2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sabah merkeze annemlere geldik.esim beni bıraktı kendi kv kp le ankara ya gittiler beni goturmediler hainler:KK61: Kv nin bacisi var esimler de araba almaya gittiler kp e....
hos buzzz gibi hava da hic canim istemiyo

Sabah merkeze annemlere geldik.esim beni bıraktı kendi kv kp le ankara ya gittiler beni goturmediler hainler:KK61: Kv nin bacisi var esimler de araba almaya gittiler kp e....
hos buzzz gibi hava da hic canim istemiyo
Geeleydin abdullahi göreydik araba pazarı yakin sayılır .bizde temizliğe daldık daha yeni çıkacağız:-)

Geeleydin abdullahi göreydik araba pazarı yakin sayılır .bizde temizliğe daldık daha yeni çıkacağız:-)
Ohh miss....iyi olurdu ablacim da var ankara da nasip baska zamana insallah.....arabayi şahistan aliyorlar netten buldular haxir yanii.esimin teyzesi de merkezdeydi tam bilmiyrum ama ak parti binadinin karsisiydi bisey lojmanlariydi....

Selamlar giremiyorum hanımlar eymen resmen yapışık geziyor bana ne zaman düzelecek bilemiyorum çok yoruldum:KK43: hiç tadım yok inanın keyfim yok
Az daha sabir canim duzelicek Allah in izniyle.inan abdullah da oyle yapisik yere birakiyrum kendini yirtarcasina agliyo...wc zaten gidemiyorum esim evdeyken girebilirsem ne ala....giderek rahatliycaz dedikce daHa da dusuyo ustume

Az daha sabir canim duzelicek Allah in izniyle.inan abdullah da oyle yapisik yere birakiyrum kendini yirtarcasina agliyo...wc zaten gidemiyorum esim evdeyken girebilirsem ne ala....giderek rahatliycaz dedikce daHa da dusuyo ustume

bu cocuklar neden böyle ya benimkide bana çok düştü kesinle yalnız bişi yapamıyorum hep ilgilenmek istiyo çok yaramaz oldular :KK43:

Kızlar merhaba.
Birşey soracaktım. Oğlum 6 gün önce kafasını sehpaya çarpıp şişip morarmıştı. Şimdi mimik yapınca biraz çukur var gibi geliyor. İz kalır mı? Yoksa daha şişlik tam inmedi mi? Yarılmadıkça iz kalmaz diye düşündüm ama sorıyım dedim. Teşekkürler.

Ohh miss....iyi olurdu ablacim da var ankara da nasip baska zamana insallah.....arabayi şahistan aliyorlar netten buldular haxir yanii.esimin teyzesi de merkezdeydi tam bilmiyrum ama ak parti binadinin karsisiydi bisey lojmanlariydi....
oralar baya uzak kuzum eskişehir yolu sanırm o taraf kısmet olur inş canım

Selamlar giremiyorum hanımlar eymen resmen yapışık geziyor bana ne zaman düzelecek bilemiyorum çok yoruldum:KK43: hiç tadım yok inanın keyfim yok
canım seni çok özledik inan eymen kuzumda inş düzelir cankusum benim ya bizimki ameliyat falan olmadığı halde yeme içme sıfır sürekli emme nodu da sizi düşünemiyorum Allahım sabir versin

Kızlar merhaba.
Birşey soracaktım. Oğlum 6 gün önce kafasını sehpaya çarpıp şişip morarmıştı. Şimdi mimik yapınca biraz çukur var gibi geliyor. İz kalır mı? Yoksa daha şişlik tam inmedi mi? Yarılmadıkça iz kalmaz diye düşündüm ama sorıyım dedim. Teşekkürler.
Kalmaz canım yarılması yoksa kanamadı ise

İyi akşamlar kızlar duhacım sormuş cevap yazamadım bende temizlik yapıyorum ağırdan alıyorum yavaş yavaş yapıyorum doğum günümüz 8 ocakta ablam için erteledik tutturdu okullar tatil olunca yap diye minione minione bizde 23 te kutlayacağız:)

Dün kv deye gittim eltinin bebeğini çıkarmışlardı görümcemde ordaydı arkadaş bu nasıl erkek benek sevdası bilmiyorum eltim bebeğin başından ayrılmıyordu sürekli odasındaydı ben avdullah yeni doğduğunda biri baksada biraz nefes alsam diyordum:-)

Dün telefonumu evde untmuştum hep kendimi eksik hissediyordum:-(

Minione evin çok hoş olmuş aynaya bayıldım..

@Mrssuperfine @t_ugba Nice güzel mutlu sağlıklı yılların olsun inşallah kuzucuklarin çok duygulanıyorum teker teker doğum günleri geldikçe sırayla doğum yaptığımız günler aklıma geliyor zaman ne çabuk geçiyor Allah dolu dolu yaşatmayı nasip etsin :)

Selam kızlar göz atıyorum ben de ama sakın burası diye pek yazamiyorum doğum günü hazırlıklariyla uğraşayım derken sırayla hergün misafir ağırlıyorum eşim umre den geldi diye geliyo arkadaşlar sağolsunlar. Benim zaten hep böyle olur ya boş boş otururum ya da herşey üst üste gelir panik moda girerim hahah :)

İyi akşamlar kızlar duhacım sormuş cevap yazamadım bende temizlik yapıyorum ağırdan alıyorum yavaş yavaş yapıyorum doğum günümüz 8 ocakta ablam için erteledik tutturdu okullar tatil olunca yap diye minione minione bizde 23 te kutlayacağız:)

Dün kv deye gittim eltinin bebeğini çıkarmışlardı görümcemde ordaydı arkadaş bu nasıl erkek benek sevdası bilmiyorum eltim bebeğin başından ayrılmıyordu sürekli odasındaydı ben avdullah yeni doğduğunda biri baksada biraz nefes alsam diyordum:-)

Dün telefonumu evde untmuştum hep kendimi eksik hissediyordum:-(

Minione evin çok hoş olmuş aynaya bayıldım..
saol cnm :KK66:

Karlar düşer ankara sonunda coook özlediği kardan adamina kavuştu kızlar cook güzel yağıyor 11 de başladı dışarda kar topu oynayan bile varr :KK9::KK48:daha iki kar düştü bizim kapıda patinaj başladı yarın otobüs yolu gözüktü banada :21:siz yazmayın boş bırakın bakalım yarin sütten kesme tuvalet eğitimi için dolarsınız:KK53:

Karlar düşer ankara sonunda coook özlediği kardan adamina kavuştu kızlar cook güzel yağıyor 11 de başladı dışarda kar topu oynayan bile varr :KK9::KK48:daha iki kar düştü bizim kapıda patinaj başladı yarın otobüs yolu gözüktü banada :21:siz yazmayın boş bırakın bakalım yarin sütten kesme tuvalet eğitimi için dolarsınız:KK53:
:KK70:

Merhabalar 2 yıldır takip etmeme rağmen üye olmak yeni nasip oldu :KK50: benimde kızım 2015 ocak doğumlu ve doğum günü hızla yaklaşıyor neler yapsam bilemiyorum çok heyecanlıyım
Hoşgeldin kaç ocak neredensin..çok dikir bulursn arkadaşlardan çok güzel şeyler hazırlı yorlar

X