2018 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Kız

OY: 118 51,3%
  • Erkek

OY: 102 44,3%
  • İkiz Kız

OY: 3 1,3%
  • İkiz Erkek

• İkiz, Bir Kız Bir Erkek

• Üçüz

OY: 1 0,4%

• Ankete Katılan
    230
Benim de iki gün önce doğum gunumdu :) ilk ogluşuma eşimin doğduğu ay hamile kaldım belki 2. Bebeğime kendi doğduğum ay kalırım bilinmez :) zaten daha yumurtlama dönemine bı kaç gün var ... Bakalım hayırlısı :)

Merhaba kızlar bende mart annesi diye beklerken nisan annesiyim tahmini nisan 2
Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah. Benim de olursa 4nisan olacak tahmini doğum tarihi. sen ne zaman öğrendin hamileliğini? benim bata 4gün var sabırsızlanıyorum :)

Merhaba kızlar bende mart annesi diye beklerken nisan annesiyim tahmini nisan 2

TEBRİK EDERİM ARKADAŞIM SATLARIMIZ AYNI SENİNLE SANIRIM BENİM 25 HAZİRANDI BUGÜN BAT GÜNÜ VE SANCIM VAR UMUDSUZ VAKIAYIM ASLINDA

KIRMIZI KART YEMEMLE BİRLİKTE AŞILAMA OLACAK İNŞALLAH YİNE BU DÖNEME YETİŞİRİM YİNE

Hayırlısı olsun sağlıkla doğsun inşallah. Benim de olursa 4nisan olacak tahmini doğum tarihi. sen ne zaman öğrendin hamileliğini? benim bata 4gün var sabırsızlanıyorum :)
CANIM SENİN SAT NE ZAMAN BENİMKİ 25 HAZİRAN BUGÜN BAT ZAMANI BENİM
SANCIM VAR SANIRIM GELİYOR KIRMIZILAR ÇOK İSTİYORUM BEBİŞİN GELMESİNİ HAYIRLISI İLE VE SAĞLIKLA

CANIM SENİN SAT NE ZAMAN BENİMKİ 25 HAZİRAN BUGÜN BAT ZAMANI BENİM
SANCIM VAR SANIRIM GELİYOR KIRMIZILAR ÇOK İSTİYORUM BEBİŞİN GELMESİNİ HAYIRLISI İLE VE SAĞLIKLA
Benim sat 28 Haziran 27 günde bir oluyorum acaba şimdiden test yapsam mı yapmasam mı bilemedim ya aslında bu ay öyle planlı bi şekilde denemedik ama yine de bi umut var içimde nedense..

Benim sat 28 Haziran 27 günde bir oluyorum acaba şimdiden test yapsam mı yapmasam mı bilemedim ya aslında bu ay öyle planlı bi şekilde denemedik ama yine de bi umut var içimde nedense..
inşallah benimde 25 haziran.

Kızlar az önce kırmızı kart yedim demek nasip değilmiş 22 mm yumurta ile yumurtlama öncesi ve sonrası sıkı çaalışma herşey denendi ve olmadı

Dua edin aşılama ile sonuç alabileyim bu döneme yetişebileyim tüp bebeğe kadar yolumuz var hakkımızda hayırlısı

Kızlar az önce kırmızı kart yedim demek nasip değilmiş 22 mm yumurta ile yumurtlama öncesi ve sonrası sıkı çaalışma herşey denendi ve olmadı

Dua edin aşılama ile sonuç alabileyim bu döneme yetişebileyim tüp bebeğe kadar yolumuz var hakkımızda hayırlısı
Ümidini yitirme canım eminim ki bunda da bir hayır vardır. İnşallah aşılamada başarıya ulaşır bebişinize kavuşursunuz..

Bende yeni öğrendim 5 haftalık gebeyim.
spiralle hamile kaldjm , çıkarttı doktor beklemedeyiz...:KK43:

Herkese merhabalar kızlar.

Biz de bu ay 2 adet dondurulmuş Embriyomuzu aldik 25 hazirandi adet tarihim cuma günü test yaptim çift çizgi çıktı kana gittim 24 çıktı yarın gene kana gidecegim...inşallah vardır :dua:

1 kızım var o da 2014 nisan da doğdu eğer olursa bu kez de nisan olacak:anneadayı:

Herkese merhabalar kızlar.

Biz de bu ay 2 adet dondurulmuş Embriyomuzu aldik 25 hazirandi adet tarihim cuma günü test yaptim çift çizgi çıktı kana gittim 24 çıktı yarın gene kana gidecegim...inşallah vardır :dua:

1 kızım var o da 2014 nisan da doğdu eğer olursa bu kez de nisan olacak:anneadayı:
İnşallah güzel sonuçlar alırsın nasıl böyle erken öğrendin

Tabi riski de var değer düşebilir Allah korusun.yarin yaptırıcaminsallah katlanmistir

X