2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 6 Nisan’da bitti şuan bu durumdan faydalanıyorum ama açılırsa rapor alacağım doktorum 20 gün verebilirim dedi her pazartesi beş beş şeklinde alıp bir ay onun raporunu kullanacağım duruma göre başka yerden alırım zaten seneye birinci dönem kesin ücretsiz düşünüyorum ikinci dönemde olabilir bakacağız duruma
Peki ders verdiler mi?

Nasılsınız arkadaşlar bebişler nasıl
Biz iyiyiz çok şükür 😊 3,5 aylık oldu. Diş çıkarma sıkıntısı başladı, el sürekli ağızda, salya akıyor. Uykuya geçiş sorunu var bir de. Bas bas bağırıyor yatırınca, kucakta hafif zıplatmayla uyuyor. İlk çocuğum emziğiyle yatırınca uyurdu kendisi. Önerilere açığım😊Siz nasılsınız bebiş nasıl?

IMG_20200422_132054_955.jpg

Kutlu olsun❤

oyun halısı olarak kraft elephant fishing aldik. 106 liraya düşmüştü. umarim iyi gelir. muzigi ve ışıkları da var.

rotavirüs aşısı rotateq mi rotarix almalıyız ??
rotarix 2 doz rotateg 3 doz yapılıyor sanırım
ikisi de aynı diyolar dedigin gibi rotarix iki doz oldugundan biz de ondan yaptık, zira tanesi 311 lira. hoş kalite bakımından farkli olsaydi digerini alırdık tabii ama aynıysa ne gerek var. 3. ayda yaptık evde, 5. ayda digeri

Nasılsınız arkadaşlar bebişler nasıl
3 ay 19 günlük olduk. sesler ve renkler dikkatimizi cekiyor, agular hatsafhaya ulaştı 😂 gece uykularimiz 5+2 saat sonra saat başı olarak değişiyor. kilo 6200, boy 59 cm.
her geçen gün gelişimini izlemek paha bicilemez💙

Biz iyiyiz çok şükür 😊 3,5 aylık oldu. Diş çıkarma sıkıntısı başladı, el sürekli ağızda, salya akıyor. Uykuya geçiş sorunu var bir de. Bas bas bağırıyor yatırınca, kucakta hafif zıplatmayla uyuyor. İlk çocuğum emziğiyle yatırınca uyurdu kendisi. Önerilere açığım😊Siz nasılsınız bebiş nasıl?
Bizimde salya cok akıyor 3 ay 22 günlüğüz bazen güzel uyuyo bazen zorlsnıyo ama cok şükür gece iyi uyuyor

3 ay 19 günlük olduk. sesler ve renkler dikkatimizi cekiyor, agular hatsafhaya ulaştı 😂 gece uykularimiz 5+2 saat sonra saat başı olarak değişiyor. kilo 6200, boy 59 cm.
her geçen gün gelişimini izlemek paha bicilemez💙
Büyümelerini izlemek harıka bizde 3 ay 22 günlüğüz kahkahalarımız bol geceleri bazen 7 saat uyuyor

Slm kızlar,bizde yrn 4 aylik olcaz.düne kadar hersey cok guzeldi.hatta dun aksam herzmnki gibi 19.30 da yatirdim hmn uyudu,sonrasinda cece 3 te bi uyandi ve daha hala uyumadi.huysuzlugu yok gayet neseli ama uyumuyor.kuzenim cocuk dr u 4 ay buyume atagidir yuksek ihtimalle dedi😫bakalim daha uyumadi o yinde calismalarim dvm ediyor şuanda umarim biran önce bnm uslu ve uykucu kizim geri gelir inşallah çok amin🙏bu arada hayirli ramazanlar...

Bizde de salyalar 3. aydan önce başladı halen devam ediyor. Sürekli önlük değiştiriyorum. Bizimkinin boyu uzun biraz. Yeni aldığım 3-6 aylıklar en fazla iki hafta daha giyilir. Enden değil de boydan küçük geliyor. Gece uykuları uzadı gündüz uykuları kısaldı. Neşesi yerinde 🙏😍 sürekli agular yapıyor. Gün geçtikçe daha zevkli hale gelmeye başladı annelik 🥰

Kizlar aranizda adet olan var mi sanki olacakmisim gibi agrim varda benim. Acaba olmak icin erken mi bizde 3 bucuk ayligiz,🤗

X