2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Çaktırmadan kurulmadı aslında daha önce instadan ekleştiğimiz kişilerle iletişim kurup whatsaptada grup actık sonre gelmek isteyenleri dahil ettik ama burayıda takip etmeye devam ettik bebeklerimiz oldugu için her iki tarafa yogunluk veremedik sanada söylenmiş diye düşünüp yazılmamış olabilir 😔
Benimde haberim yok canim bende Bende

30 günlük olduk normalde günde 5-6 kakalı bez oluyordu şimdi günde en fazla 3 kakalı bez oluyor ama çiş sayısında da artış var normal mi bu durum. Acaba üşüttük filan mı ondan mı arttı çiş sayısı?

Arkadaşlar selam 63 günlüğüz dün kontrolümüz vardı 900 gr almış 4790 olduk nasıl sizce sadece anne sütü hiç mama vermedim

Arkadaşlar selam 63 günlüğüz dün kontrolümüz vardı 900 gr almış 4790 olduk nasıl sizce sadece anne sütü hiç mama vermedim

Ne kadar zamanda aldi canim bu kiloyu normalde ayda 500 ile 1000 arasi normal diyorlar ama doktor sorun olsa derdi takviyeye baslardi 1 ayda ise bence kilo alimi gayet guzel

30 günlük olduk normalde günde 5-6 kakalı bez oluyordu şimdi günde en fazla 3 kakalı bez oluyor ama çiş sayısında da artış var normal mi bu durum. Acaba üşüttük filan mı ondan mı arttı çiş sayısı?

Canim benimde oyle oldu ilk zamanlar cok yapiyordu sonra azaldi zamanla gunde 1 e dusecek kaka sayisi benim kiz 51 gunluk gunde 1 kez veya 2 gunde 1 falan yapiyor

Canim benimde oyle oldu ilk zamanlar cok yapiyordu sonra azaldi zamanla gunde 1 e dusecek kaka sayisi benim kiz 51 gunluk gunde 1 kez veya 2 gunde 1 falan yapiyor
Bizim de aynı canım 64 günlüğüz 10 gün öncesine kadar her açtığımda kaka yapardı şimdi kaka en fazla 2 defa oluyor bir sabah bir akşam

Gunaydin kizlar 2 aylik aşıyı yaptiranlar var mi çok sıkıntı oluyor mu
Biz cumartesi yaptırdık şükür ateş yaşamadık ama biz ateşi beklemeden şuruptan bir çay kaşığı verdik birazcık keyifsiz oluyorlar sadece

Ne kadar zamanda aldi canim bu kiloyu normalde ayda 500 ile 1000 arasi normal diyorlar ama doktor sorun olsa derdi takviyeye baslardi 1 ayda ise bence kilo alimi gayet guzel
Bir ayda aldı canım mama hiç vermediğim için korkuyordum süt yetiyor mu diye şimdilik bir sorun yok dedi doktor

X