2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
rus mu dedin biz 45te menopoz oluruz ayol onlar ayrı bi yaratık:63:

kurtarirsin canım senin çokmusş ben muaf oldum bazılarından.
kizin nas oldu...

çok geçmiş olsun canım

Canım çok geçmiş olsun iyisiniz ya herşey ge cer seni özledik eymen düzelsin gel artik ..bu arada burnunda sorun olanlarda göz altı korkuları alerji ve öksürük fok oluyor kbb gittin mi
canım senin de göz altı korkuları var ve bu alerjik oluyormuş burnunda sorun olabilir benim var ameliyatsız öksürük faranjittrn kışın kurtulamazsın dedi dr seneye ins

canım bulmussun zaten ipek sık hasta oluyordu gece burun tıkanıklığı ile başlayıp ateş balgamı öksürüğe çeviriyordu dr kamera ile baktı artik nerdeyse tikali hale gelmiş o yüzden ameliyat dedi ..Geçm us olsun akrabana da:KK51: maşallah yürüyen caglara
Göz altı korkuları ne oluyor canım??

Ben ameliyattan korkuyorum eşimde seneye yapalım dedi ama burun çok zor:KK43:
maşallah çağlar paşaya da :)
bizim biraz daha geliştirmemiz lazım kendi istediğinde yürüyor ben karşısına geçip hadi gel diyorum direk oturuyor :)

dengeyi sağladıktan sonrası çabuk oluyor 2-3haftaya abdullahın haberini de alırız inşallah

maşallah topiğin hamarat annesi
bende 20kişiden tırsıyorum:) hatun 35 diyor :)
mutlu günlerde harcayın hasılatı :))

çok iyi yaptın,baba demek daha kolay sanırım ondan öyle oluyor

ipeğim minik kuzum rahatlayacak inşallah
Yok canım biz nerdeyse 2 ay önce dengeyi sağladık babası ile yürüsün siye çok uğraştık korktu şimdi biyere tutunmadan ayakta durmuyor direk kendini yere bırakıyor..
Nasıl yaa sabah 4 de oğlusun uyuduktan sonra evi mi topladın :KK57:

Gunaydinlaaar
Malesef canım yoksa o ev bütün gece rüyamda beni yer:)
Geldi canım :KK73: Hafif var ama bugün daha iyi çok şükür
Gözünüz aydın canım:)
Flim cekindim boğazdan dedi isin tuhafı ikidir öksüruk oluyorum önce ooksürükle başlıyor iki üç hafta sonra burnum akmaya başlıyor o kadar oksürükten çektim cocukken böylesini görmedim, icmediğim bitkisel şey kalmadi, antibiyotik kullanıyorum şimdi:KK43:
oo 35 kisi maşaallah sana, paranızı ağız tadıyla harcayın:)

canim bir sise bitirdim iki oğlumada bizde işe yaramadi:KK43:

bende ayniyim canim eşim bu huyumdan ciddi anlamda rahatsız, oyuncakları toplamıycakmışım çocukların odasıni hele hiç toplamıycakmişım, yatakları düzeltmem bile gerekdiz ona göre aksam yine açılacakmış, mutfak tezgahını gece toplamama deli olur vs. anlamıyor ki benim rüyama girer ev işi
bende özledim canım ama bir tuhafım yazmaya eriniyorum keyfim yok, burun kemiğim egri tek taraf tamamen kapalı benim ameliyat şart ama olamsm gamze bir ameliyat daha kaldıramam, kbb ye gitmedim bu aralar

gecmis olsun canim, esin gelmis gozün aydın olsun

bizimkinin abi var ama sadece tutunup yurüyor pek etkisi yok bizde:)
ooo kilo verilmis tebrikler:) suyu hiç dert etme emir bir yaşından sonra zoraki başladi hala da suyu biz haırlatirız, şişeler aldim güzel güzel oyle öyle içiyot, eymen içiyor ama yapi meselesi, meyve suyu vs. içmiyor asla sadece su
Benim eşimde biz yeni evliyken bırak işi benimle ilgilen derdi hep sonra sonra slıştı bana biliyor ben uyuyamam:)

Canım benim öksürük değişik bişey geçen kıştan var kaç kere gittim doktora bana ilaç yazdı alerjik dedi tabi bende ilaçları salladım şimdi flim istedi sevgili eşim kafasını işten kaldırırsa gidip çekeceğim ama nezaman:KK43:

Bende öyleyim canım ya dörtte de beşde de uyusa evi toparlamadan uyuyamiyorum. Sabah evi düzenli bulmak içimi açıyor dağınık olursa ruhum daralıyor.
aynen yanlız olmadığıma sevindim:-)

İyi akşamlar kızlar dayım gelmişti abimlere gittim onu görmeye eve geldik benle oğlum 2 3 saate yakın uyumuşuz:)

Bizim doğumgünü ertelendi ablam çok ısrar etti yarı yıl tatilini bekle diye bende beklemeye karar verdim dün parti malzemesi satan yerlere gittim yavaştan bileyler alayım dedim bikaç parça aldım alışverişte bile içim kıpır kıpır oldu:)

Oğlum artık anne diyor bu sabah babasınında ismini döyledi sabah sabah kahkahayla hözümüzü açtık:KK70:

Teşekkürler canım. Kızın da çok tatlı maşallah.
saol canım zorla girdi fotoya

İyi akşamlar kızlar dayım gelmişti abimlere gittim onu görmeye eve geldik benle oğlum 2 3 saate yakın uyumuşuz:)

Bizim doğumgünü ertelendi ablam çok ısrar etti yarı yıl tatilini bekle diye bende beklemeye karar verdim dün parti malzemesi satan yerlere gittim yavaştan bileyler alayım dedim bikaç parça aldım alışverişte bile içim kıpır kıpır oldu:)

Oğlum artık anne diyor bu sabah babasınında ismini döyledi sabah sabah kahkahayla hözümüzü açtık:KK70:
maşallah dilli abdulla ha:-) göz alti morluklari canım klavye değiştiriyor:KK66:

aysimason aysimason bizim abdullah da oyle ayakta durmuyo dusunce korktu direk oturuyo simdiye yürürdu diye tahmin ediyrum.gec olsun da guc olmasin canim...masallah abdullah a dillenmis.adası da benim adimi söylüyor gayet acik secik ve net:KK70:
ne dersem taklit ediyo masallah soyluyo oglusum

AngelHeart AngelHeart biz de wee baby nin sulugunu kullaniyruz yeni yeni bardakla iciyordu simdu puskurtuyo oyun yapiyo vermiyrm artik.sulugun hevesine iciyo once bana iciriyo sonra kendi iciyo:))

I imspecial esin cok sık nobet tutuyo canim
ya bana mi oyle geliyo yoksa:KK43:(

Safransari Safransari Allah yardimcin olsun canim gonlunce istedigin bolumde okur sonra da calisirsin ins severek

hihami hihami gozunaydin canim esin gelmis.Allah kabul etsin tekrar umresini ins.

Nego Nego kendini ozletiyorsun canim yaa :KK68:

minione minione canim valla abdullah ictigi bi kac yudum su...ne meyveyi ne suyunu yiyor iciyor( ezberlediniZ artik:KK43:(( ) dert etme bence canim ne istiyirsa yesin icsin

hamilelerimiz vardi birde....masallah hayirli olsun saglikla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim ins

Duha22 Duha22 canım eşimin ayda 3 no beri var gece tutsada ertesi gün 5e kadar mesai devam malesef nöbet hafta sonu tatil hiçbişey dinlemez 10 gün kis iznindeydi bitti o yüzden aralik nöbetlerini toplu tutuyor...ocak nöbetleri de malesef ay başına gelince boyle sık sık oluyor bende çocuklarla bunalıyorum:KK43:

aysimason aysimason bizim abdullah da oyle ayakta durmuyo dusunce korktu direk oturuyo simdiye yürürdu diye tahmin ediyrum.gec olsun da guc olmasin canim...masallah abdullah a dillenmis.adası da benim adimi söylüyor gayet acik secik ve net:KK70:

AngelHeart AngelHeart biz de wee baby nin sulugunu kullaniyruz yeni yeni bardakla iciyordu simdu puskurtuyo oyun yapiyo vermiyrm artik.sulugun hevesine iciyo once bana iciriyo sonra kendi iciyo:))

Safransari Safransari Allah yardimcin olsun canim gonlunce istedigin bolumde okur sonra da calisirsin ins severek

hihami hihami gozunaydin canim esin gelmis.Allah kabul etsin tekrar umresini ins.

minione minione canim valla abdullah ictigi bi kac yudum su...ne meyveyi ne suyunu yiyor iciyor( ezberlediniZ artik:KK43:(( ) dert etme bence canim ne istiyirsa yesin icsin

hamilelerimiz vardi birde....masallah hayirli olsun saglikla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim ins
Korkaklar:)
Sizede maşallah canım eşin onun önünde sana annesi değilde ismin ile sesleniyorsa ondan söylüyordur ben farkına varmadan bikaç gündür babası değilde ismi ile çağırdım eşimi ondan oda söylüyor bu ara herşeyi taklit ediyorlar yaramazlar:))

Duha22 Duha22 canım eşimin ayda 3 no beri var gece tutsada ertesi gün 5e kadar mesai devam malesef nöbet hafta sonu tatil hiçbişey dinlemez 10 gün kis iznindeydi bitti o yüzden aralik nöbetlerini toplu tutuyor...ocak nöbetleri de malesef ay başına gelince boyle sık sık oluyor bende çocuklarla bunalıyorum:KK43:
Kıyamam yaa bizimkide işe çok gömülüyor bazen bizi unutuyor bugün biraz sitem ettim evde yiyecek içecek hiç bişey kalmamış abimi gönderiyor gidin alışveriş yapın diyor bende bişey lazım değil dedim herşey benden bekleniyor:KK43:

@
I imspecial anladim canim üst üste gelmis.zor tabi iki cocukla.ablsm hemsireydi istifa etti sebeplerinden biri de nöbetti evlenince cok zorlandi.

aysimason aysimason evet canim esim adimla seslendigi icin öğrendi abdullah.bende esimin adini diyorum da söylemiyor zor geliyo galiba:)
Canım amcamın kizi hemşire sığ bu nöbetler yüzünden çok yoruldu ve bebegini kaybetti simdi formasyon aliyor öğretmen olabilmek için inş olur bebegide olur..eşimin arkadaslarindan hemşire olanlar var kendiside nöbet tutunca nöbetler denk gelmesin cocuklar yalniznkalmasin diye denk getirmiyorlar ayda ortalama 8 her birbirleeini gormeyen çiftler var insanlar bazen çift maaş diye muhabbet ediyor ama yemisim öyle çift maaşını:KK51:

Oo iyi kavuştunuz demek çok sevindim canım kıymetiniz karşılıklı artmstr:KK66:
Sağol canım valla yokluğunda onu ne kadar koşturduğumu anladım hehe
Flim cekindim boğazdan dedi isin tuhafı ikidir öksüruk oluyorum önce ooksürükle başlıyor iki üç hafta sonra burnum akmaya başlıyor o kadar oksürükten çektim cocukken böylesini görmedim, icmediğim bitkisel şey kalmadi, antibiyotik kullanıyorum şimdi:KK43:
oo 35 kisi maşaallah sana, paranızı ağız tadıyla harcayın:)

canim bir sise bitirdim iki oğlumada bizde işe yaramadi:KK43:

bende ayniyim canim eşim bu huyumdan ciddi anlamda rahatsız, oyuncakları toplamıycakmışım çocukların odasıni hele hiç toplamıycakmişım, yatakları düzeltmem bile gerekdiz ona göre aksam yine açılacakmış, mutfak tezgahını gece toplamama deli olur vs. anlamıyor ki benim rüyama girer ev işi
bende özledim canım ama bir tuhafım yazmaya eriniyorum keyfim yok, burun kemiğim egri tek taraf tamamen kapalı benim ameliyat şart ama olamsm gamze bir ameliyat daha kaldıramam, kbb ye gitmedim bu aralar

gecmis olsun canim, esin gelmis gozün aydın olsun

bizimkinin abi var ama sadece tutunup yurüyor pek etkisi yok bizde:)
ooo kilo verilmis tebrikler:) suyu hiç dert etme emir bir yaşından sonra zoraki başladi hala da suyu biz haırlatirız, şişeler aldim güzel güzel oyle öyle içiyot, eymen içiyor ama yapi meselesi, meyve suyu vs. içmiyor asla sadece su
Sağol canım sana da geçmiş olsun oğluş iyileşti bana sattı :)
Bende öyleyim canım ya dörtte de beşde de uyusa evi toparlamadan uyuyamiyorum. Sabah evi düzenli bulmak içimi açıyor dağınık olursa ruhum daralıyor.
aysimason aysimason maşallah kızlar imrendim size evi toparlamak için erken kalkarım ama bebiş uyuyunca benim de gözüm yatakta oluyo :)))

Duha22 Duha22 Teşekkür ederim canım

Nego Nego deme öyle gözüm korkuyor bizimde surda 25 gun var ameliyata ve ipek çok mızmız bi kız..ahmet te gece bensiz unutamaz heros de onuda hastaneye görür cem gece yanıma off ...ben olacagim kararliyim hem burnumu yaptırayım kk albumlerine bende koycam hhaaha:KK70:kocama diyorum önce burnumu sonra arabayi sonra seni değiştircem:p emzirmeyi bitireyim iyi bi dr buldum seneye şubatta olurum ankaraya gelip ins
Canım korkmasın gözun:) insallah rahat geçer hem sen tecrübelisin daha öncede olmuştu ipek, sen deyince kafama takıldi emirde sürekli oksürür oldu birde sinüzit gibi burnu tikalı eşime dedim yok öyle bir şey diyor kestirip attı , emirinde boy kısa kiloda az sınıfındakileri görünce, aslında istahsız bir çocuk degildi ama çok sıklaştı yeme problemi midem bulanıyor diyor, geniz akıntısı da bulantı yapar, bir an önce götürmem lazim kbb ye, ahmeti götürmeyi iyi düşun canım enfeksiyon falan kapar annen bir gece idare edemez mi birde gece kalacakmısınız ki hemen ayni gün çikarmıyorlar mı, eşin ne dedi o lafına:)

Göz altı korkuları ne oluyor canım??

Ben ameliyattan korkuyorum eşimde seneye yapalım dedi ama burun çok zor:KK43:

Yok canım biz nerdeyse 2 ay önce dengeyi sağladık babası ile yürüsün siye çok uğraştık korktu şimdi biyere tutunmadan ayakta durmuyor direk kendini yere bırakıyor..

Malesef canım yoksa o ev bütün gece rüyamda beni yer:)

Gözünüz aydın canım:)

Benim eşimde biz yeni evliyken bırak işi benimle ilgilen derdi hep sonra sonra slıştı bana biliyor ben uyuyamam:)

Canım benim öksürük değişik bişey geçen kıştan var kaç kere gittim doktora bana ilaç yazdı alerjik dedi tabi bende ilaçları salladım şimdi flim istedi sevgili eşim kafasını işten kaldırırsa gidip çekeceğim ama nezaman:KK43:

aynen yanlız olmadığıma sevindim:-)
be yazdığına göre alerjik görünüyir ihmal etme ama canim bir sene çok uzun

özleyin beni azcık:) bende özlüyorum canım ama düşun temizlik bile yapamıyorum:)
Sağol canım valla yokluğunda onu ne kadar koşturduğumu anladım hehe

Sağol canım sana da geçmiş olsun oğluş iyileşti bana sattı :)

aysimason aysimason maşallah kızlar imrendim size evi toparlamak için erken kalkarım ama bebiş uyuyunca benim de gözüm yatakta oluyo :)))

Duha22 Duha22 Teşekkür ederim canım
oyle olur zaten bizde de abisi olur sonra minik sonra ben, eşime bir sey olmaz:)

@

Canım amcamın kizi hemşire sığ bu nöbetler yüzünden çok yoruldu ve bebegini kaybetti simdi formasyon aliyor öğretmen olabilmek için inş olur bebegide olur..eşimin arkadaslarindan hemşire olanlar var kendiside nöbet tutunca nöbetler denk gelmesin cocuklar yalniznkalmasin diye denk getirmiyorlar ayda ortalama 8 her birbirleeini gormeyen çiftler var insanlar bazen çift maaş diye muhabbet ediyor ama yemisim öyle çift maaşını:KK51:
aynı ablamla eşi biri asker biri hemşire hemde sürekli nöbet çalışıyor ambulansta olduğu için mesai yok büyük sıkıntı 2,5 yaşında kızı var anne babamla siz nöbete gidin ben evde sizi beklerim beni bakıcıya götürmeyin diyor kuzum
çünkü nöbetleri denk geldiğinde bakıcıda yatmak zorunda kalıyor

Kızlar bana fikir verin benim telefonum iyi hoş ama çk eskimiş eşimin eskisi yeni alacam güzel kullanışlı bide büyük ekran istiyorum bi öneriniz varmı??
1000 1500 civarı olabilir

aynı ablamla eşi biri asker biri hemşire hemde sürekli nöbet çalışıyor ambulansta olduğu için mesai yok büyük sıkıntı 2,5 yaşında kızı var anne babamla siz nöbete gidin ben evde sizi beklerim beni bakıcıya götürmeyin diyor kuzum
çünkü nöbetleri denk geldiğinde bakıcıda yatmak zorunda kalıyor
:KK61:kuzum benim ya

Nego Nego me diyecek ya benimsim ya gara toprağın dedi:KK37:

Kızlar iyi yıllar olsun bebislerinizle sağlıklı huzurlu mutlu barış dolu insanlarin kötülük düşünmedigi bir yıl yillarimiz olsun:KK36: 2015 ocak bebislerini getirdi bize 2016 da güzellikler getirsin ve elimizdeki kuzulari almasın Rabbim Hoppa

X