2017 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    372
İlk gebeligim 10.haftada sonlandi malesef bu 5 eylul de doğacaktı Rabbim nasip etseydi inşallah Rabbim kardeşini nasip eder buay bu ikinci gebeligim olacak temmuzda başladık olmadı nasip inşallah bu ay tutunur civcivim
ay canım benim yukarda yazmıssın okumamısım tekrarlatıyorum cok özür dilerim.. Allahım en hayırlısını nasipetsin inşallah tutunur bebişin sağlıkla

ayy hadi bakalım ozamana kadar artık burdan birbirimizi yer dururuz
Ben bu ay çok umutluydum hamile hissediyordum kendimi çok inanmıştım hamile kıyafetlerimi bile çıkarmıştım adet gelince ben şok ben iptal inşallah bu ay öyle olmam aklımdan çıkarmaya çalışıyorum yoksa her belirtide umutlaniyorum

Estağfurullah canım benim amiiiiinnnn inşallah Rabbim aratmasın isteyen kim varsa hepsine nasip etsin Rabbim en hayırlı en tez zamanda sağlıcakla hayırla
ay canım benim yukarda yazmıssın okumamısım tekrarlatıyorum cok özür dilerim.. Allahım en hayırlısını nasipetsin inşallah tutunur bebişin sağlıkla

ya sorma canım ben de geçen ay bayağı umutluydum.belki psikolojikti bilmiyorum ama hamile hissediyordum ama olmadi.insallah bu ay Allahım nasip eder.ben bu haftaDr a gitmeyi dusunuyorum.hamilelik oncesi bir kontrolden geçmeye karar verdim.yasimda ileri olduğundan bir sorun varsa boşa vakit kaybetmetmeyeyim en azindan

ayy hele ben.. mide bulantısı mı dersin çikolatayı çok severim tatlıdan tiksindim triplerine girmeler mi dersin halbuki geçen ay sadece ayın 24 ünde korunmadan ilişki yaşadık başka bişi yok psikolojik olarak çok etkiliyoruz kendimizi aslında biraz rahat bıraksak

Tıpa tıp ilk gebeliğim de ne yaşadıysam aynısı oldu o yüzden belkide çok etkilendim. Ama hala daha kimyasal geçirdiğimi düşünmekteyim.
Yaş kaç bu arada canım ilk gebelik mi?

Aynen kafamızı bunlarla meşgul etmesek oluruna bıraksak aslında ama bu başka bi şey hava dan umitleniyosun inşallah bu eylulun 5 ı bizim günümüz olur bir bakmışız oluvermiş

Tıpa tıp ilk gebeliğim de ne yaşadıysam aynısı oldu o yüzden belkide çok etkilendim. Ama hala daha kimyasal geçirdiğimi düşünmekteyim.
Yaş kaç bu arada canım ilk gebelik mi?
37 yaşındayım 3 yaşında bir oğlum var.bende ilk hamileligimde yaşadıklarımı yaşadım dediğin gibi.sol yumurtaligimda batma kasik ağrısı adetime yakın sık idrara çıkma gibi ama değilmişim.acaba kist falan mı var diye suphelendim sonrada.o yüzden bi Dr a gideyim içim rahat etsin.insallah yoktur

Yoktur Allahin izniyle bir sorun güzel düşünelim güzel olsun

Oyy maşallah Allah bağışlasın hayırlısıyla tez zamanda kardeşi gelsin inşallah. Kist filan mı var Di eskiden biz şimdi herşeye cok kafayi takıyoruz yoktur Allahin izniyle biseycik ben inanıyorum

Oyy maşallah Allah bağışlasın hayırlısıyla tez zamanda kardeşi gelsin inşallah. Kist filan mı var Di eskiden biz şimdi herşeye cok kafayi takıyoruz yoktur Allahin izniyle biseycik ben inanıyorum
yoktu canım ama iki aydır hamile gibi ağrı vs belirtileri hissediyorum ama olmuyor ya acaba bu ağrıların sebebi kist mi diye kafama taktım son zamanlarda

bu arada seninde ilk olacak okuduğum kadarıyla Allah hayirlisiyla en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin canim.oglum rahat bırakmadığı için cevap yazarken unutuyorum yazmayi.yarim yamalak cevap veriyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…