2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlarım fikir verin kardeşinize güzel tarifleriniz varsa yazın malum pazar d günümüz

menüyü yazayım ekleme çıkarma fikriniz olursa açığım:)

pasta
şalgamlı bulgur salatası
peynirli börek
tatlı-tuzlu kurabiye
patates topları
çikolatalı kek topları
içecekler

bide Aras kargo iki gündür teslimatta olan magnetlerimi getirmedi dun defalarca aradım,bugün mutlaka gelecek dediler gelmedi ve şubeye de ulaşamadım,inşallah yarın öğleye kadar çalışırlar yoksa elimde patladı resmen

Kızlarım fikir verin kardeşinize güzel tarifleriniz varsa yazın malum pazar d günümüz

pasta
şalgamlı bulgur salatası
peynirli börek
tatlı-tuzlu kurabiye
patates topları
çikolatalı kek topları
içecekler

bide Aras kargo iki gündür teslimatta olan magnetlerimi getirmedi dun defalarca aradım,bugün mutlaka gelecek dediler gelmedi ve şubeye de ulaşamadım,inşallah yarın öğleye kadar çalışırlar yoksa elimde patladı resmen
İnşallah gelir canım menun gUzel ama bi placa falan mi eklesen kalabalık gelecekler sanirim

Kızlarr bizde bugün doğum günümüzü kutlayacağızz. Küçük bişey olsun istiyodum anane babanne dedeler teyzemiz ve amcamız olsun istiyodum sadece ama iş büyüdü biraz. Benim teyzemler dayımlar ve eşimin teyzeleri dayılarıda girdi devreye 35-40 kişi olcaz. Hazırlıkta pek bişey yok. Pasta poğaça bide kaynanamlar bişey yaptırıyomuş... Nasıl olcak bilemeyom garii :) öpüyorum hepinizii kendinize iyi bakın. Byeee

Kızlarr bizde bugün doğum günümüzü kutlayacağızz. Küçük bişey olsun istiyodum anane babanne dedeler teyzemiz ve amcamız olsun istiyodum sadece ama iş büyüdü biraz. Benim teyzemler dayımlar ve eşimin teyzeleri dayılarıda girdi devreye 35-40 kişi olcaz. Hazırlıkta pek bişey yok. Pasta poğaça bide kaynanamlar bişey yaptırıyomuş... Nasıl olcak bilemeyom garii :) öpüyorum hepinizii kendinize iyi bakın. Byeee
Kolay gelsin düğün gibi oh iyiki doğdu çağlar bey:KK66:

pasta
şalgamlı bulgur salatası
peynirli börek
tatlı-tuzlu kurabiye
patates topları
çikolatalı kek topları
içecekler

Bugün çalışmıyorlar yrın yarım gün sanırım..
Çikoltalı kek topunu ele bence pasta var çünkü.

Yoğurtlu kereviz havuç ospanak yarma salatası gibi bir şey ekleyevilirsin. Tatlı tuzlu kurabiyeye de gerek yok gibi. Kuraniyelet genelde kalıyor bizde. Börek salata pasta gibi eoyurucu şeyler olsun bence.

Benim dün akşamki misafir menüm:

Bebeklere tarhana çorbası
Sinide Kaz pilav

Patlıcan dolması
Lahana sarması
Mercimek köftesi
İçli köfte
Portakallı kereviz salatası
Çeri domateste naneli süzmeli yoğurt (noel baba gibi oluyor)

Pasta
Muffins
Cakepops

Kuruyemiş/meyve

Benim misafirlerim yatılı diye pilav vs vardı. Ama salata ve doyurucu şeyleri fazla tutmak iyi oluyor..

Bugün çalışmıyorlar yrın yarım gün sanırım..
Çikoltalı kek topunu ele bence pasta var çünkü.

Yoğurtlu kereviz havuç ospanak yarma salatası gibi bir şey ekleyevilirsin. Tatlı tuzlu kurabiyeye de gerek yok gibi. Kuraniyelet genelde kalıyor bizde. Börek salata pasta gibi eoyurucu şeyler olsun bence.

Benim dün akşamki misafir menüm:

Bebeklere tarhana çorbası
Sinide Kaz pilav

Patlıcan dolması
Lahana sarması
Mercimek köftesi
İçli köfte
Portakallı kereviz salatası
Çeri domateste naneli süzmeli yoğurt (noel baba gibi oluyor)

Pasta
Muffins
Cakepops

Kuruyemiş/meyve

Benim misafirlerim yatılı diye pilav vs vardı. Ama salata ve doyurucu şeyleri fazla tutmak iyi oluyor..
inş yarın çalışırlar canm bende yarım gün diye biliyorum

menuyede ellerine sağlık :))
beybimm ben gurbet ellerde bebemle Bi başımayım :))) dediğin gibi salataları artırayım,doyurucu olsun :KK66:

inş yarın çalışırlar canm bende yarım gün diye biliyorum

menuyede ellerine sağlık :))
beybimm ben gurbet ellerde bebemle Bi başımayım :))) dediğin gibi salataları artırayım,doyurucu olsun :KK66:
Evet ben de tek başımayım zorluğu biliyorum allah yardımcın olsun...
Ivır Zıvır kurabiyeyi vs ele

Güzel bir pasta tatlı olarak yeterli
Sonra da salata ve börek oldu mu bence güzel oluyor.. Ben kurabiye çikolts yopu ile uğraştığımda hep kalıyor erkekler gece boyu oturunca onları değil de diğerlerni yiyor sanki..

Ben de aşmışım kendimi:) yazarken fark eytim ama lahanam ve içli köftem buzluktaydı taşınacağım diye onları da bitireyim dedim hehh:))

Slm kızlar moralim çok bozuk yılın ilk günüme çok kötü Bi şekilde girdik. Dün iş çıkışı kanamam başladı çok çok azdı önemsemedim.oğlumdada bu haftalarda öyle olmuştu çünkü. Eve geldim. Geceye doğru artmaya başladı. Sabah acile gittik. Muayeneye ilk kez pazartesi gidecektim. Doktor baktı ultrasonla kese görünmüyor dedi vajinal muayene yaptı yine göremedi. 2 tane gebelik testi yaptım ikiside pozitifti dedim. Kan tahlili yaptılar betahcg 16 çıktı. Kimyasal gebelik büyük ihtimal dedi. Pazar tekrar gelip kan tahlili yaptır düşmesi gerekiyor dedi. Benim aklım dış gebelikte kaldı inşallah öyle değildir. Çok moralim bozuk çok

Slm kızlar moralim çok bozuk yılın ilk günüme çok kötü Bi şekilde girdik. Dün iş çıkışı kanamam başladı çok çok azdı önemsemedim.oğlumdada bu haftalarda öyle olmuştu çünkü. Eve geldim. Geceye doğru artmaya başladı. Sabah acile gittik. Muayeneye ilk kez pazartesi gidecektim. Doktor baktı ultrasonla kese görünmüyor dedi vajinal muayene yaptı yine göremedi. 2 tane gebelik testi yaptım ikiside pozitifti dedim. Kan tahlili yaptılar betahcg 16 çıktı. Kimyasal gebelik büyük ihtimal dedi. Pazar tekrar gelip kan tahlili yaptır düşmesi gerekiyor dedi. Benim aklım dış gebelikte kaldı inşallah öyle değildir. Çok moralim bozuk çok
Canım ya Rabbim sağlığını versin inş korktugun gibi değildir kendini yorma doktro kontrollerine git ve olmasada kendini korkutma hayırlısıyla olur canım benim

Canım çok geçmiş olsun hayırlısı böyledir üzülme lütfen. Dış gebelikte hcg değeri yüksek olur ve ultrasonda görünür rahim duvarından anlaşılır diye biliyorum

Hayırlı günler kızlar.
Hasta bebilere ve annelerine Allah acil şifalar versin.
I imspecial İpek ameliyat olacakmış. Allah şifa versin inşallah.
@eflalim Eymen sünnet olmuş ameliyatla birlikte oldu değil mi? Çok geçmiş olsun Allah damatlıklarını da hayırlısıyla göstersin.

aysimason aysimason Mustafama benzettim Abdullahı fotoğraflardan çok tatlı maşallah sübhanallah.
hihami hihami eşin gelmiş galiba doğru mu okudum? Allah ayırmasın gözün aydın.
minione minione ne rejimi o kızzzz 1,5 kilo vermişsin bileeee. Bende kaldım 57,5 ta aylardır. Şubatta diyetisyenime tekrar gideceğim.

Pinking Tree Pinking Tree offff ne masa olmuş öyle beeee oyyy ne yerdim haaaa
gerçi hiç kaz yemedim ben güzel mi ki :KK70:
önünde de saygıyla eğiliyorum elinekoluna her yerine sağlık maşallah sübhanallah.
eee foto yok mu Allah aşkına yaaaaa

doğum günü kimler yaptı hani foto
varsa fotonuz beni etiketleyin mesjınızda bakayım albümünüze

Bizim evin tek konusu haftalardııııırrrr doğum günü
Haftaya Cuma inşallah çok aşırı heyecanlıyız.
Eşim de bu sefer aşırı hevesli ve heyecanlı.
Diyorum eşime insanın kınası düğünü içinde kalınca böyle oluyor galiba
Sanki evleniyoruz düğün hazırlığı yapar gibiyiz çok eğlencelii:KK70:
:KK70:davetli listeleri davetiyeler, peçetelerinden suyuna, yemeğine balonuna kıyafetine çatalına bıçağına kadar ince eleyip sık dokuma. Çok açık ve net kendimize yapıyoruz:KK70:

Ben foto istiyoruuuummm:KK12:

Keşke herkesin facebook u olsa:KK12: ordan takip edip görmek bakmak daha kolay:KK12:

X