2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
Evet emziriyorum hala. Ya gece 5-6 kere belki daha fazla da olabilir kalkıyor 😔 son birbuçuk aydır azı dişleri çıkarmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor ya dişin ucu bi damağın içinden bide yanak tarafından çıkmış ortadaki et kısmı ne olacak nasıl çıkacak bilmiyorum normal mi onu da bilmiyorum bi doktora götürmek istiyorum bakalım.
Azi dışin 4 sivri köşesi oluyor dediginiz normal sonra o ortada kalan kısım yavaş yavaş çekiliyor mor oluyor kırmızı oluyor aynı kan toplamış gibi sonra allahın izniyle çıkıyor inciler ama çok zorlanıyor kuzucuklar

Bebislerimiz yakin zamanda doğmuşlar o zaman benim kucuk kizimda 15.5 aylik 😊 ne güzel baya cikmis sizinkiler, bizimki 12.5 aylikken dis çıkarmaya başladı 4 disi var sadece 🙈😁 sizinki mayıs sonu yada haziran başı herhlde, belki bi oncekinde de ayni grupta olabilirdik
17 haziran doğumu galiba biz sadece dişe çalıştık 😂

Evet emziriyorum hala. Ya gece 5-6 kere belki daha fazla da olabilir kalkıyor 😔 son birbuçuk aydır azı dişleri çıkarmaya çalışıyor ama çok zorlanıyor ya dişin ucu bi damağın içinden bide yanak tarafından çıkmış ortadaki et kısmı ne olacak nasıl çıkacak bilmiyorum normal mi onu da bilmiyorum bi doktora götürmek istiyorum bakalım.
Genelde emziren annelerin cogu gece uyuyamiyor malesef bazi doktorlar 1 yaşından sonra gece beslenmesini azaltın diyorlar, benim kizim 1 kere sut içiyor sadece o da ben vermezsem onun icin de uyanmaz herhlde, 7 aylıktan beri oyle. Biz o dişlere daha gelemedik hic bilmiyorum canim, en iyisi her zaman doktora danismak

Evet öyle olmuş maşallah 😊 Bebegime hamileyken rüyamda 17 haziranda doğacağını gormustum gebeliğin başındayken, sonra sezeryan olacağı için doktor 17 hazirana tarih verdi ama bazi kan degerlerim yuksek oldugu icin erkene aldik, benim ki 12 haziran doğumlu 😊

Genelde emziren annelerin cogu gece uyuyamiyor malesef bazi doktorlar 1 yaşından sonra gece beslenmesini azaltın diyorlar, benim kizim 1 kere sut içiyor sadece o da ben vermezsem onun icin de uyanmaz herhlde, 7 aylıktan beri oyle. Biz o dişlere daha gelemedik hic bilmiyorum canim, en iyisi her zaman doktora danismak

Ya bende azaltmak istiyorum ama gece her kalktığında memeyi alana kadar ağlıyor başka hiçbirşey sakinleştirmiyor benim de uykum olduğundan veriyorum birlikte uyuyoruz ama nereye kadar böyle olacak bilmiyorum neyi nasıl yaparım onu da bilmiyorum bi uyku danışmanıyla mı konuşsam acaba bana tavsiye verecek kimse de yok etrafımda

Ya bende azaltmak istiyorum ama gece her kalktığında memeyi alana kadar ağlıyor başka hiçbirşey sakinleştirmiyor benim de uykum olduğundan veriyorum birlikte uyuyoruz ama nereye kadar böyle olacak bilmiyorum neyi nasıl yaparım onu da bilmiyorum bi uyku danışmanıyla mı konuşsam acaba bana tavsiye verecek kimse de yok etrafımda
Emzik almıyor mu? Onu alsa rahat ederdin biraz, bazilari su verin diyorlar, bi uzmana yada doktora danışmak iyi olur sanirim

Ya ben haziran anneleri grubunda yazdığımın farkinda değilim, diyorum birde ayni grupta olabilirdik 🙈😁😁 yaa ben simdi bide nisan annelerinde hep yazıyorum bi an seni orda sandim resmen karışmış hersey, anlamsiz birsey yazmışsam ondandır, kusura bakma canım 😊😊

Teşekkür ediyorum inşallah bakayım bi uyku danışmanlarına ben. Birgün düzelecek inşallah. Peki odasını ne zaman ayıracaksınız veya ayırdınız mı

Teşekkür ediyorum inşallah bakayım bi uyku danışmanlarına ben. Birgün düzelecek inşallah. Peki odasını ne zaman ayıracaksınız veya ayırdınız mı
Ben ayirdim 9 aydan sonra 4 yasindaki ablasıyla aynı odayı paylaşıyor ayırdıktan sonra uykusu düzene girdi ama12aydan sonra dişler çıkmaya başlayınca uyku düzenimiz şaştı saat başı kalkıyordum şükür disleri dizdikten sonra yeni yeni düzene giriyor

X