2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Benim de öyle olur mu acaba :KK43: süt olsun diye yediğin içtiğin bişeyler var mı

Su ara bitki karisimi yaptim onu iciyorum cay olarak humana iciyorum havuc kuru incir kaynattim onu iciyorum kalan incirleri yiyorum hic sevmiyo olmama ragmen :KK43: hurma helva yiyorum doktor et sut yapar dedi elimden geldigince etli bisiler yemeye calisiyorum bunca seyi sutu olan biri yapsa 7 koye yeterdi heralde diyorum yani anca bu kadar yapabildim ama en cok sut uyudugum zaman oluyo oda pek mumkun olmuyo

Su ara bitki karisimi yaptim onu iciyorum cay olarak humana iciyorum havuc kuru incir kaynattim onu iciyorum kalan incirleri yiyorum hic sevmiyo olmama ragmen :KK43: hurma helva yiyorum doktor et sut yapar dedi elimden geldigince etli bisiler yemeye calisiyorum bunca seyi sutu olan biri yapsa 7 koye yeterdi heralde diyorum yani anca bu kadar yapabildim ama en cok sut uyudugum zaman oluyo oda pek mumkun olmuyo
Ben de bu dediklerinden yapayım ama cidden en iyisi uyumak inşallah bebişlerimizi doyuracak sütlerimiz olur her zaman

Ha ama pompayla sağdığımda fışkırmıştı da ben sıkarken fışkırmadı

Pompayi ben kaldirdim cunku cok moralimi bozdu bikac dk guzel geliyo sut oh diyorum sonra bi bakiyodum duruyo hicbisi gelmiyo 15 ml zor cikariyodum sagmaktansa surekli bebege verdim memeyi emsin diye

Ben de bu dediklerinden yapayım ama cidden en iyisi uyumak inşallah bebişlerimizi doyuracak sütlerimiz olur her zaman

İnsallah Rabbim evlatlarimizin rizkini artirsin jnsallah hergun korkuyla kalkiyorum bugun yeticekmi diye bazilari cok kiziyo bana niye bu kadar takiyosun o kadar çocuk var mamayla buyuyen diye ama bilmiyorum iste beni cok sarsti bu durum elimde degil kuzenim dogum yapti bugun ilk sordugum sutun geldimi oldu ki onunda gelmemis aklim hep onda simdi odami benim.gibi olcak diye

Kızlar benim bebeğim hala gelmedi

Yarın sezeryan ile kavusacaGiz artık birbirimize :)

Dua edin olur mu:)
Grubun son Doğum yapanısın galiba canım :) sağlıkla kucağına al inşallah, sezeryan zor efsanelerinide hiç aklına getirme ben daha zor ağrılı bi süreç bekliyordum hiç öyle değilmiş

Bebeğimin yüzü isilik dolu ne yapmalıyım oda sıcaklığı 24 derece ince pamuklu tulum giydiriyorum içinede zıbın çıtçıtlı uzun kollu badi ince içlik pijama çok kalın olduğunu düşünmüyorum siz nasıl giydiriyorsunuz bu isilikten nasıl kurtuluruz ilacı var mıdır

yesa yesa canım benim inşallah sağlıkla kucagina almak nasip olsun duamda kalbimde seninle inşallah güzel haberlerini alırız..
rabbim kurtarsin bebeginide senide korusun inşallah

Bebeğimin yüzü isilik dolu ne yapmalıyım oda sıcaklığı 24 derece ince pamuklu tulum giydiriyorum içinede zıbın çıtçıtlı uzun kollu badi ince içlik pijama çok kalın olduğunu düşünmüyorum siz nasıl giydiriyorsunuz bu isilikten nasıl kurtuluruz ilacı var mıdır
bende senin gibi giydiriyorum hatta kadife tulum favorim daha sicak tutar diye ince battaniyesine sarili herzaman ..

Kızlar 48 saate yakın suni sancı verildi 8cm açıklığa çok zor ulaştık aslında son dk kadar normal doğum yapıyordum.fakat bebek kanala yerleşen kafayı geri kaçırdı ve bı daha yerlestirmedi.susuz çok kaldı diye bebek acil sezeryan a alindi.bastan beri ısrarla normal doğum diye tutturmustum o kadar ağrının üstüne sezeryan yaparak bu doğumun ne kadar suprizli bişey olduğunu öğrendim.sonuc olarak bende bebeğim de saglikliyiz çok şükür.
Canım 48 saat nasıl dayanabildin o kadar? Açılma nasil ilerledi? Ben de büyük ihtimal suni sancı ile doğum yapacağım , ilerleme olmazsa sezeryana dönecek..

Pompayi ben kaldirdim cunku cok moralimi bozdu bikac dk guzel geliyo sut oh diyorum sonra bi bakiyodum duruyo hicbisi gelmiyo 15 ml zor cikariyodum sagmaktansa surekli bebege verdim memeyi emsin diye
Ben de sütüm az mı diye anlamak için kullandım 80 cc çıkmıştı az mı sence

Bebeğin erkekse erkek Bebek sıcağı sevmez Bi kat ince giydirenilirsin. İsilik dediğin şey yenidoğan Aknesi mi acaba sivilce gibi oluyo o mu

İnsallah Rabbim evlatlarimizin rizkini artirsin jnsallah hergun korkuyla kalkiyorum bugun yeticekmi diye bazilari cok kiziyo bana niye bu kadar takiyosun o kadar çocuk var mamayla buyuyen diye ama bilmiyorum iste beni cok sarsti bu durum elimde degil kuzenim dogum yapti bugun ilk sordugum sutun geldimi oldu ki onunda gelmemis aklim hep onda simdi odami benim.gibi olcak diye
İster istemez takıyoruz canım benim. Tamam mama kullanan çok kişi var ama en doğalı anne sütü ve bizim bebeğin sağlığını düşünmemiz lazım

Günaydın arkadaşlar bbenim kızım da doğdu çok şükür dün sabahar 6 gibi uyandım hiçbir belirti yokken suyum geldi hastaneye gittigimde 3 santim açılma vardı saat 3 kadar deli gibi sancı çektim 3 te doguma aldılar 5 20 gece zar zor doğdu bebeğim ama o kadar zorlandım ki kendimden geçmişim sadece bağırıp durdum ne kadar ikindiysam bebek çıkmadı karnima o kadar bastılar ki mosMor gobegim kaburgalarim kırılmış gibi agriyor bebeğimde iki gün yoğun bakimda kalacak da çok zorlandı oksijensiz kaldı dua edin sağlıkla çıkarım kızımı

Canım bnm kızımda da olmustu dus alıp rahatlatmak önemli çok kızarıklık Yoksa krem kullanma. Bn yarım kollu body üstüne bluz altına içten çorap ve patikli altlık giydiriyorum

X