2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

haklısın canım bende temiz evim diyorum artık:) amaaaaan canımız sağolsun olmadı halının altına süpürürüz

bugün hava kapalı uykum geldi zaten, akşam yemeğini pişirecek enerjim yok temizlikte neymiş:)

memlekette güzel vakit geçir inşaallah canım:)

Nego ne bileyim canim simdiye kadar dr hic ilac falan vermedi fitili kullan yaptir kakasini ek gıdaya gecince gecer diyip gonderdi hep bizi simdi gidincede o ilacı verdi al bunu kullan dedi bende tereddüt ettim daha once niye vermedi ki bunu diye

ay sen çok yaşa emi bizim tozlar valla halının üstünde altına süpürmeye bile fırsatım yok

mrymtlh canım kaçtır sana cevap yazacam bi türlü yazamadım bandajınızın çıkmasına çok sevindim hadi geçmiş olsun bunda atlattınız allah sağlıklı sıhatli uzun ömürler versin bebişlerimize

Hayırlı günler güzel annelerr, buraya girmeyince bir eksiklik hissediyorum, kızım fırsat verdikçede girmeye çalışıyorum.

Sizin minnoslar uyurken üstlerini aciyolar mı? Benim ki hem üstünü aciyo hemde çoraplarını çıkarıyor,

üşütecek diye korkuyorum, aynı babası, kendi gibi huylarıda babasına benziyor minnak kızımın yerimm ben onuu

mrymtlh canım bandajların cikmasina çok sevindim, Allah başka dertten kederden korusun yavrunu..

bu muhabbetin üstüne
bire Bismillah diyip temizliğe başladım.ne kadar istemesemde.mutfak dolaplarinin içini temizliyorum yarısını yaptım gerisine oğlus izin vermiyor
dolsp içleri en zoru benim için.hali duvar dert degil de
artik mutfagin içinden bi haftada mi çıkarım bilemiyorum bu gidişle.

Aynen canım benimkide öyle benimki kendini aşmış bu sabah uyandı bende onu oturma odasındeki Yer beşiğine koydum koltukta uzandım oda beşikte oynuyor kendine ben bi beş dakika anca var uyuya kalmışım bir gözümü açtım abdullah yok bi kalktımki ayaklarıyla kendini aşağıya sürüklemiş o sürüklendikçe beşiği alçalmış yere kadar inmiş senin ne işin var orda dedim tip tip sırıtıyor bana böyle birşey yok yaaa

allah kolaylık versin canım insan girişince bir şekişde bitiyor bende havaların biraz daha ısınmasını bekliyorum halı yıkamacım biraz geç gönderiyor halıları temiz yıkadığı için oğlum üşütmesin diye sabrediyorum

Su anda bebegim kollarımda doya doya emziriyorum işten ayrıldım. Kuş gibi hafifledim. Bebegim gülücükler atıyo etrafa. Rabbim yardımcım olur bi şekilde yuvarlanıp gideriz inş. Sekiz ay işsizlik maaşı ödeniyormuş sonrasinda iş bulup çalışıcam mutlaka. Annelik ne zor ne kadar da guzel bıseymıs onlarla mutlu saglikli huzur dolu yillar geçirelim inş

Ayy maşallah ona ya bicir bicirlar, öp annesi yerime, birde kaydiriyolar böyle kendilerini, kızımı koltuga uzattım, babasıyla konusuyoruz bir baktım koltukta kaya kaya yanıma gelmiş, ya bayılıyorum bu dönemlerine, çok akıllı, çok tatlılar maşallah. Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasınn..

Ayy inan ki çok sevindim canım, ohh maşallah hep gülsün bebeğin, hep mutlu olsun inşallah, Rabbim sizi birbirinize baģıslasın bence en doğru kararı verdin

Amin canım uyanınca öperim teyzesi sorma çok akıllılar

canım oğlumun yatağı viscolexti pamuğu bilmiyorum

istiyorsun da istiyorsun çok şey istemiyorsun ama hangi modelde vardı bu özellikler acaba bulmak lazım
saol cnm ins çok güzel vakitler geçer şu ana kadar süper
amin
I imspecial canim iyi gezmeler memleketine gelmişsin tadını çıkarın minişlerle.
saol canım ins çıkarıyoruz çok iyi geldi baksna iş derdi yok hep forumdayım hep annemin kızı kalmak istiyorum :)
ayy en güzel donemleri ne çok gazları var ne aglamaları çok ne yaramazlar suan gözümüzn içine bakıp gülme dertleri sukurler olsun her dönem ayrı güzel tabi

Kızlar benim oğlum çok fena olmuş annem beş dakika uğradı çıkarken abdullahı kucağına aldı ben ona gel anneanne gidecek diyorum kendiniçevitip anneme sarılıyor güle oynaya annemle dışarı çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…