2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de geçen sene ilk bebeğim vefat etti . Ondan sonra bu bebek bize umut oldu. O yüzden benim aklımda umut ismi var yanına da yakışan ek bir işim dusunecegiz

Kızlar şimdiden karnı kocaman olan var mı? 2.gebeliğim. Bir de hareketleri hissediyor musunuz bazen yemek sonrası dalgalanma oluyor sanki☺️😊

Kızlar şimdiden karnı kocaman olan var mı? 2.gebeliğim. Bir de hareketleri hissediyor musunuz bazen yemek sonrası dalgalanma oluyor sanki☺😊
Ben bugün bir dalgalanma hissettim yatıyordum aniden bir yöne doğru dalgalanma çekilme gibi ve orda bir ağırlık varmış uyuşmuş gibi oldu elimi koydum sertlik vardı alt karın kasık bölgesine doğruydu az dokundum elimi gezdirdim yumurta gibi sert sanki bebek orda toplandı 14+6 haftalığım çok erken ama olabilir mi ki karın duvarına bebeğe vs göre değişiyor hareket hissetme ama bilemedim 😀

Ben bugün bir dalgalanma hissettim yatıyordum aniden bir yöne doğru dalgalanma çekilme gibi ve orda bir ağırlık varmış uyuşmuş gibi oldu elimi koydum sertlik vardı alt karın kasık bölgesine doğruydu az dokundum elimi gezdirdim yumurta gibi sert sanki bebek orda toplandı 14+6 haftalığım çok erken ama olabilir mi ki karın duvarına bebeğe vs göre değişiyor hareket hissetme ama bilemedim 😀
Benim hissettiğim de öyle bişeydi😃

hayırlı aksamlar arkadaşlar. size bi sorum olacak. cok afedersiniz benim alt tarafim ağrıyor. sizde de oluyor mu. ilk gebeligimde kasiklarim agriyordu simdi o da basladi ama alt tarafim agriyor muydu unuttum . telâş yaptim . acilma falan yoktur insallah😞😞

hayırlı aksamlar arkadaşlar. size bi sorum olacak. cok afedersiniz benim alt tarafim ağrıyor. sizde de oluyor mu. ilk gebeligimde kasiklarim agriyordu simdi o da basladi ama alt tarafim agriyor muydu unuttum . telâş yaptim . acilma falan yoktur insallah😞😞
Ben en son doktora gittiğimde rahimde ağrı kasılma vs var mı dedi evet oluyor ama normaldir herhalde dedim magnezyum verdi.sizinde öyle birşeydir canınızı sıkmayın

Kızlar şimdiden karnı kocaman olan var mı? 2.gebeliğim. Bir de hareketleri hissediyor musunuz bazen yemek sonrası dalgalanma oluyor sanki☺😊
Kocaman mı bilmiyorum ama baya bi var benim karnım 😊 hele akşamları daha da büyüyor. Ben bence hissediyorum bebeğimi artık. 1 haftadır hep aynı yerde pıt pıt atıyor gibi bişey oluyor günde bikaç kez. Kas seğirmesi gibi. Gaz falansa çok bozulurum 😂 ama bence bebeğim 😊🥰

X