2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bebeklerininiz gordukleri seylere tepkileri nasil. Nesne takipleri falan..

Juliet hic birseyi gozuyle takip etmiyor, bize bakmiyor, isitme testini gecti ama seslendigimizde de bakmiyor (aslinda bu normal geliyor cok kucuk diye ) seslerde irkiliyor sadece. Bazen konusunca dinliyor. Ama bakma olayi yok. Oyuncak singirdatiyorum tamamen baska bi yere bakiyor. Erken dogum dediklerinde ben duyma gorme gibi seylerin gelisiminden korkuyorum demistim esimle doktoruma.
Dun esimin kucagindayken, esim oyuncagini alip salladi dikkatini cekmek icin ve bakmadi bizim kiz tabi vee esimden beklemedigim o yorum geldi... bi cocuk görmuyor mu ya diye.. ki esim hayatta takilmaz boyle seylere zaten malum meslekten bilgili.. oyuzden ondan hic beklemedigim bir yorum oldu.. isigi algiliyor ama buna eminim tv ye falan donuyor cunku.

Neyse 2. Ay kontrolumuz var haftaya bide goz isini halletmem lazim.
Benimki de gözü ile takip etmiyor henüz takip etmesi için erken diye düşünüyorum sadece çok yakınına bir şey getirdiğim zaman bakıyor ama uzun değil biraz uzaklaştırinca görmüyor yine ve sağ sola bakarken gözü kayıyor.Bugün sabah göz randevumuz vardı ama hava şartları kötüydü kar yağdı fırtına filan götürmedim.

Ordaki danışman a yazdım :) göbek deliğinin 3 4 parmak üstü dedi 😅 dedim zayıflar neden korse giyer 3xl bana da büyük geldi değiştiririm olmazsa perşembe gelecek diyor ben tulum korse aldm ama basen de yayılmış
yanlız ben göbek deliğinin 3-4 parmak üstünü ölçmedim. o kısım daha ince. ben tam göbek deliği hizasından göbeğin en geniş olan kısmını ölçtüm ona rağmen sıktı baya

Ben böyle bir kaka yapma şekli görmedim bir açtım altını aman Allahım o ne öyle tüm vücuduna kaka yürümüş hatta koşmuş gece 2 de babayı kaldırdım banyo yaptırdık anca temizlendi 😂😂
Kakadan sonra elbisesini
Yukarı doğru sıyırıp Belden aşağısını lavaboda yıkıyorum, çok kirlenmişse şampuanıyla yıkıyorum, müslin beze sarıp kuruluyorum. O kadar uslu duruyor ki o anlarda. Çok da pratik oluyor, deneyebilirsin.

@Otimoti X xemax benim tam göbeğimin en fazla olduğu yerden ölçtüğümde 87 cm geldi. O da M bedenin en üst sınırıydı. Aç karnına ölçsem biraz daha az gelebilir. Korseyi yatarak ancak giyebildim. Dün eşim kafamı karıştırdı çok sıkıysa giyme zarar verir filan diye. Etiketini filan da koparmıştım değişim yapamam. O yüzden belki 1-2 kilo daha verdikten sonra kullanmaya başlarım. Belki de biz evham yapıyoruz sonuçta beden tablosunun altında da yatarak giyebilirsiniz yazıyor.
Bence tak ilk başta zorlanırsın çok rahatsız olduğunda çıkar içine girdiysen 1-2 güne daha kolay kapatırsın alıp kullananlar öyle diyor.

Kakadan sonra elbisesini
Yukarı doğru sıyırıp Belden aşağısını lavaboda yıkıyorum, çok kirlenmişse şampuanıyla yıkıyorum, müslin beze sarıp kuruluyorum. O kadar uslu duruyor ki o anlarda. Çok da pratik oluyor, deneyebilirsin.
Ben de öyle yapacaktım babası bay bilmiş banyo yaptıralım daha rahat uyur dedi 😂 Ama zor oldu tabi bir dahakine ben de öyle yaparım.

Görürsen nolur yaz cnm aldığım damlalar 500 TL olmuş daha Bi gaz için zindan oluyo hayatım 48 saatte 3.5 saat uyudum patronhmla da konuştum işi de bırakıyorum cok strese girdim
Canım rezene kimyon anason çayını denedin mi. Onun faydası oluyor gaz için. Ben günde 3 kupa falan içiyorum. Ağlarken bile gazını çıkarıyor bazen.

Görürsen nolur yaz cnm aldığım damlalar 500 TL olmuş daha Bi gaz için zindan oluyo hayatım 48 saatte 3.5 saat uyudum patronhmla da konuştum işi de bırakıyorum cok strese girdim
Canım rezene kimyon anason çayını denedin mi. Onun faydası oluyor gaz için. Ben günde 3 kupa falan içiyorum. Ağlarken bile gazını çıkarıyor bazen.

Anne sütü sarılığı varmış bebeğimde. 26. Gün değeri 9 çıktı. Karaciğer enzimleri ve guatr normal çıktı. Yapacak bir şey yok dedi doktor, 3 aya kadar sürebilirmiş.

Kizlar bebeklerininiz gordukleri seylere tepkileri nasil. Nesne takipleri falan..

Juliet hic birseyi gozuyle takip etmiyor, bize bakmiyor, isitme testini gecti ama seslendigimizde de bakmiyor (aslinda bu normal geliyor cok kucuk diye ) seslerde irkiliyor sadece. Bazen konusunca dinliyor. Ama bakma olayi yok. Oyuncak singirdatiyorum tamamen baska bi yere bakiyor. Erken dogum dediklerinde ben duyma gorme gibi seylerin gelisiminden korkuyorum demistim esimle doktoruma.
Dun esimin kucagindayken, esim oyuncagini alip salladi dikkatini cekmek icin ve bakmadi bizim kiz tabi vee esimden beklemedigim o yorum geldi... bi cocuk görmuyor mu ya diye.. ki esim hayatta takilmaz boyle seylere zaten malum meslekten bilgili.. oyuzden ondan hic beklemedigim bir yorum oldu.. isigi algiliyor ama buna eminim tv ye falan donuyor cunku.

Neyse 2. Ay kontrolumuz var haftaya bide goz isini halletmem lazim.
Benim yavruda 35 te doğdu.işitme testini geçti.1-3 ay arası göz muayanesi denildi.1 aylıkken muayane oldu refleksleri iyi,katarakt yok denildi.rob muayanesi oldu yoğun bakımda yatan bebeklere yapılıyomuş.göz arkasında bulunan damar biraz geç gelişirmiş 3 hafta sonra tamamen gelişmiş olur dedi.şubatın son haftası yeniden gidicez.biraz daha bekleyip gitmek daha iyiymiş.rob muayanesi çocuğun canını acıtabiliyo bilseydim 2.ayda giderdim
Seslerde irkiliyosa duyuyo demektir zaten.
Bende göz muayanesinden önce kendimce görüyomu diye testler yaptım 😄 parmağımı takip ettirdim.konuştuğumda dinlerken sağa sola hareket ettim takip ediyo mu diye.sınavını geçti
Ama senin yavruda seste irkiliyomuş,ışığa dönüyomuş sorun yoktur

Ben korsenin çıtçıtlı body gibi olanını aldım kızlar.dün geldi hemen denedim güzel toparladı ve hiç rahatsız etmedi belki 1 beden küçüğünü alsam daha iyi olurdu ama ben darlanmayı sevmem 😄 bununla biraz incelim diğer kopçalı olandan alıcam o daha sıkan bi model sanırım.

Bugün uyumuyo benim kuzu.uykusu var kucağımda ayağımda uyuyo yatırdığım zaman 2 dk sonra uyanıyo ağlama krizi 🤦‍♀️ bugün evde durup evi toparlıycaktım hiç bi şey yapamadım

X