2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sabah esim kursa gidiyor bende dalıyorum mutfaga pasta borek yapmaya tutamiyrum kendimi napicam ya...tuzlu kek kurabiye ve kisir yaptim bugun ve bunlari kendime yaptim kizlar :oops: yiyor muyum derseniz onceki kadar yiyemiyrum ama yapiyrum ışte esim de kiziyor pasta malzemesi almaktan bıktım diyor...ben hazir gidalardan sogudum atistirmadan da duramiyrum kendim yapip yiyorum ama bir dur demem lazim nereye kadar boyle
Ve 69 kiloyum bayramda rahatsizlaninca 3-4kilo gitti bu kadar yemeye de almiyrum.artik dikkat filan yok yedigime zaten
Son olarak kizlar artik biraz rahatladim diyebilirim bidik eskisi gibi yormuyor beni arkadasim oldu resmen herseyde bana eslik ediyor ablam da gülüyor watsaptan yazisiyruz hep abdullahla sunu yapıyoruz. Cay iciyruz vs yazinca arkadsin olmus senin diye
Kitap okuyabiliyrum kendime zaman ayirabiliyrum cok sukur....insaallah sizler de rahatlamissinizdir...bir de tuvalet akiskanligi ve memeyi halledersek ne ala ins.

Sabah esim kursa gidiyor bende dalıyorum mutfaga pasta borek yapmaya tutamiyrum kendimi napicam ya...tuzlu kek kurabiye ve kisir yaptim bugun ve bunlari kendime yaptim kizlar :oops: yiyor muyum derseniz onceki kadar yiyemiyrum ama yapiyrum ışte esim de kiziyor pasta malzemesi almaktan bıktım diyor...ben hazir gidalardan sogudum atistirmadan da duramiyrum kendim yapip yiyorum ama bir dur demem lazim nereye kadar boyle
Ve 69 kiloyum bayramda rahatsizlaninca 3-4kilo gitti bu kadar yemeye de almiyrum.artik dikkat filan yok yedigime zaten
Son olarak kizlar artik biraz rahatladim diyebilirim bidik eskisi gibi yormuyor beni arkadasim oldu resmen herseyde bana eslik ediyor ablam da gülüyor watsaptan yazisiyruz hep abdullahla sunu yapıyoruz. Cay iciyruz vs yazinca arkadsin olmus senin diye
Kitap okuyabiliyrum kendime zaman ayirabiliyrum cok sukur....insaallah sizler de rahatlamissinizdir...bir de tuvalet akiskanligi ve memeyi halledersek ne ala ins.
Maşallah canim sana da ogluna da bizim gündüz uykumuz 1 yasina girdi ve 1 e dustu hic 2 kere uyumadi daha...valla bebegin cok akilliymis demekki ben hala 1 fincan kahve icmek icin oglen uykusunu bekliyorum o kadar ozledimki kitap okuyup cay kahve keyfi yapmayi ama nerdeeeee

Cuma günü kesin kız deyince hemen gidip 2 tane tüllü dantelli tulum aldım canım :) Hiç düz bişi alasım yok gözüm hep dantelli, taşlı , fırfırlı kıyafetlerde. Oğluşun badilerini giydirmeyi düşünüyorum çoğu beyazdı zaten mavili olanları da giydiririm gerçi içinde kalacak nasıl olsa. Hatta abisi gibi çok kusan bi bebek olur da kıyafet yetiştiremezsem mavileri ve papyonluları da giyer dermişim :KK48: Size de iyi tatiller canım inşallah güzelce dinlenmeye fırsatın olur
aaaa çok sevindim kesinleşmiş kızımız Alahımmm bana da bana daa
Pinking Tree Pinking Tree Canım henüz belli değil bu aralar çok yoğunum 5 gün arayla yatılı misafirim geliyor 10ar gün kalçalılar ilk misafirim gitti ikincileri bekliyoruz :) doktora vs gidecek vaktim yok zaten, bende merak ediyorum ama beklemekten başka çarem yok :). Sen nasılsın Serranin kardeşine tepkisi Nasıl
hihami hihami ilk Zamanlar çok heves oluyor sonra yavaş yavaş sade kıyafetlere geçiş yaparsın :))
canm hayırlı olsun bebiş geliyormuş
iyi tatiller canım bol keyifler :)
eflalim nasılsın

Reengarenk Reengarenk ne guzel tatildesin bol eglenceli tatiller olsun insaallah

Pinking Tree Pinking Tree sana da iyi tatiller canim iki kucuk kuzuyla...bu arada kucuk prensesin adi ne yazdin da kacirdim mi aceba?

Nasilsiniz kizlar hic ses seda yok girip bakiyrum
Abdullah in gunduz uykusu epeydir bir e düştü onceden iki kez yatardi..ramazanda cok guzeldi uykumuz gece gec yatiyirdu 12 bazen 1 ama gunduz 10 a 11 e kadar uyuyordu gece de iki kez filsn uyaniyrdu
Simdi erken yatiyor 9 gibi sabah 8 de uyaniyor...ve ogleyin yatiyor cokk kisa uyuyor 1-1 bucuk saat gun boyu tum uykumuz bu üzülüyorum uyku cok onemli sizlerde nasil degisme azalma oldu mu
Elhamdulillah artik kuzum yiyor her seyi degil tabi kavunu cok seviyor mesela daybuzz(karpuz)diyerek yiyor, onu yerken gormek ne guzel darisi yemeyen cocuklara ins

Bir de gece babayi odadan cijarali epey oldu sabaha kadar yanimda surekli ustumde ve memeyle uyuyor:mad::kızgın:
Bizim uykuda değişen tek şey daha berbat olması :KK43: akşam 9 gibi sabah 5 ama defalarca uyanıyor emiyor emiyor ve emiyor :KK43: gündüz de sürekli emiyor ne kadar yerse yesin emiyor tiryaki gibi
ye gitsin canım ya :),boy uzun almıyorsun da :);ben korunma iğnesi yaptırdım şiştim ödem yaptı, bu ay Son daha yaptırmıycam

aaaa çok sevindim kesinleşmiş kızımız Alahımmm bana da bana daa

canm hayırlı olsun bebiş geliyormuş

eflalim nasılsın

Maşallah canim sana da ogluna da bizim gündüz uykumuz 1 yasina girdi ve 1 e dustu hic 2 kere uyumadi daha...valla bebegin cok akilliymis demekki ben hala 1 fincan kahve icmek icin oglen uykusunu bekliyorum o kadar ozledimki kitap okuyup cay kahve keyfi yapmayi ama nerdeeeee
Sagol canim cay keyfi icin uyumasini bekliyrum bak bende ama onunla da biraz zor da olsa icebiliyrum...kitap okuyabiliyorum uyanıkken eline kiyap veriyrum ya da baska şeylerle mesgul. Oluyor.yaninda okuya okuya alisti şükür,namazimi bile ne zorlukla kiliyrdum
Simdi kucuk bir seccadesi var birlijte kiliyruz deyince anlıyor seriyor hemen seccadeyi elhamdulillah
Selam kizlar oglana bakici ariyorum yana yana ama millet bu isi paraya dokmus agzini acan bin liradan basliyor cok şaşırıyorum valla ev isi falanda yapmicak sadece bebege bakacak zaten 2 saat gunduz uyuyor
Ne bin lira mi yuh....cok uc bi fiyat...ins gonlunce hayirli vicdanlı birini bulursun canim

Reengarenk Reengarenk Duha22 Duha22 Dafiduck Dafiduck praline praline Nego Nego Pinking Tree Pinking Tree hihami hihami
minione minione
hepinizi çok ozledimmm (ayy inşallah kimssyi unutmamışımdır)
Bizde seni canim nasilsin.arhan pasa nasillar?

Bizim uykuda değişen tek şey daha berbat olması :KK43: akşam 9 gibi sabah 5 ama defalarca uyanıyor emiyor emiyor ve emiyor :KK43: gündüz de sürekli emiyor ne kadar yerse yesin emiyor tiryaki gibi
ye gitsin canım ya :),boy uzun almıyorsun da :);ben korunma iğnesi yaptırdım şiştim ödem yaptı, bu ay Son daha yaptırmıycam
Aynen canim masadan kalkiyor memee diyor ac degil kahve niyetine saat basi memede
Sorma eflalim yiyorum yaa
Kotu olmus ignenin odem yapmasi...korunmak da ayri mesele biz hic korunmuyoruz ya...rabbim olmayana isteyene hayirli evlatlar versin ins

Duha22 Duha22 uyku düzeniniz bana normal geldi canim eskisi kadar cok uyumuyolar artik gunduzleri
Oyle mi canim evet akli hep yaramazlıkta bi uyaniyor uyjudan gozler fildir fildir hemen kaldigi yerden devam ediyor...yaramazlik dururken niye uyuyum der gibi:))

Selam kizlar oglana bakici ariyorum yana yana ama millet bu isi paraya dokmus agzini acan bin liradan basliyor cok şaşırıyorum valla ev isi falanda yapmicak sadece bebege bakacak zaten 2 saat gunduz uyuyor
Valla ben o işi hamileyken yaptım çünkü bebeğim 3 aylıktı bıraktım ve başladım işe. Gerçekten zor iş, gerçekten şans işi ve gerçekten çok paralar dönüyor. Bakıcı işini durumu çok iyi olanlar, işyeri sahibi olanlar falan aman iyi baksın diye abarttıkça abartıyorlar. Benim 6 gün ve piyasa 1200 den aşağı değil. Bakıcının memnun olması için 1500+ yol vermek gerekiyor. İlk ağızdan geceli gündüzlü bakıcıya 3000 tl verildiğini duydum bizzat. işi bırakıp gidesim geliyor.

İyi tatiller iyi keyifler:))
Aileyle yakın olmak ne güzel şey..
Teşekkür ederim canım:)
Sizede iyi tatiller bizim tatil bitti yine döndük sıkıcı ve sıcak istanbula geri tatile gitmek istiyoruö:-)

iyi tatiller canım bol keyifler :)
teşekkür ederim canım tqtilimiz bitti ama çok güzel geçti arada kv can sıkmak için aradı ama hiç takmadım:-)

Reengarenk Reengarenk Duha22 Duha22 Dafiduck Dafiduck praline praline Nego Nego Pinking Tree Pinking Tree hihami hihami
minione minione
hepinizi çok ozledimmm (ayy inşallah kimssyi unutmamışımdır)
bizde seni özledik kuzum nerelerdesin gamze den haberin varmı nasıl kuzuları nasıl?

Duha22 Duha22 canım seni alıntılqdımda olmadı teşekkür ederim:)
Gözün aydın canım Abdullah yemeye başlamış darısı yemeyenlerin başına uykunuzda normal bizde genellikle günde bir kere uyuyoruz bazendr iki oluyor..

hihami hihami tekrar gözün aydın canım ne güzel bir kız bir erkek annesi olacaksın:)

Sagol canim cay keyfi icin uyumasini bekliyrum bak bende ama onunla da biraz zor da olsa icebiliyrum...kitap okuyabiliyorum uyanıkken eline kiyap veriyrum ya da baska şeylerle mesgul. Oluyor.yaninda okuya okuya alisti şükür,namazimi bile ne zorlukla kiliyrdum
Simdi kucuk bir seccadesi var birlijte kiliyruz deyince anlıyor seriyor hemen seccadeyi elhamdulillah

Ne bin lira mi yuh....cok uc bi fiyat...ins gonlunce hayirli vicdanlı birini bulursun canim

Aynen canim masadan kalkiyor memee diyor ac degil kahve niyetine saat basi memede
Kotu olmus ignenin odem yapmasi...korunmak da ayri mesele biz hic korunmuyoruz ya...rabbim olmayana isteyene hayirli evlatlar versin ins

Oyle mi canim evet akli hep yaramazlıkta bi uyaniyor uyjudan gozler fildir fildir hemen kaldigi yerden devam ediyor...yaramazlik dururken niye uyuyum der gibi:))
Masallah bak sen namaz bile kilacak :)

Valla ben o işi hamileyken yaptım çünkü bebeğim 3 aylıktı bıraktım ve başladım işe. Gerçekten zor iş, gerçekten şans işi ve gerçekten çok paralar dönüyor. Bakıcı işini durumu çok iyi olanlar, işyeri sahibi olanlar falan aman iyi baksın diye abarttıkça abartıyorlar. Benim 6 gün ve piyasa 1200 den aşağı değil. Bakıcının memnun olması için 1500+ yol vermek gerekiyor. İlk ağızdan geceli gündüzlü bakıcıya 3000 tl verildiğini duydum bizzat. işi bırakıp gidesim geliyor.
Aynen bende oyle dusunuyorum bosuna universte okumusum diyorum bazen dedigin gibi bin küsür +yol+sigorta zaten toplasan benim maas ediyor:110:hakkiyla baksalar neysede tabi oyle bakanlarda var ama bana kesin denk gelmez

Merhaba kızlar. Bişey sorucam sizde 18 ay aşısı ateş yaptı mı? Biz de ertesi sabah hafif ateş yaptı. İki tane koldan vurdular. Doğru de mi?

Kızlar moralim çok bozuldu tüp bebwk için tedavi gördüğüm hastane kapatılmış..
hastanenin kurucusu aret kamar ayrıyetende benim doktorumdu ftö cü olmakla suçlanıyormuş herşeyine el konulmuş yumurtalarımuz başka bir hastaneye nakil edilmiş ve bize uyduruk bi mesajla bildiriyorlar bunun için aramaya bile tenezzül etmiyorlar:KK43:

Off çok ya inşallah bulursun iyi birini

Benimki de benimle kılıyor ama sinirliyse uykusu varsa namaz bitene kadar ağlıyor, Allah diyicem hadi diyorum seccadeyi sermeye çalışıyor :) abisi sayesinde çay içiyorum kitap okuyorum o büyük kurtarıcım benim :)
ayy pes en iyi meslek bakıcılık dönen paralara bak şok oldum.

Teşekkür ederim canım:)
Sizede iyi tatiller bizim tatil bitti yine döndük sıkıcı ve sıcak istanbula geri tatile gitmek istiyoruö:-)

teşekkür ederim canım tqtilimiz bitti ama çok güzel geçti arada kv can sıkmak için aradı ama hiç takmadım:-)

bizde seni özledik kuzum nerelerdesin gamze den haberin varmı nasıl kuzuları nasıl?
gıcık iyi etmişsin takmamakla

Merhaba kızlar. Bişey sorucam sizde 18 ay aşısı ateş yaptı mı? Biz de ertesi sabah hafif ateş yaptı. İki tane koldan vurdular. Doğru de mi?
yapmıştı, bizim bir kol bir bacak şeklinde yaptılar, ateş düşürücü verdim iki gün

Kızlar moralim çok bozuldu tüp bebwk için tedavi gördüğüm hastane kapatılmış..
hastanenin kurucusu aret kamar ayrıyetende benim doktorumdu ftö cü olmakla suçlanıyormuş herşeyine el konulmuş yumurtalarımuz başka bir hastaneye nakil edilmiş ve bize uyduruk bi mesajla bildiriyorlar bunun için aramaya bile tenezzül etmiyorlar:KK43:
ayyy kötü olmuş inşallah sıkıntı çıkmaz canım, hain reziller her yeri karıştırdılar

X