2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Op. Dr. Melek Büyükkınacı var benim bildiğim çok tatlı bir doktor, doğum yapmadım kendisinde ama rutin kadın hastalıkları ile ilgili takip yaptırıyordum antalyada yaşarken. Instagram hesabı var oradan bakabilirsiniz.
Canim tavsiye eder mısın ilgili cana yakın güvenilir mi

kızlar benim de bebeğim çok uyanıyordu geceleri bi işte acıktığından falan dediler denedim olmadı yine çok kalktı. vs neyse sonra olmadı yine çok kalktı tamam bidaha deniyim dedim işte tok tutan mama yaptım baya yedirdim o gece rahat uyudu sanırım geceleri aç oldukları için çok kalkıyorlar çok doyurmayı deneyin bide isterseniz

Kızlar 9.ay aşısını yaptıranlar var mi ebemiz simdi aradı. Normalde asi takviminde yoktu sadece bu ay aşısı için yapmayan yerler duydum da.. yanlış anlaşılmasın asi karşıtı değilim:)

Merhaba kızlar biliyorsunuz bir oğlum oldu çok şükür dokuz buçuk aylık ve büyüyüp gidiyoruz derken ikinci supriz hamileligimi ogrendim.o kadar dikkat etmemize ragmen artık nasipmis diyoruz iki aylık hamileyim.Hayirlisi diyorum herkese de hayırlısını diliyorum.Oglun biraz buyuse iyi olurdu düşünmüyorduk ama görünce değişik bı mutlu olduk.Ustelik Dr memeden kesmene gerek yok dedi beş altı ay emzirebilirsin dedi çok şükür.Onun dışında herşey iyi .
Allah yar yardımcımız olsun.İnsaallah buda kız olur sezonu kapatırız.🧿💙🤍 Yeterki sağlıklı olsunda .Gönlümden geçen kız nasipse.🤲🤰

Merhaba kızlar biliyorsunuz bir oğlum oldu çok şükür dokuz buçuk aylık ve büyüyüp gidiyoruz derken ikinci supriz hamileligimi ogrendim.o kadar dikkat etmemize ragmen artık nasipmis diyoruz iki aylık hamileyim.Hayirlisi diyorum herkese de hayırlısını diliyorum.Oglun biraz buyuse iyi olurdu düşünmüyorduk ama görünce değişik bı mutlu olduk.Ustelik Dr memeden kesmene gerek yok dedi beş altı ay emzirebilirsin dedi çok şükür.Onun dışında herşey iyi .
Allah yar yardımcımız olsun.İnsaallah buda kız olur sezonu kapatırız.🧿💙🤍 Yeterki sağlıklı olsunda .Gönlümden geçen kız nasipse.🤲🤰
Hayırlı olsun öncelikle regl olmaya baslamismiydin ben hala regl olmadim o yüzden hamilelik biraz zor suan kizim9 ay 3 gunluk. 34 yaşındayım bizde ikinciyi düşünüyoruz ama hala regl olamadım kizim bata emiyor o yüzden sanırım olamıyorum

Hayırlı olsun öncelikle regl olmaya baslamismiydin ben hala regl olmadim o yüzden hamilelik biraz zor suan kizim9 ay 3 gunluk. 34 yaşındayım bizde ikinciyi düşünüyoruz ama hala regl olamadım kizim bata emiyor o yüzden sanırım olamıyorum
Teşekkürler canim doğumdan iki ay sonra regl olmaya başladım.bunun regl olup olmamakla alakası yok canım.bende 35 te hamile kaldım 36 da doğurd 37 deyim ikinciye hamileyim.Emiyor diye olmaz diye de birşey yokmuş Dr hepsini söyledi.Benimde hiçbir bilgim yoktu.Zaten şok olduk dusunmedigimiz için ama oluncada supriz oldu çok sukrettik mutlu olduk hediye bu dedik ansızın olsada kabulumuz 🤲🤍🤰

Takvimini görünce de Bi şaşırdım baya hayırlı olsun canım rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşallah cinsiyeti bile öğrenmenize az kalmış baya tekrardan tatlı telaşlarınız başlıyor desene 🥰😘

Takvimini görünce de Bi şaşırdım baya hayırlı olsun canım rabbim sağ salim kucağına almanı nasip etsin inşallah cinsiyeti bile öğrenmenize az kalmış baya tekrardan tatlı telaşlarınız başlıyor desene 🥰😘
Çok teşekkürler canım bizde şaşırdık o yüzden herkese soyleyim dedim doğum sonrası çok önemliymiş.Ama nasip demekki çokta dikkatli olmamisiz ama memnunuz.ikisi bir arada inşaallah büyüyüp gider.🤍🧿🤲darısı isteyenlere.🥰😘

Hayırlı uğurlu olsun 🧿

Ayyy hayırlı olsun 😱😍

X