2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bende hrs ye gittim iki kez arkadasim akay' i oneriyor medicana da muayene ne ladar hrs 225 tl

Akay bana cok yakin aslinda orda iyi bi doktor varsa bende gidebilirim medicanaya bir kere gittim orda doğum yaptigim icin ilk muayene ucretsizdi sadece katki payi ve yapilan tetkikleri odedim muayene 165 falanmis galiba ama yeni yil zammiyla noldu bilmiyorum

Kızlar pisik için hangi kremi öneriyorsunuz
Ben hep zeytinyağı kullanıyordum
Aslında sıkıntı mız yoktu
Çünkü çok sık bez değiştiriyordum ama geceleri degistirirken çok uykusu açılıyor bebeğimin diye sadece kaka yapınca degistirmeye başladım hemen pisik başladı

Aynen ne yersem yiyim benim sütüm uyuduğum zaman oluyor asil..

Canim çok öpen var mı bebeğini :) çok opuluncede eğer ıslak opuluyorsa o da yapıyor suratlarını isilik. Bizim komşunun bebeği pütür pütür olmuştu suratı :) tabi oda sıcaklığı da önemli. :)

Canım bnm kızımda da olmustu dus alıp rahatlatmak önemli çok kızarıklık Yoksa krem kullanma. Bn yarım kollu body üstüne bluz altına içten çorap ve patikli altlık giydiriyorum
Bende tam olarak boyle giydiriyorum :) ama artık çorapları da kaldırdım direkt patikli tulum :)

Canım pişik için Sudocrem kullanıyorum, şimdiye kadar pişik olmadı. Her alt açmada değil 2-3 defada bir ve çok fazla çiş veya kaka yaptıysa mutlaka sürüyorum.

Sezaryen izi için de doktorum Kelo-Cote diye bir jel verdi, bunu mutlaka bulup kullan dedi, zar zor bulduk onu kullanıyorum.

canım benim geçmiş olsun rabbim bebeginin tez zamanda sifasini versin inşallah inşallah iyi olur evinize gidersiniz ..
allahim analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla musmutlu büyütün inşallah... miss kokulunu biran once iyi olup koklarsin inşallah

hayırlı cumalar kizlar inşallah herkez iyidir bebisler iyidir ..
inşallah doğum yapacaklar sağlıkla kucagina alir bebislerini ..
biz bugün tahlil verdik sarilik icin 10.6 cikti 13 yuksek oluyormus azda olsa icim rahatladi emzirmeye devam inşallah iyi olacak ..
dun itibari ile kakasi sariya dondu ..

İdrar daha çabuk pişik yapıyor canım
Sudokrem kullanıyorum ama pişik olursa onun dışında sebamed pişik önleyici krem sürüyorum arada açtığımda gümde 1 kez fakan

Sarılık değeri 5-7. Günlerde en yüksek seviyeye ulaşıp sonra düşüyor, kilo alıp çişini kakasını yapıyorsa korkacak bişey yok, bir de değeri 15e çıkmazsa da uzama ihtimali yok. Biz de atlattık, yavaş yavaş açılacak rengi annesi, bizim 14e kadar çıktı sonra düştü, bol bol emzir, çişini kakasını yapsın

hametan kullaniorum hemen gecirdi

Kızlar dün yazmıştım sezaryn dikisin sağ tarafında ödem var diye bugünde akıntı başladı sanırım iltihap kaptim ne yapacam bilmiyorum artık

Arkadaşlar anadolu yakasında çocuk doktoru önerebilecek olan var mı. Çevresinde giden veya kendinizin ilk çocuğunda memnun olduğunuz bir doktor? Varsa yazarsanız çok sevinirim

Niye doymasin o kadar sutu cikarabildigine göre bebek emdiginde daha fazlasini cekebiliyo demekki ay ben bu emzirme isinden bisi anlamadim yaa
Aynen ben de anlamadım :) eğer doyuyorsa bu Bebek niye ağlıyor sürekli uyanıp meme istiyor ki anlamıyorum

canım benim sagol inşallah,
ilk doğduğu gunden bugune kakasini hep yapiyor cisinide yapiyor pazartesi günü tekrar yapilacak tahlil sık sık emziriyorum ..
sizede geçmiş olsun inşallah geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…