik 19.haftada detayliya giricez daha 4 hafta var. Biliyorum 2li test net sonuc vernez ama icim icimi yiyor Rabbime dua dan baska birsey gelmiyor icimden...

doğrudur çalışmak yorucu ama çalışmayınca bende evde inanılmaz sıkılıyorum bunaltı geliyo.:KK31: ben kamuda çalışıyorum 3. bebişim olacak bu. ilk bebeğime hamileyken çalışmıyordum. onu biraz büyütünce sonradan işe girdim. senin belki bir tane çocuğun olsaydı çalışmamak bu kadar koymazdı sana yoldaş olurdu. inş. bebişini sağlıkla kucağına alırsın

İnş. hepimiz sağlıklı bir şekilde bebişlerimizi kucağımıza alırız..Herkes için hergün dua ediyorum..

ben cumartesi gunu gideceğim doktora bakalım fındığım nasıl..
en son bayramdan önce gitmiştim ben artık iyice hissediyorum bebeğimi maşallah sizler ne alemdesiniz pıt pıt minik dokunşları hissedebiliyormusunuz..
kızımdayken 20. haftada hissetmiştim bunda çok erken hissettim :nazar:

cutemom cok cok geçmiş olsun canım iyi olmana sevindim rabbim seni oğluna bağışladı birlikte uzun sağlıklı yıllarınız olsun inşallah.
rabbim birdaha yaşatmasın:nazar::nazar::nazar:

16+5 dedi normalde 17+3 olması lazım

Canim biz zaten 16+5 teyiz biraz onden gitmiyor musun :KK34:
Merak etme ölçümden kaynaklı da olabilir

Bu arada ben annemdeyim hala
Korkular başladı bende de :18:
Sürekli tedirgin ve herseyden ürker oldum sizlerde de oluyor mü ?
Uyuyamiyorum 1 haftadır gece 5-6 kere kalkıyorum sonra da 1 gram uyku yok:KK53:

Günaydın...:KK16:

Bu arada ben annemdeyim hala Korkular başladı bende de :18:
Sürekli tedirgin ve herseyden ürker oldum sizlerde de oluyor mü ?
Uyuyamiyorum 1 haftadır gece 5-6 kere kalkıyorum sonra da 1 gram uyku yok:KK53:

Uzun zamandır yoktun canım. Korkular başladı demişsin. Ne korkusu hayırdır?

X