Düğün 2020 Gelinleri

sosyal medya kullananlar rumeliorhankemal sayfasına bakın onlar nerdeyse her akşam bir düğünde zenginlere corona yok arkadaşlar şarkısını bile söylüyolar para bizde şöhret bizde , hakkımı helal etmiyorum müsade edenlere lütfen şikayet edin sayfayı

Nasıl geçti , umarım gönlünüzce olmuştur 😍
Çok şükür atlattık, gayet güzel geçti bizi oynattılar da 1 saat sınırı da yapmadılar. Gayet rahattık herkes çok memnun ayrıldı. Ama ben çok rahat edemedim foto çekilirken maskelerini çıkarttı konuklar doğal olarak, biz hadi neyse ama yaşlı konuklar da vardı biraz endişe ettim açıkçası. Çok uzatmadım ben o nedenle yoksa daha çalacaklardı en yakın arkadaşlarımla biraz oynadım da, ilk dansı da yaptırdılar pasta kesimi de yaptırdılar zabıta vardı bu arada düğünde, kimse karışmadı, gelin ve damat olarak biz maske hiç takmadık. Gayet güzel oldu kızlar yüreğinizi ferah tutun, beklediğimden de fazla kişi gelmişti. Şükür o sinir stres kısmı bitti acayip hafifledim 🎉

Çok şükür atlattık, gayet güzel geçti bizi oynattılar da 1 saat sınırı da yapmadılar. Gayet rahattık herkes çok memnun ayrıldı. Ama ben çok rahat edemedim foto çekilirken maskelerini çıkarttı konuklar doğal olarak, biz hadi neyse ama yaşlı konuklar da vardı biraz endişe ettim açıkçası. Çok uzatmadım ben o nedenle yoksa daha çalacaklardı en yakın arkadaşlarımla biraz oynadım da, ilk dansı da yaptırdılar pasta kesimi de yaptırdılar zabıta vardı bu arada düğünde, kimse karışmadı, gelin ve damat olarak biz maske hiç takmadık. Gayet güzel oldu kızlar yüreğinizi ferah tutun, beklediğimden de fazla kişi gelmişti. Şükür o sinir stres kısmı bitti acayip hafifledim 🎉
Ne güzel kurtulmuşsunuz darısı bana. Benimde cumartesi günü. Bakalım benimki nasıl olacak? Biz sakin slow müzikler seçtik piyano çellolu falan hiç oyun olmayacak ilk dans olacak sadece. Valla ben biraz bitse de gitsek havasındayım 😂

Ne güzel kurtulmuşsunuz darısı bana. Benimde cumartesi günü. Bakalım benimki nasıl olacak? Biz sakin slow müzikler seçtik piyano çellolu falan hiç oyun olmayacak ilk dans olacak sadece. Valla ben biraz bitse de gitsek havasındayım 😂
Darısı başınıza o kadar iyi anlıyorum ki şu an sizi, geçen haftaki ben 😁 Bizimki de öyle başladı, trio vardı, gayet sakin planladık. Adamlar ısrar etti çalalım hadi çalalım oynayın diye biz de patlattık azıcık. Onlar devam edecekti de dediğim gibi ben korktum ister istemez anneanne babaanne filan vardı çünkü. O yüzden kısa kestirdim ben.
sizinki de güzel geçecektir canınızı sıkmayın 🙏🏼

Bende jet nikah yaptım 60 kişilik. Neyse duyan duydu kurtulduk. Genelge yayınlanmış alkollu eğlence merkezlerine. Ekimde falan düğünü olan arkadaşlara bir şey yansımaz umarım

Bugünlerde evlenen var mı? Nasıl oldu biraz bilgi verir misiniz? 25 ekimde evlenicem. Ne yapalım diye düşünüyoruz açık mekanda düğüne izin veriyorlar mı oyuna falan? Yapan varsa bilgi verir misiniz? mekanımız falan tutulmuştu önceden. Yoksa sadece nikah yapıp geçsek mi ne yapsak

X