2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bugün kızımın mis kokulumun doğumgünü..

Perşembe akşamı evde kutladık, çok çok mutlu oldu. Bugün dışarıda kutlayacağız:) sevincini videoya aldık, pastasını bile üfledi pozlar verdi güzel kızım:))

Geçen sene bugün doğduğu an bana ve babasına bakıp hmm diyip gözlerini kapatıp göğsüme yatmıştı. Anne babasını tanımış, onlar oradaysa tamam dermiş gibi... Rabbim başta yavruma sonra tüm evlatlara sağlık huzur mutluluk ferahlık versin inş...
hayırlı huzurlu sağlıklı omurleri olsun inş serranin kardeşiyle

Aynen canim hastayken bile rahat yok. sana da cok gecmis olsun.

Becerikli Hatun bana diyene bak.makinada Dikis yapiyon masallah:)

dogum gunu kutlu olsun prensesin...vee tabiki foto istiyoruz foto istiyruz :KK68:
yok canım singer zikzak aldık geçen düz dikiş maharet değil yani herkes yapar:KK19:

Maşallah serraya inşallah bir ömür mutlu ve huzurlu olursunuz canım.

2 gündür kızımın ateşi çıkıyor ara ara dün gece acile götürdük artık yollar kar buz, arabayla korka korka gittik, dişi çıkıyor dedi doktor. Inşallah bir an önce normale döner, iki gündür uyuyamiyorum ara ara çıkıyor ateşi müdahale ediyim diye. Ilk dişi çıktığında bu kadar ateşi olmamıştı. Normal mi bu durum kızlar? Bu kadar ateş olur mu?
canım oluyor ama çok yükseldiğinde calpol veriyorum bende geçen kulak ağrısı için götürdüm aşılar patladı zaten başı hep sıcak ahmetin inşallah melis cabuk atlatr damak jeli var eczanelerde çok ağrı şancı olursa yada yeşil soğan ver eline sancısını alir

Slm güzel annişler hepinize hayırlı, bol bereketli seneler dilerim.
Annişler bir sorunum var oğluşumla ilgili sizlere danışmak istedim.oglum 1 yaşına girmek uzere ama cok yabani aile haricinde kimi gorse agliyo.demin yengesine gittik girer girmez kopardi cigligi 5 dk oturup ciktim altli ustlu oturuyoruz ama pek samimi degiliz esimde cok gurultu yaptin in asagi dedi onlarinda 1 ay kucuk cocugu vardi o hic aglamiyo ve tam tersi gulucuk saciyo benimki ciglik cigliga susmuyo cok uzuldum evime indim agladim ablasida var okulada goturuyorum insanda goruyo ama neden boyleki birde yemesi iyi ama kilo almiyo kac aydir ayni
canım o huy malesef kızım öyleydi ni düğüne gittim 9 aylık kuzenimin düğün salonunda ki ne baksa ağladı simdi bile yabanıdır ..oglumda aksine ..annem illa kalabaliga sok dedi kızımı girmedigim ortam kalmadı çok güleryüzlü ama hala yabani alışır ins:KK51:senin oglusta

Az önce uyuttum ağlayarak uyandi zor susturdum.Nasıl alışıcak bu cocuk kalabalığa
1 yaş ve ustu icin takviye dusunuyorum ne kullanabilirim jac aydir kilo almiyo

Atesi kac da canim.bizim de ilkler de huzursuzdu ama bu kadar zor degildi.bi atesleniyo cok yuksek degil ama basi filan sicak belli yani.hemen de cikmiyo 3 haftadir ara ara oluyo sonra geciyo bu gun bajtim ust yan patlamis digerleri de kabarmis...ne zormus yahu bu disler
37, 38 ve 39 arasinda değişiyor canım. Dün gece 39.2 olunca artık kar buz dinlemeyip götürdük acile. Tam düştü diyorum sonra yine çıkıyor ateşi, tabi huzursuzluk ve huysuzlukta cabası. Evet canım çok zor dişler, bir an önce sağlıkla cikarsalarda onlarda rahatlasa bizde.

I imspecial canım bende dolven veriyorum ama dun acilde 38.8 di fitil verdiler o düşürdü biraz doktorda aynı fitili yazdi bakalım bu gece nasıl gecicek inşallah sıkıntısız geçiririz hepimiz. Su jelide bir arastiriyim canım çok teşekkürler.

37, 38 ve 39 arasinda değişiyor canım. Dün gece 39.2 olunca artık kar buz dinlemeyip götürdük acile. Tam düştü diyorum sonra yine çıkıyor ateşi, tabi huzursuzluk ve huysuzlukta cabası. Evet canım çok zor dişler, bir an önce sağlıkla cikarsalarda onlarda rahatlasa bizde.

I imspecial canım bende dolven veriyorum ama dun acilde 38.8 di fitil verdiler o düşürdü biraz doktorda aynı fitili yazdi bakalım bu gece nasıl gecicek inşallah sıkıntısız geçiririz hepimiz. Su jelide bir arastiriyim canım çok teşekkürler.
O jel den gecen dr bize yaznisti acikcasi pek kullanmiyrum zarari olabilir sonucta ilac kimbilir ne var icinde ki genelde unutuyrum aklima gelmiyo

Ah canım çok yukselmis kuzum paranox mu fitil
ahahaaa 3 gun yaptim 1,5 kg verdim yilbasi gecesi cips cekirdek tatli heralde 3 kg grri aldim
tuba demisti hic yilbssi onu diyetmi olur diye hakliymis bende pzt basliycam tekrardan :)
aynen ben 1 odakta baslayacaktm kısmet bu guneymis azcik az yiyerek basladim uzun surede vericem bu sefer ins basaririm 73 u görünce stres oldum regl gecikmişti simdi regl oldum artik dikkatli olucam hayat felsefesi yapmam lazım kurabiye canavarı gibiyim ya:-)

O jel den gecen dr bize yaznisti acikcasi pek kullanmiyrum zarari olabilir sonucta ilac kimbilir ne var icinde ki genelde unutuyrum aklima gelmiyo
canım o jelde calpol oluyor genelde çok zararlı değil ama sors as kalınca verilir ben hic vermedim ama arkadaslarim kullanmisti

Ya ne guzel canlar cogunuz ocak basi en sonlardan ben Varim minione bi de asliayet vardi galiba....ne sabirsizlaniyrdum ama bi gunun hesabini yapiyrdum hele kv tutturmustu 1 Şubat diye anne yok dr 20-25 ocak arasi olabilir dedi diyordum yok yok 1 subat ben delleniyordum tabi....veee abdullah im 23 ocakta doğdu....o gun odaya gectim esim anne hani 1 subatti dedi kv de duhanin dedigi oldu dr lar da biliyormus yavrum ben karni kucuktu ya daha gunu var bekliyordum dedi:KK70::KK70:

Annişler bir sorunum var oğluşumla ilgili sizlere danışmak istedim.oglum 1 yaşına girmek uzere ama cok yabani aile haricinde kimi gorse agliyo.demin yengesine gittik girer girmez kopardi cigligi 5 dk oturup ciktim altli ustlu oturuyoruz ama pek samimi degiliz esimde cok gurultu yaptin in asagi dedi onlarinda 1 ay kucuk cocugu vardi o hic aglamiyo ve tam tersi gulucuk saciyo benimki ciglik cigliga susmuyo cok uzuldum evime indim agladim ablasida var okulada goturuyorum insanda goruyo ama neden boyleki birde yemesi iyi ama kilo almiyo kac aydir ayni

Bende mart annesiyim bnm oglumda benden baska kimsede durmuyo kalabalikta agliyo buyudukce duzelir diyorum ama duzelmez galiba sizinki buyumus duzelmemis galiba

image.jpeg
image.png
image.png
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.png
image.jpeg
image.jpeg
mutlu pazarlarrr annelerrr
cok yogun bir hafta gecirdim arkadaslar ama dogum gunu hazirligi degil onun oncesi salonumu elden gecirdim,koltuklarima yeni koltuk kilifi diktirdim ,bu sefer kahve fon perdelerim yakismadi onlari cikardim ,uygun fiyata linens te masa ortusu gordum uclarina kornis ucu taktim hopp oldumu sana yeni fon perde iste :))) sonra ne zamndir aklim hep ayna duvarlardaydi,cogu evde goruyordum cok begeniyordum fiyat aldim en dusuk 1500 dediler o fiyata esim yaptirmazdi sonra bi baktim ikeada uygun fiyata ayna gordum belki onun yerini tutmazdi ama dun gece 2 ye kdr esimle yaptik az biyere yetmedi eksik almisiz tamalrix artik onuda,ev inanilmaz degisti icime sindi en azindan ,,bu hafta artik d gunu eksiklerime devam ederim gerci cok ta eksik birswy de kalmadi,pastanin figurunu simdiden yaptim o dondu pastaya yapismak icin bekliyor kenarda,hediyelik magnetlerim stickerlarim geldi sanirim partiye haziriz Allah izin verirse 22 si cunaya geldigi icin cmt aksami dusunduk bakalim kismet artik,hee resimleri atiyorum onceki ve sonraki hallerini

Eki Görüntüle 1734116 Eki Görüntüle 1734117 Eki Görüntüle 1734118 Eki Görüntüle 1734119 Eki Görüntüle 1734123 Eki Görüntüle 1734124 Eki Görüntüle 1734125 Eki Görüntüle 1734127 Eki Görüntüle 1734129 mutlu pazarlarrr annelerrr
cok yogun bir hafta gecirdim arkadaslar ama dogum gunu hazirligi degil onun oncesi salonumu elden gecirdim,koltuklarima yeni koltuk kilifi diktirdim ,bu sefer kahve fon perdelerim yakismadi onlari cikardim ,uygun fiyata linens te masa ortusu gordum uclarina kornis ucu taktim hopp oldumu sana yeni fon perde iste :))) sonra ne zamndir aklim hep ayna duvarlardaydi,cogu evde goruyordum cok begeniyordum fiyat aldim en dusuk 1500 dediler o fiyata esim yaptirmazdi sonra bi baktim ikeada uygun fiyata ayna gordum belki onun yerini tutmazdi ama dun gece 2 ye kdr esimle yaptik az biyere yetmedi eksik almisiz tamalrix artik onuda,ev inanilmaz degisti icime sindi en azindan ,,bu hafta artik d gunu eksiklerime devam ederim gerci cok ta eksik birswy de kalmadi,pastanin figurunu simdiden yaptim o dondu pastaya yapismak icin bekliyor kenarda,hediyelik magnetlerim stickerlarim geldi sanirim partiye haziriz Allah izin verirse 22 si cunaya geldigi icin cmt aksami dusunduk bakalim kismet artik,hee resimleri atiyorum onceki ve sonraki hallerini
Maşallah kuzummm:nazar::nazar::nazar::nazar: ayna müthiş derinlik ferahlık katmış koltukların kılıfları süper güle güle otur ferah ferah pasta figürü on numara geri sayım başlasın partiye:KK55:

Eki Görüntüle 1734116 Eki Görüntüle 1734117 Eki Görüntüle 1734118 Eki Görüntüle 1734119 Eki Görüntüle 1734123 Eki Görüntüle 1734124 Eki Görüntüle 1734125 Eki Görüntüle 1734127 Eki Görüntüle 1734129 mutlu pazarlarrr annelerrr
Super olmus ellerine saglik.ayna duvar harika aynayi benim gibi sevenler icin

Maşallah kuzummm:nazar::nazar::nazar::nazar: ayna müthiş derinlik ferahlık katmış koltukların kılıfları süper güle güle otur ferah ferah pasta figürü on numara geri sayım başlasın partiye:KK55:

Bu arada yukarda resim çeken sensen super ince duruyorsun:KK54:

Super olmus ellerine saglik.ayna duvar harika aynayi benim gibi sevenler icin
Saolun kizlarrr amin insallahhh
Yok gamzecim nerdeeeee o alinti bir resim ayna ornegi icin atmistim sarisin kesin rustur :))))))

X