Düğün 2020 Gelinleri

benim arkadaşımın otelde düğünü. Şu şekilde olacak kızlar önce yemek verilecek restoran gibi yemekler bittikten sonra düğün başlayacak. Müzik vs de olacakmış. Otel düğünlerinde çok bir şey değiştirmiyorlar

Yok ya sanmıyorum. Bizde kır salonu tutmuştuk. Hem kına hem düğün için. Açık alan salon otel kısıtlaması yok ki. Tümden yasaklandı

Yok ya sanmıyorum. Bizde kır salonu tutmuştuk. Hem kına hem düğün için. Açık alan salon otel kısıtlaması yok ki. Tümden yasaklandı
sizinki de mi nikaha döndü?
Dediğim gibi arkadaşımın otelden aldığı bilgi bu şekilde ama değişirse falan bilmiyoruz biz de bekliyorz

Kizlar bazi yerler kisiye ozel davetiye cikarip sadece toplu yemek gibi gosteriyor sayi asiri az oluyor canli muzik mekana aitmis gibi oluhor

sizinki de mi nikaha döndü?
Dediğim gibi arkadaşımın otelden aldığı bilgi bu şekilde ama değişirse falan bilmiyoruz biz de bekliyorz
Otel acaba izinsiz gizli falan mı yapacak. Başka organizasyon adı altında. Hayır erteleyecegiz. Kına iptal yapmayacağım. Evden gelin çıkarma gibi birşey yapicaz. Tabii kimseyi davet etmeden. Maksat anı kalsın. Düğünde ne zman açılırsa o zaman yaparız. O süre içerisinde evimizde kalacağız. Böyle saçma bir şey oldu işte bilmiyorum ya.

seneye beklemek mantikli degil bence seneye devam etmeyeceği ne malum? Ben sadece nihak tarihi aldim . Gerçekten yazik bizlere ilk önce tatillere gidenleri, toplu tasimalari engellesinler , ofisinde korona çıkan ona rağmen evden çalışma vermeyen ofislere laf etsinler. insanların en mutlu gününde sinir stres sahibi yaptılar. Zaten kalabalik yapan mesafeyi korumayana anında ceza yazılsın gerekirse sonlandırılsin hemen, görevliler oluyor

Otel acaba izinsiz gizli falan mı yapacak. Başka organizasyon adı altında. Hayır erteleyecegiz. Kına iptal yapmayacağım. Evden gelin çıkarma gibi birşey yapicaz. Tabii kimseyi davet etmeden. Maksat anı kalsın. Düğünde ne zman açılırsa o zaman yaparız. O süre içerisinde evimizde kalacağız. Böyle saçma bir şey oldu işte bilmiyorum ya.
sanırım evet düğün adı altında değilde sadece yemek gibi gösteriyorlar başlangıcı sonra yemek bitince düğün başlatıyorlarmış

Benim düğün pazar günü olacak ancak 1 saat sürecek kınayı iptal ettim zaten. Bakalım nasıl bir düğün olacak :KK43:
Mevcut şartlar içerisinde gönlünce dilediğin gibi olur inşallah 🙏🏻🧿 salonlar süreyi ufak tefek esnetebiliriz dediler bize ikram sadece su , bakalım inşallah sorunsuz atlatırsınız 🙏🏻🥰

Mevcut şartlar içerisinde gönlünce dilediğin gibi olur inşallah 🙏🏻🧿 salonlar süreyi ufak tefek esnetebiliriz dediler bize ikram sadece su , bakalım inşallah sorunsuz atlatırsınız 🙏🏻🥰
Benimde ikram sadece su olacak yemek iptal canlı müzik iptal ne bileyim akışı bile anlamadım bakalım inşallah hepimizin düğünleri güzel geçer 💜

Antep’te kimsenin yasak falan dinlediği yok, kına dugunler eskisi gibi devam ediyor.
aynen öyle bir arkadasim story atmış düğünler kınalar dipdibe ya insanlar ben bu videoyu nereye şikayet edebilirim? Kızlar bunu şikayet etmemiz lazım. Hakkımızı yediler ya bu nasıl adalet..

aynen öyle bir arkadasim story atmış düğünler kınalar dipdibe ya insanlar ben bu videoyu nereye şikayet edebilirim? Kızlar bunu şikayet etmemiz lazım. Hakkımızı yediler ya bu nasıl adalet..
Benimde akrabam, evet şikayet etmek lazım. Sinirlerim zıpladı onların dugunleri yüzünden bizim gibi kurallara uyan insanların dugunu iptal oldu. Onlar iptale rağmen yapıyorlar umurlarında bile değil

Benim düğün pazar günü olacak ancak 1 saat sürecek kınayı iptal ettim zaten. Bakalım nasıl bir düğün olacak :KK43:
Benim bu akşam, bizde de tüm akış değişti ama düğün yeri süreyi esneticem ben siz muhatap bile olmayacaksınız dedi. Şu an tek giden ben bando ile hareketli bir giriş yapacaktım; onu verirsek resmen başladığını ilan ederiz dedikleri için giriş kısmımız gitti. Trio’ya döndürdük karşılamayı. Saate takılmıyorum açıkçası artık saldım gitti zaten. Bakalım nasıl bir şey olacak heyecandan uyuyamadım 🙈 iyi dileklerinizi bekliyorum 🙏🏼

Benim bu akşam, bizde de tüm akış değişti ama düğün yeri süreyi esneticem ben siz muhatap bile olmayacaksınız dedi. Şu an tek giden ben bando ile hareketli bir giriş yapacaktım; onu verirsek resmen başladığını ilan ederiz dedikleri için giriş kısmımız gitti. Trio’ya döndürdük karşılamayı. Saate takılmıyorum açıkçası artık saldım gitti zaten. Bakalım nasıl bir şey olacak heyecandan uyuyamadım 🙈 iyi dileklerinizi bekliyorum 🙏🏼
İnşallah çok güzel gecicek ikimizkide inanıyorum ben kalpten. Sonuçları yaz banadaa benimde yarın heycanliyim 🙂😊

Nasıl geçti , umarım gönlünüzce olmuştur 😍

X