2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551

Canım senden 4lü test istedimi doktor? Benimde 2li normal çıktı o yüzden 3lüyü düşünmüyorum.

gözün aydın canım zaten içinden hep kız geçiyodu Allah gönlüne göre vermiş plesantanın durumu nasıl olmuş yukarı çıkmışmı?

inşalah canım bizimde 4 lü test sonucu pazartesi çıkacakmış inş. güzel haberler alırız ama içimde bi koşku yok bebişlerimiz Allahın izniyle sağlıklılar iyiler ben öyle hissediyorum umarım dediğin gibi yukarı çıkar plesentamız yoksa anne ve bebek için sıkıntılı bi durum oluşuyor

haftamız aynı canım bendende 4 lü test istedi bende senin gibi yaptırma taraftarı hiç değildim ama dr çok ısrar etti eşimde yaptıralım gitsin dedi bende ısrarlara dayanamayıp yaptırdım sonuç pazartsi çıkacak inş. güzel sonuçlar alırım bizim bebiş küçük kalmış galiba 147 gram ve boyu baştan popoya 10 cm bizimkini dr kıza benzetti acaba kız diyemi küçük yada ben çok zayıfladım ve vitamin kullanamıyorum ondanmı

Son düzenleme:
cinsiyetle de alakası vardır mutlaka ama asıl etken döllenme zamanı biir gün bile farkediyor bu günlerde canım merak etme sağlıklı olsun da kilo artar

Kızlar ikili sonucum çıkmış netten baktım ama hiçbişey anlamdım hastanede telefonu açmıyo biliyosanız yorumlar mısınız?
PAPP-A 3.84
Free BHCG 33.9

herkese merhaba! uzun bayram tatilinden sonra geri döndük artık. umarım hepimizin bebekleri çok çok iyidir. benim göbek bayağı belirginleşti ve üstte duruyo sanki göbeğim altta değil. hamile olmadan önce yemediğim kadar meyve yiyorum. çatlaklar da yok şu anda ama başlar bundan sonra galiba. çatlaklar için badem yağı kakao yağı kullanılıyor diye duydum. bunlardan daha önce kullananınız var mı???

cinsiyetle de alakası vardır mutlaka ama asıl etken döllenme zamanı biir gün bile farkediyor bu günlerde canım merak etme sağlıklı olsun da kilo artar

canım ben dün doktordaydım adet tarihimle haftası uyumlu ama ne bilim benim bebek sizinkilerden küçük kalmış gibi geliyor plesentamız asağıda olduğu içinmi böyle oldu bilmiyorumki böyle durumlarda gelişme geriliği olabiliyomuş inş. öyle bi durum söz konusu değildir sen nasıl oldun canım sanada yazamadım kusura bakma amniyosentez yaptırdınmı? umarım düşük riskin olmamıştır biraz riskli bi operasyon diye biliyorum

valla benım göbiş cıktı küçük top yutmuş gıbıyım

bende araştırıyorum kakaoyağını da cok tavsıye edıyorlar

ecrin nisa m geliyo teyzeleri benimde kızım olacakmış rabbim gönlüme göre verdi

oh oh maşallah kılosuda güzel bence ecrin koyma anlamı cok önemlı karakterını yansıtıyormuş bizde kızımıza mira ismini koyduk

canım benım herşey çok güzel olacak ben ınanıyorum sen güzel hıssetmeye devam et benımde baş ağrısı tuttu yıne cok kötüyüm 5 olsada gıtsem eve

kızlar cutenin sayfasına girdim durumunu merak ediyordum sanırım sat 17 de kürtaja giriyomuş sabahtan beri ilaç fitil veriyolarmış rahim ağzının açılması için bebeğin kalbide durmuş okuyunca çok fena oldum ya dayanamayıp ağladım psikolojisi çok zor bilirim rabbim yardımcısı olsun Allah kimseye evladının yokluğunu göstermesin onları bize bağışlasın moralim çok bozuldu çok duygulandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…