2020 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimin cinsiyeti ....

• Ankete Katılan
    248
Dun gece ilk sleepy bezi takmistik. Ondan beri bugun iki kez o kotu kokuyu aldim. Ikisinde de bez cok doluydu.

Biz de ilk hafta sleepy kullandik o zaman sorun olmamisti ama zaten bebek cok cok az idrar cikariyordu simdiye kiyasla. O yuzden emin olamadim. Yeniden prima bez taktim, deneyecegim.

Ben daha uygun olsun diye a101 in kendi bezinide kullandım, pişik yapmadı. tanesi 0.50 tl. Orta kalite.
Bir de e bebekden japon markası goon aldık. O da güzeldi, tanesi 1 tl ye geliyor.

Ya süt yapan yiyecekler muhabbeti olmuş ben de tüm süt yapan yiyecekleri seviyorum. Boza, hurma, üzüm, incir hepsini seviyorum. Ama hiçbirini yemiyorum bu da tuhaf. Bu aralar hiçbirşey yemiyorum. Aç geziyoruz. Bu 3. Haftamız evde yalnızım. Bir de 4,5 yaşında abimiz var. Ben bu işi beceremiyorum galiba. Zar zor kahvaltı yapıyoruz. Öğle yemeği yok. Akşama zorla yemek yetiştiriyorum. Ev uçuyor. İlk defa yalnız çocuk bakıyorum diyebilirim. İlkinde hep birisi vardı. 3 yaşına kadar falan. Günde kaç kere ağlıyorum belli değil. Büyük oğlan hep aç. Anne karnıma birşey ver deyip duruyor. Çocuk abur cuburla doyuyor bu aralar. Buraya bile kaç günde bir bakabiliyorum. Neden bu kadar beceriksizim bilmiyorum.
Annelik vicdan azabı, beceriksizim duygusu benim için de zaman zaman. Ağlıyo susturmayı beceremiyorum, doyurmayı beceremiyorum. Tek başıma bakabilmeyi beceremiyorum, sanki benim dışımda herkes bu işi daha iyi beceriyor. Ama sen iki çocukla teksin ve yemek bile yapıyorum diyorsun daha napıcan süper kahraman gibi birşeysin bana göre

hormonlarla ilgili sanırım canım, umarım bu yetersizlik hissi geçer gider Allah yardımcın olsun

Selam kızlar.Çıngırak alıcam çocuğuma dişlikli olanlardan ellerini baya kullanmaya başladı varmı tavsiyesi olan.

Arkadaşlar yarın 2. Ay aşılarımız olacak sanırım iki tane ateş yapar mı sağlıkocağındaki doktor aşı olmadan önce calpolü içirirseniz ateş olmasını önler demişti sizce gitmeden içireyim mi?
Ateş olmadı bizde biraz halsizlik oldu sadece

Sleepy kullananlar kokudan yana sikintiniz var mi? Bugun sleepy'ye gectim, bezin cok dolu oldugu 2 seferde de bozuk balik gibi bir koku aldim. Midem agzima geldi. Bez degisikligi yuzunden mi yoksa bi enfeksiyo filan mi var?
Ben sleepy i sadece gündüz kısa süreli tutacağım zaman kullanıyorum çok koku geçiriyor, bariyerlerini yandan açmamışsan sızıntı da yapabiliyor. Ben premium care den çok memnunum trendyol dan indirim takip edip tanesi 1 lira olacak şekilde alıyorum buarada hep. Tavsiye ederim 🤗 bide senin dediğin koku eğer kaka çok mukuslu ise de oluşabiliyor

Aaa acaba kaç gündür nerden geliyor dediğim pis koku bezden mi geliyor 🤔 sen şimdi yazınca dank etti son aldığım paketten beri değişik bir koku var bebeklerde bende kokunun kaynağını arıyordum bi ara deterjandan şüphelendim ama şimdiye kadar koku yoktu taşırmıyor diye devam etmiştim ama bu kokudan sonra kesin bırakacam sleepy i..

Ayyy bende yeni 300 tane sipariş ettim. İnşallah kokmaz büyük patlarım valla 😂😂 daha öncekiler de hiç olmamıştı, tırstım şimdik.

Ben sleepy i sadece gündüz kısa süreli tutacağım zaman kullanıyorum çok koku geçiriyor, bariyerlerini yandan açmamışsan sızıntı da yapabiliyor. Ben premium care den çok memnunum trendyol dan indirim takip edip tanesi 1 lira olacak şekilde alıyorum buarada hep. Tavsiye ederim 🤗 bide senin dediğin koku eğer kaka çok mukuslu ise de oluşabiliyor
Bende premiumcare kullanıyorum oda çok parfüm kokuyo ya.Molfixin pure olanı denesemmi diyorum bi taraftanda pişik olur diye korkuyorum gerçekten premiumcare pişik konusunda çok başarılı uyandırmamak için geceleri açmıyorum altını 6 saat durduğu oluyor ne kızarıklık ne bişey.

Bende premiumcare kullanıyorum oda çok parfüm kokuyo ya.Molfixin pure olanı denesemmi diyorum bi taraftanda pişik olur diye korkuyorum gerçekten premiumcare pişik konusunda çok başarılı uyandırmamak için geceleri açmıyorum altını 6 saat durduğu oluyor ne kızarıklık ne bişey.
Ben molfixin pure olanına yeni başladım canım memnunum şimdilik iyi pisik yapacağa benzemiyor

Aynen pişik konusunda basarılı ama kokusu sevmedim gereksiz olmus o parfüm işi içeriği de temiz değil o yuzden

Molfix hipo alerjenik kullanıyorum ben bizdede prima pişik yaptı

X