2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Cok tesekkur ederim iste bu dua kabul olur bi muminin diger mümıne yaptigi dua allah isteyen butun kullarina nasip etsin cok zor evlat hasreti 17 ay oldu icimde halen yanan bi yangin var alllahtan geldi sefaatci olacak diyorum avutuyorum kendimi dayanilmaz bi aci dilegim istegen herkes bebek sahibi olsun evlat acisi yasatmasin
AMİN AMİN CANIM

Rabbim buradaki herkesin duasını şükür sebebi eylesin inşallah... gizem50 gizem50 rabbim sana sabır ve sonrasında afiyet versin inşallah... İnşallah kısa sürede sağlıkla yavruna kavusursun...

Kızlar bu ay bekleyenler arasında bende varım inşallah burdan devam etmek nasip olur ben 3.çocuğu istiyorum iki oğlum var birde kizim olsa nasıl güzel olurdu 13-15 yaşlarında iki oğlum var bunca yıl sonra tekrar bebek istiyorun rabbim istiyen her keze nasip etsin benim 3 gün günüm geçti yarın test yapicam belki ilk hamile haberi benden gelir

Kızlar bu ay bekleyenler arasında bende varım inşallah burdan devam etmek nasip olur ben 3.çocuğu istiyorum iki oğlum var birde kizim olsa nasıl güzel olurdu 13-15 yaşlarında iki oğlum var bunca yıl sonra tekrar bebek istiyorun rabbim istiyen her keze nasip etsin benim 3 gün günüm geçti yarın test yapicam belki ilk hamile haberi benden gelir
İnşallah Allah sağlıkla nasip etsin

Bende klomen ile yumurta büyütmeye başlıcam bugün ilaç kullanmaya başladım bakalım hayırlısı

Hayirlisi korkma kullan umarim yanit verie klomene ben kullandigimda mm buyimedi gonal f ile buyiyor bu sekilde hamile kalan cok hatta klomenle ikiz ucuz kalan bile var
Teşekkürler bakalım benim yumurtalıklarım iyi Dedi doktor geçen ayda kendiliğinden çatlamıştı ama olmadı bu ayda klomene başla Dedi inşallah hayırlısı olur

X