2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Yok hiç duymadım bunu. Testislerinin üzerindeki deriden mi çekececeğim yapılmasın diye. Kaç dakika yaptınız bi de
Canim dikislerin alt tarafindan asagiya yani testislere dogru hafif hafif cekeceksin. Maksat dikisler acik kalsin, ustundr deri yigilip yapisiklik yapip oyle kaynamasin.

Bir iki gündür deniyorum bunu doğruymuş ya ben de çok şaşırdım. Bir buçuk saati geçince sallıyorum, biraz söyleniyor sonra yarım saat de olsa uyuyor. O yazının linkini paylaşabilir misiniz? Kaç aya kadar böyleymiş

Gerçekten çok doğru, ağlamaya başladığında meme de arıyor sonra emmiyor daha çok ağlıyor, gazı var derken gözü kapanıveriyor. Teşekkürler bilgilendirme için. 58 günlük ve 3 gündür ağlaması çok daha şiddetli, gaz mı arttı sesi mi kuvvetlendi anlamadım

Çarşamba 2. ay aşıları var şimdiden stres bastı Ateş düşürücü olarak herkes calpol mü veriyor?

Kizlar merhaba 2 aylik oldu bebisleriniz kıyafet olarak 0-3 mu 3-6 mi giydirmeye başladınız
O-3 leri ne kadar sure kullandınız

Sab simplex 5 damla hic bisey yapmaz. 10 ila 15 damla gunde 3 kere falan

Biz persembe 3 ay asisi olucaz.. bakalim neler olucak.. kiyafetlerin hepsini bir anda degistirmek gibi bisey soz konusu olmuyor. 3 ayligiz ama bugun 0 1 ay takimi vardi giydi oldu. 0 3 de giyiyor. 3 6 da 2 4 de .. olmayanlari kisa gelenleri dar gelenlari ayiriyorum sadece..

Aynen yeni dogan 1 takimi oluyo ama bazi 3 aylik olmuuo kaliba bagli herhalde kiyafet ayirmak duygulandrdi beni ya buyumuste kuculenleri ayiriyoruzanalik delilik

Kizlar merhaba 2 aylik oldu bebisleriniz kıyafet olarak 0-3 mu 3-6 mi giydirmeye başladınız
6-9 kullanıyoruz şu an ama 9-12 bile olur yani. Kıyafet stoğu yaptığıma çok pişman oldum. Bebeğinize iriliğine göre ay ay alıveriş yaparsınız

Kıyafetler kalıba bağlı oluyor arkadaşların dedigi gibi. Kendi tecrübelerime dayanarak şunları söyleyebilirim. Hastane cikis takim fazla almayin bir anda küçülüyor. 2 ayligiz ama bugün üstünde 6 ay yazan bi takim giydik mesela. Hediye çok gelecegini düşünüyorsanız ona göre az almanizi öneririm. Biz mevlüt yaptik ve 2 yillik stogumuz oldu. Sadece 48 takim mevlütte geldi. Simdi sehir degistirip evime gectim arkadaslarimiz getiriyor burda da. Iyiki fazla almamisim diyorum o yüzden☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…