2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Hosbulduk canım sağlığı yerinde olsunda varsın minnak olsunlar su anki kilosu ne kadar benimki çok minnak sayılmaz sanki acaba bana mi oyle geliyo
6 aylık olduk 6550 gr kilomuz bizimde ondeydi kilosu ama risk vardı erken dogum bekliyorduk ciger geliştirici ignelerimi olmusdum neyseki diger bebelerime gore kıyaslayınca kesin minnagız Hoppa

Slm kızlar uzun zamandır giremiyorum ama burayı acaip özledim nasılsınız bebisler nasıl.

Şöyle bi mesajlara göz gezdirdim de alerji probleminden bahsedilmis benim kızımda da mukuslu kaka var ama burayı okuyana kadar hiç önemsemedim Ayrıca başka belirti de yok alerjik mi sizce

Slm kızlar uzun zamandır giremiyorum ama burayı acaip özledim nasılsınız bebisler nasıl.

Şöyle bi mesajlara göz gezdirdim de alerji probleminden bahsedilmis benim kızımda da mukuslu kaka var ama burayı okuyana kadar hiç önemsemedim Ayrıca başka belirti de yok alerjik mi sizce

Sadece mukuslu kakaya alerji diyemeyiz bence özellikle salya arttığı zaman da kaka mukuslu oluyormus.

Tabii sen yine de doktorunla konuş kaka resmi çek göster falan :)

6 aylık olduk 6550 gr kilomuz bizimde ondeydi kilosu ama risk vardı erken dogum bekliyorduk ciger geliştirici ignelerimi olmusdum neyseki diger bebelerime gore kıyaslayınca kesin minnagız Hoppa
Sağlıklı olsunda kilo pek önemli değil cnm benim oğlan 10 aylıkken 7 kiloydu :KK70:

Benimde oğlum 1 ay erken doğdu. 51 cm 3800 gr doğdu. bu hafta 6 ay doldu.6900 gr 66 cm senin boyu kaç canım.

Sadece mukuslu kakaya alerji diyemeyiz bence özellikle salya arttığı zaman da kaka mukuslu oluyormus.

Tabii sen yine de doktorunla konuş kaka resmi çek göster falan :)

Salya roblemi icin kehribar dis kolyesini tavsiye edebilirim. yaklasik 2 hafta once aldim kehribar kolye ogluma.ciddi olcude salyamiz azaldi ama hala ne bulsa elim kolum omzum azina sokup cilginca kasimaya devam :) ama en azindan kucagimdayken ustu basi saluyadan sirilsiklam olmuyo artik :) dis zamanindada agrisina faydasi olursa daha ne istiyeyyim.

Bebeğiniz grip olduğunda ilaç haricinde verdiğiniz yada yaptığınız bisey var mi kızlar?
Calpol ver atesi yoksa bile agrisini hafifletir sakinlestirir. Uyudugu odayi bolca nemlendir agzi burnu kurumasin. Bide burnunu bol bol temizle. Su iciriosan bol bol emzir vr su icir. Baska da yapilabilecek bisi yok. Kimisi doktoruna sorup bebekler icin olan vickslerden de kullanio
Sen doktora gittinmi ikinci brbek icin

B Badekuti nasılsın canım bebeğin nasıl? Ben diyeti bozmuştum yine kan gördük kakada. Artık yediğimi yazmaktan ve hala bulamamaktan yoruldum valla
Tatlım dişıkarıyor bu da alt üst etti kuruyemiş diyeti devam yumurta denedim arada diş mi yoksa aşerjiden mi tam anlayamadık huysuz oldu ama kan yok kaka sayısı artmadı.buğday unu kesin var en çok buğday unu diyeti zorluyor beni .....süt diyetine devam ediyorum.bir sorum var alerjen gıdayı yedikten ne kadar süre sonra tepki verir sence bebektr sence bunu çözsem herşeyi çözerim L lilyum__

Bebeğiniz grip olduğunda ilaç haricinde verdiğiniz yada yaptığınız bisey var mi kızlar?
Geçmiş olsun canım bol bol emzir kıyamam ya
Hayırlı olsun takvimin :)) ssvd için sosyal medyada gruplar var bak istersen araları az olmasına rağmen doğum yapan var

Arkadaşlar prematüre mama olarak Bi tavsiyesi olan var mı? Yeğenim 2,5 kilo doğdu doğduktan sonra kilo alamadı doktor prematüre mama al demiş ama isim vermemiş Bi bilgisi olan var mı

kizlar online olan varsa yazabilir mi?evimiz cok sicak olmadigi icin tam anlamiyla yazliklara gecmis degiliz.evde tayt uzun kollu zibin ve patik corap falan giydiriyorum.aksam ustune dogru biraz sicak oluyo o zamanda kisa kol giydiriyorum.yada alt acmasinda zibiniyla falan oynatiriyorum.kizimla carsiya gidecez ve sanirim asiri derecede sicak disarisi.kisa kol sort mu giydirsem.yoksa kisa kol tayt mi giydirsem bilemedim.siz nasil yapiyosunuz.bide disari ayakkabisi conwerse tarzi seyleri vardi onlari giydiriyodum.ayagina ne giydiricem onuda bilemedim :KK43:

kizlar online olan varsa yazabilir mi?evimiz cok sicak olmadigi icin tam anlamiyla yazliklara gecmis degiliz.evde tayt uzun kollu zibin ve patik corap falan giydiriyorum.aksam ustune dogru biraz sicak oluyo o zamanda kisa kol giydiriyorum.yada alt acmasinda zibiniyla falan oynatiriyorum.kizimla carsiya gidecez ve sanirim asiri derecede sicak disarisi.kisa kol sort mu giydirsem.yoksa kisa kol tayt mi giydirsem bilemedim.siz nasil yapiyosunuz.bide disari ayakkabisi conwerse tarzi seyleri vardi onlari giydiriyodum.ayagina ne giydiricem onuda bilemedim :KK43:
Aynı bizim evi tarif etmişsin canım çorapsız kızımın ayakları buz gibi oluyor çünkü bende nasıl yapacağımı bilmiyorum

Tatlım dişıkarıyor bu da alt üst etti kuruyemiş diyeti devam yumurta denedim arada diş mi yoksa aşerjiden mi tam anlayamadık huysuz oldu ama kan yok kaka sayısı artmadı.buğday unu kesin var en çok buğday unu diyeti zorluyor beni .....süt diyetine devam ediyorum.bir sorum var alerjen gıdayı yedikten ne kadar süre sonra tepki verir sence bebektr sence bunu çözsem herşeyi çözerim L lilyum__

Eğer çözebilirseniz ben de takipteyim bu durumu.

X