2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Aynen canım kızımın boyu iyi kiloyu bende pek umursamıyorum artık kim ne nerde babası zayıf ona çekmiş diyorum geçen kv yine kasik kadar kalmış yüzu dedi oğlunda öyle dedim sustu

Son düzenleme:
Kilosu degil ama aldigi kilo az. 1 ayda 100 gram almasi cok az almasi demek. Emip emip emip yine de surekli agliyosa geceleri surekli uyaniyosa ac demektir
Geceleri 12 1 den sonra hiç uyanmaz sabah 6 7 gibi uyanır emmesi bana göre gayet iyi ama neden 100 gr tek almış onu bilmiyorum neredeyse hiç ağlayan bi bebek değil karnını doyurucu altını açtıktan sonra hiç ağlamaz boş yere

kizlar siz kilo ve boy yazinca benim kiz gozume cok uzun gelmeye basladi.5 ay 5 gunlekken boyu 70 cm di.babasida bende uzun boyluyuz ama sanki biraz fazla mi uzun ne.
Masallah kıza göre biraz fazla ama çok iyi. Bözde 5 ay 5 gunluguz evde ben kendim olctum 70 çıktı perşembe günü sağlık ocağına gideceğiz bakalım ne çıkacak benimki erkek ama erkekler kızlara göre biraz daha uzun oluyo sanirim

Merhaba kızlar bende 31 ocak annesinin aslında mart anneleri grubundan dim ama malesef 32 haftalik gebelik zehirlenmesinden dolayı erken dogum yaptım çok şükür kizim 2550 gram doğdu 1 hafta kuvezde kaldi iki oğlum vardı 14 sene sonra kizim oldu 3 çocuk annesiyim artık ocak annelerini takip edicem aranıza kabul ederseniz

Hoşgeldin canim çok geçmiş olsun eminim stresli bir dönem atlatmissindir. Erken doğan bebeklerin çok daha hızlı büyüdüklerini ve ayını yakaladıklarını duyuyorum çevremden için gönlün ferah olsun :)

Bebeğinin iyi olmasına sevindim evet tok olmaları cok fark ettiriyor. Benim Tam 6 aylık oldu canım. aslında senin değerlerin ayına göre normal görünüyor.

yok canım kimseye aldırma ama tabi aç kalınca bebek huzursuz olur. Huzursuz ise açlıktan olabilir tabi ama insanların lafına pek takılma. Ağzı olan konuşuyor yok zayıf yok aç diye. Benim bebeğim ilk 2 ayı o millettin yüzünden sürekli emzirirdim meme hiç ağzından düşmezdi en sonunda dr. gittik kolik bu bebek sürekli emzirdikçe sürekli gaz yüzünden iyice huzursuzlanmış dedi görümcem kaynanam onu bunu dinlemez oldum saatli emzirmeye başladım o ağlayan bebek gitti. Aç kalmasın gerisi boş. Benim bebek de zayıf görünüyor ama dr. normal diyor. olması gereken gibi kiloda iyi değil çünkü.
Benim kuzenimin bebeği babaanne anne ayrı ayrı beslediler zavallı cocuk 8. ayda diyete başladı kilosu okadar çoktuki yürüyemedi zamanında. Halada kilolu bebek bir sürü kontrollere gidiyor. Sağlıklı olsun yeter.

hosgeldin canım bende ocak annesi olacakdımki aralıkda 33 haftalık dogum yaptım bizimkide 2400 dogdu ama minnakız tabisi accuk

benim kuzuda 6 aylık olmasına 2 gun var ciddi alerjik benden almıs zira bende ciddi alerji sahibiyim
bir cok gıda yokdur hayatımda o yuzden anlamamızda vakit aldı zira yogurt peynir kuruyemis vs gibi urunleri zaten yıllardır yemiyordur alerjimden oturu neyse sonunda yumurta yemeyide bırakdım zira oda dokunuyormus simdi takipdeyiz ek gıdaya baslamak tam bir olay oldu zira tepki verebiliyor malesef
cok minnak adımlarla basladık oylede gidiyoruz ek gıdaya bakalım nasıl olacak
alerjik bebek cok burda anladıgım zor bir surec ama atlatacagız İnsaAllah hepimiz

Hosbulduk canim çok zor zamanlardi gerçek ten ölümden döndük çok şükür atlattık .kizim zaten küçük dogmadigi için aynı aydakini yakaladı tek şansım kilo olarak ufak olmayışı yoksa kuvezde uzan zaman kalacaktı ayına gore hamilelikte önde gidiyordu allahtan gununde dogsaydi doktorum 5 kilo olarak doğar diyor du ama kimset böyleymiş büyük oglumda 32 haftalik doğmuştu ben tecrübeli yim

ben bide sepet besik almistim nerdeyse sigmayacak besige.keyfinede cok duskunuz yaylana yaylana yatmak istiyo.1 ay sonraya degismem gerekecek sanirim.sizin oglanin kilosu nasil peki

ben bide sepet besik almistim nerdeyse sigmayacak besige.keyfinede cok duskunuz yaylana yaylana yatmak istiyo.1 ay sonraya degismem gerekecek sanirim.sizin oglanin kilosu nasil peki
Cnm bizimki de sereserpe yatmaya bayılıyor. Bebekler dar alanda yatmayı sever derler ama bizimkisi tam tersi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…