2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Kereviz ispanak gaz yapmiyo mu?
Ben mandalina pirasa pazi sarmasi yedim gaz sıkıntisi olmadi cok sukur. Ama diger sebzeleri denemeye korkuyorum.

Sizler neler pisiriyosunuz hanimlar?
Korkudan sebze yiyemez oldum. Şimdiye kadar taze fasulye, patlıcan, pazı, kabak, bezelye dışında sebze yemedim sorun yaratmadılar. Ama kış sebzelerinin hepsi de gaz yapacak şeyler. Onlara cesaret edemiyorum.

Buralar aşırı sessizleşmiş bizim evim tam aksine 🤔
Kızlar girip okudum ama uzun zamandır yazamadım arkadaşlar bizde yarın aşıyla gidicez bakalım neler bekliyor bizi

Kızlar regl olunca süt kesilir mi ya çok üzgünüm 😔
Ben doğumdan sonra ikinciye regl oluyorum. Sütüm hiç şakır şakır akmadi ama regl.olunca da kesilmedi.
Evet ya nerde herkes kimsecikler gelmiyo daha, cabuk dagildi herkes. Ben de sasirdim.
Cezali derken ne demek istedin acaba?
Üyelikleri geçici olarak pasife alınmış , bu da ceza almışlar demek😔
Rota virüs aşısı yaptırcak mısınız. O da ikinci aydaymış.
Bana da Aralık sonu rota, Şubat başı diğer asi dediler. Rotayı yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsızım. Bir zamanlar Canan Karatay yaptırmayın diyordu. Güncel durum ne bilmiyorum araştırmam lazım🤔

Ben bir hafta girmedim azalmis buralar. Cabuk gitti herkes. Gruplar olabilir ama kalabalikta takip etmek zor. Burasi daha iyi bana gore cunku sonradan da gorsen sohbet kacmiyo dahil olabiliyosun.
Sanırım kendilerş gitmedi. Burda site yetkilisi biri ceza vermiş. Geri Gelirler mi bilmem 😭😭

Ben doğumdan sonra ikinciye regl oluyorum. Sütüm hiç şakır şakır akmadi ama regl.olunca da kesilmedi.

Üyelikleri geçici olarak pasife alınmış , bu da ceza almışlar demek😔

Bana da Aralık sonu rota, Şubat başı diğer asi dediler. Rotayı yaptırıp yaptırmamak konusunda kararsızım. Bir zamanlar Canan Karatay yaptırmayın diyordu. Güncel durum ne bilmiyorum araştırmam lazım🤔
Bizim doktor tavsiye etti. Ishal yapıyormuş o virüs çocukları. Karatay hoca herşeye karşı. O yüzden çokda dinlemiyorum artık 😂
Ben vurdurcam.

Bizim doktor tavsiye etti. Ishal yapıyormuş o virüs çocukları. Karatay hoca herşeye karşı. O yüzden çokda dinlemiyorum artık 😂
Ben vurdurcam.
Her seferinde haklı çıkıyor ama😊 Ben hep dinledim, iyi ki de dinlemiştim, yolun sonu mucizeme kavuşturdu beni 🥰

Beybilerim şu süt yapan çay karışımını biri yazabilir mi. Bi türlü bulamadım.
Canim be aktarda yaptırdım ama sut yapiyor mu bilmem gaz ićindi kimyon rezene ısırgan melisa papatya katti boza iyi diyorlar sut icin onu aldim bestlak damla bir de humana emziren anneler için çay

Kizlar bir sıkıntım var kızım çok ağlıyor annem sürekli benim sutumun az olduğunu yağsız olduğunu kızımın doymadığını söyleyip duruyor ben de takıldım mama verdim birkaç kere ama pek farketmedi sutumun olduğunu nasil anlarim bence var akıyor arada aktığı icin bitiyor mu diyorum valla bunalıma gireceğim az kaldi

Bu arada ben asiya götürdüm cok korktum hiç durmayacak diye zaten durmuyor ama öyle olmadı siz strese girmeyin çünkü o kadar stres yaptım ki kalbim aşırı çarpti

X