2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Bugün oldum bende belirtisiz bir şekilde 😁hamilelik öncesi benim reglim baya sancılı geçerdi umarım değişmiştir ki çoğu kişi öyle diyor.
Ben normal doğum yaptım sözde normal doğumda sancılar olmuyormuş sonradan dediler ama aynısını yaşıyorum çok kötü sancılı geçiyor hep bebekle de sancılanmak ayrı zor ve kötü

Ben normal doğum yaptım sözde normal doğumda sancılar olmuyormuş sonradan dediler ama aynısını yaşıyorum çok kötü sancılı geçiyor hep bebekle de sancılanmak ayrı zor ve kötü
Ay inşallah öyle olmaz bugunluk bişey yok bende normal dogurdum canım hayal bile edemiyorum bebekle sancı çekmeyi ama başa gelince mecbur 9 ay rahat ettik bakalım ikinci bebis de düşünüyoruz kizim 1 yaşına gelince bakalım neler yasicaz

Kızlarrrr. Bebelerimiz nerdeyse 1yaşa geldi 😄 o zaman konuyu açıyorum. Dogumgunu planlarınız var mı neler düşünüyorsunuz
Ben düşünüyorum yaz bebeği olduğu için meyveli bişey düşünüyorum. Zaten yaz tatilinde memlekete gidince orada da teyzesi yapacak bol doğum günü kutlamalı bir yaz olacak 🤗

Merhaba kızlar biliyorsunuz bir oğlum oldu çok şükür dokuz buçuk aylık ve büyüyüp gidiyoruz derken ikinci supriz hamileligimi ogrendim.o kadar dikkat etmemize ragmen artık nasipmis diyoruz iki aylık hamileyim.Hayirlisi diyorum herkese de hayırlısını diliyorum.Oglun biraz buyuse iyi olurdu düşünmüyorduk ama görünce değişik bı mutlu olduk.Ustelik Dr memeden kesmene gerek yok dedi beş altı ay emzirebilirsin dedi çok şükür.Onun dışında herşey iyi .
Allah yar yardımcımız olsun.İnsaallah buda kız olur sezonu kapatırız.🧿💙🤍 Yeterki sağlıklı olsunda .Gönlümden geçen kız nasipse.🤲🤰
Aaa çok güzel haber, tebriklerrr😍😍saglıkla al kucagına inşallah. Dogumun sezeryanmıydı normal mi? Sezeryanda 2 yıl ara vs denılıyor

Aaa çok güzel haber, tebriklerrr😍😍saglıkla al kucagına inşallah. Dogumun sezeryanmıydı normal mi? Sezeryanda 2 yıl ara vs denılıyor
Teşekkürler amin inşaallah 🤲 sezeryan di.ama Dr hiç öyle birşey demedi . inşaallah bir sey yoktur zorda kalabilecegimiz. Hayırlısı artık.☺️

İnsallah🙏🙏 dogum kilolarını verebilmişmiydin peki
Evet 58 hamile kaldım
78 dogum oldu
68 dim veriyordum gungectikcede derken bir an durduğunu hissettim .
O kadar tarlusal içtim regl ölüyüm diye gecikti vs diye düşündüm ağrı kesiciler aldım üşütür gb olmuştum.hatta arada bir kackes sigara bile içtim birakmistim hamilelikte ki hala içmiyorum.O kadar iş yaptım hopladim zipladim aklımda yok çünkü mekik çektim arada e bide oğlumu taşıyorum kucakta çok anneci malesef.Ama nasip heralde.Hayirlisi inşaallah.

X