2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Haklısın canım saldım zaten iki aya emekler benimki zaten abisi altı aylıkken emekledi, benim kv her gün ama her gün süpürüp siliyor şimdi hasta küçük görümcem yapıyor her gün söyleniyor iş yapıyorum diye:) bu aralar herkes gözüme batıyor benim ya herkesi dediği yaptığı hiç normal değilim ben bir psikolog bulsam gidicem koca şehirde yok şaka gibi

canlar Bebek arabasi almadım henüz hiçbir fikrim yok nasıl birsey alsam.
kp kredi kartini vermiş giyat söylememis ama cok pahalı almam uygun olursa iyi olur...sadece yürüyüş icin yoksa genelde arabayla gidiyoruz heryere.hemhantal bisey de olmasın.
baston puset düşünüyorum ama.....

ayy canim ya...benim de gidesim var.kitap okuyorum da anneler in genelinin psikolojik destek alması gerekir diyo...normalsin sen icin rahat olsun

ayy canim ya...benim de gidesim var.kitap okuyorum da anneler in genelinin psikolojik destek alması gerekir diyo...normalsin sen icin rahat olsun
Doğru demiş benim iki kere almam lazım malum iki çocuk

Çok geçmiş olsun canım küçücük bebeğe nasıl kıyıyorlar neden bunlar dikkatsiz oluyorlar anlamadım(( Allah'ım bir daha Hastalığını göstermesin inş çok geçmiş olsun

L leble Nego canlarım oğlum iyi şiimdi ne hikmetse dün öyle ağlıyor dîye babasını aradım hemen geldî ve babasını görüp gülmeye başladı allahtan babası telrfonda nasıl ağladığını gördü yoksa sen benimi kandırıyorsun derdi tabi kenfiyle de gurur duydu

Ayy kuzuum göz yaşlarımı tutamadım canım allah yardımcın olsun

Uzun bi aradan sonra ilk kez 3saat uyudum bende ole yapiyorum simdilik bi sıkıntı yok olmaz insallah

ohh iyi yapmıssın sefa olsun arada gez

canım benim kıyamam sana bu duygular o kadar tanıdıkki bana hemde o nasıl tanidik kızım suan 3,5 yaşında ama gel nasıl büyüdü bana sor benim ınan o zamanki pıskolojım o kadar kötüydu ki Işte her serde bi hayır vardır ev aldık diye hayıflanıyordum ama ev borcu olmasaydı ınan memurıyetten istifa ederdim
se
Doğru demiş benim iki kere almam lazım malum iki çocuk

Çok geçmiş olsun canım küçücük bebeğe nasıl kıyıyorlar neden bunlar dikkatsiz oluyorlar anlamadım(( Allah'ım bir daha Hastalığını göstermesin inş çok geçmiş olsun
Allah razi oldun canim aynen nasil bi kuyruk acusi vardiysa hincini kizimdan almaya calisti ama gorunce saydircam amin cumlemizinkine

Pinking Tree seni alkışlıyorum çok güzel yazmışsın evet çok zorlandım zor büyüttü ama suan iyiki calısmıssım diyorum ve oglumda çok metanetlıyım neverever dık dur seni zorlayacak sadece 3yıl var annelik duyguları hormonlarda çok yoğun olduğundan hassasiyet fazla şimdi ben kızım için oglumu doğurdum bu seferde oglumu küçücük bırakıcam diye uzuluyorum bu seferde ona mi haksızlık yaptım dedim annelik ışte hiç düşüncesi bitmiyor insanın ama şunu dusunuyorm insan sadece gelip geçip zamanda kendi için kendi ailesi için yasamamlı benim kuzuların bi şekilde büyüyecek ve o zaman geriye baktigimda gerçekten pırlanta gibi evlatlarım olmalı inşallah olur yani abi bunu yaparken başka insanlara faydalı olmalıyız onun yanındada para kazansak ne âlâ:) yani çalışıyorum hem insanlara faydalı oluyorum hem bebeklerim büyüyor hemde para kazanıyorum sukurler olsun bu şu demek değil calismayan ekstra faydalı değil falan demiyorum canlarım bize bu nasip olmuş sızede ev hanımlıgı ve güzelliği de ayridir kaç aydır ve ömür boyu akşamları ev hanimiymiş:)

Nego ev işleri yap yap aynı benimde gözüme çok batıyor ama yapabildiğim kadar yapıyorum napıyım catlayım mi çünkü ben ınan obsesif olurum biliyorum herşeyin suyunu cikarmayi seviyorum bi iş yapıyorsam dibine kadar yaparım o yüzden kendimi teselli ediyorum temızım temızım diye her gelen de temızssın diyor geçen söyledim ya pis bi arkadasa gittim resmen o günden beri evime bakıp bakıp kendimi takdir ediyorum insanın birazda kendini arada beğenmesi lazımmıs yoksa kafayı yiyorsun :)

Kızlar kraftın park yatağını aldım oğlum için. İçine de kraftın pamuk yatağını aldım. Fakat yatak yumuşak. Bebeğin vücut şeklini alıyor. Yatağın altına yastıklar koydum içine o kadar göçmesin diye. SiZden kullanan var mı? Sağlıklı mı bu yataklar??

Ay hiç sorma otomobil almaktan daha zormuß bebek arabası almakaraştıra araştıra bi hal oldum hala da begenip alamadim bende hafif olsun istiyorum tekerleri cok kucuk olsun istemiyorum cift yönlü olsun istiyorum yatırdıginda bebek rahat etsin tekerleri 360 derece dönsün istiyorumda bi türlü karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…