2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bebeklerininiz gordukleri seylere tepkileri nasil. Nesne takipleri falan..

Juliet hic birseyi gozuyle takip etmiyor, bize bakmiyor, isitme testini gecti ama seslendigimizde de bakmiyor (aslinda bu normal geliyor cok kucuk diye ) seslerde irkiliyor sadece. Bazen konusunca dinliyor. Ama bakma olayi yok. Oyuncak singirdatiyorum tamamen baska bi yere bakiyor. Erken dogum dediklerinde ben duyma gorme gibi seylerin gelisiminden korkuyorum demistim esimle doktoruma.
Dun esimin kucagindayken, esim oyuncagini alip salladi dikkatini cekmek icin ve bakmadi bizim kiz tabi vee esimden beklemedigim o yorum geldi... bi cocuk görmuyor mu ya diye.. ki esim hayatta takilmaz boyle seylere zaten malum meslekten bilgili.. oyuzden ondan hic beklemedigim bir yorum oldu.. isigi algiliyor ama buna eminim tv ye falan donuyor cunku.

Neyse 2. Ay kontrolumuz var haftaya bide goz isini halletmem lazim.

Benimki takip ediyor bir suredor. Ama yavaş yavaş hareket ettirince edebiliyor. Daha göz koordinasyonları yok tabii ki

Canım bizimki de öyleydi sadece ışığa odaklanıyordu 1 haftadır bakın aya basladı 43 günlük bugun düzeltilmiş olarak mı takip edeceksiniz bide gittiğim hastane göz muayenesi önermiyoruz 1 yasında yapıyoruz dedi şuan cocukta kayma olacak gözlerde odaklayamayacak yanılma payımız yüksek olur dedi ışık tutup baktı sadece

Gözde arkada kırmızı nokta var mı diye bakıyoruz dedi goz dr. Talibi de iyi dedi. 1 yaşta tekrar kontrol ettirin dedi.

çok yorgunum Kızlar sadece bu kadarını diyim yani R refikaaydin geçer umarım canım bebişin sıkıntısı..

Canım emin ol gececek bu zor zamanları. Bununla avut kendini ne diyelim

O Otimoti X xemax benim tam göbeğimin en fazla olduğu yerden ölçtüğümde 87 cm geldi. O da M bedenin en üst sınırıydı. Aç karnına ölçsem biraz daha az gelebilir. Korseyi yatarak ancak giyebildim. Dün eşim kafamı karıştırdı çok sıkıysa giyme zarar verir filan diye. Etiketini filan da koparmıştım değişim yapamam. O yüzden belki 1-2 kilo daha verdikten sonra kullanmaya başlarım. Belki de biz evham yapıyoruz sonuçta beden tablosunun altında da yatarak giyebilirsiniz yazıyor.

Sen yanlış yerden ölçmüşsün. En ince yer ölçülecek. Benimkini denedim şimdi. Yatarak zorrrr kapattim. Ama giydikten sonra oyle rahatsiz edici gelmedi. Yalniz askili modelini almistim onlar gerekdiz ve rahatsiz edici. Kedke sadece bel olanini alsaymisim. Belki de keserim o kismi

Ya illa bana korse aldıracaksınız😂😂😂

Tabii ki alacaksiiiinnn

2 2kedi_1deli de tatlıya vurdum kendimi diyordu.Aramıza katılması an meselesi 😂😂

Coronavirus dr neymiş. Şişkoluk virüsü bu 😈

Benimki takip ediyor bir suredor. Ama yavaş yavaş hareket ettirince edebiliyor. Daha göz koordinasyonları yok tabii ki

Gözde arkada kırmızı nokta var mı diye bakıyoruz dedi goz dr. Talibi de iyi dedi. 1 yaşta tekrar kontrol ettirin dedi.

Canım emin ol gececek bu zor zamanları. Bununla avut kendini ne diyelim

Sen yanlış yerden ölçmüşsün. En ince yer ölçülecek. Benimkini denedim şimdi. Yatarak zorrrr kapattim. Ama giydikten sonra oyle rahatsiz edici gelmedi. Yalniz askili modelini almistim onlar gerekdiz ve rahatsiz edici. Kedke sadece bel olanini alsaymisim. Belki de keserim o kismi

Tabii ki alacaksiiiinnn

Coronavirus dr neymiş. Şişkoluk virüsü bu 😈
Sen bel çevreni kaç ölçmüştün 🤔🤔

3
Benim bebegimin de yüzünde boynunda hafif hafif var bunlardan bugün eltimin kızına resim attım böyle oldu acaba çok mu giydiriyorum üstünü de sıcaktan mi oldu dedim yok yenge adetli birileri mi geldi çocuğun üstüne dedi gerçekten de adetli 3 - 4 kişi geldi bebeğimi görmeye 🙄 bende bilemedim doğruluk payını ama inşallah çabucak geçer bebislerimizin sıkıntıları 🤲
İlk defa duyuyorum 😲 ay ins oyle bisey yoktur

Arkadaşlar benim göğüslerimin uçları inanılmaz tahriş oldu ne yapacağımı şaşırdım bebek emerken öyle çok acıyor ki anlatamam . Sizler bu durumu nasıl atlattınız ? Lansinoh kullanıyorum Bi de bi pomat var onu
Her emzirmeden önce kendi sütünü sürmeni tavsiye ederim. Ben oyle kurtuldum Cok sükür.

Ay tükendim kızlar. Çok üzülüyordum deniz’in Kardeşi olmayacak diye, aman olmasın ya kardeşim beynimi yedi.
İnternetten araştırıp boşuna evham yapmayın. İnternete göre Benim kuzum beyin kanaması geçiriyor. Allah korusun. Şişliği bir aydır inmedi. Hiç inmediği gibi artttı bugün. Ikındıkça ağladıkça içerden kılcal damar kanamaya devam ediyormuş. Ya operasyon yapacaklar, orayı açıp damarı yakacaklar, kanı boşaltacaklar, ya da bekleyeceğiz bir gün geçer ümidiyle. İnanamıyorum ya! O kadar hafif bir çarpma ne kadar uzadı. Geçmiyor. Bugün artık buz koydum 10 dk tuttum. Bir ümit azalır belki diye. Daha da şişti sanki. Artık anlamıyorum da şişti mi aynı mı.. inmediği biliyorum sadece. Cuma günü geniş kapsamlı kanama testi yapacaklar. Eki Görüntüle 2585432
Yaaaa çok geçmiş olsun R refikaaydin bu ara çok duygusalım bende ne olsa ağlıyorum foto görünce kriz geldi yine.İnşallah canı yanmıyordur 😞 çabuk iner acil şifa diliyorum minnoşa 🙏🙏 minikleri verene kurbannnnn yaaaa onlara bişey olmasın bize olsun

Yaaaa çok geçmiş olsun R refikaaydin bu ara çok duygusalım bende ne olsa ağlıyorum foto görünce kriz geldi yine.İnşallah canı yanmıyordur 😞 çabuk iner acil şifa diliyorum minnoşa 🙏🙏 minikleri verene kurbannnnn yaaaa onlara bişey olmasın bize olsun
İnş geçecek. Buz koyuyorum. Çok teşekkür ederim. Bugünlerde öyle bunaldım ki hıçkıra hıçkıra ağlayasım var

Kızlar biz işitme testinde sağ kulaktan kaldık yine gideceğiz inşallah geçeriz.Ona pek takılmadım da dün sağlık ocağı aradı tsh yüksek çıktı bir daha topuk kanı alacağız dedi😞 aldılar benim troitim olduğu için mi öyle çıktı akşam doktora gideceğiz hemen doktoru aradım durumu anlattım biz 6 günlükken kan testi yaptık iyi çıkmıştı dedi getirin yine bakalım kafamız rahat olsun dedi😟 zekayı etkiliyor ya dünden beri kafamda milyon şey oldu hoş tedavi adilecek varsa ama işte niye oldu neden oldu bişey olmasın diye diye kafayı yicem ben sonunda inşallah böyle devam etmez evhamdan öleceğim

İnş geçecek. Buz koyuyorum. Çok teşekkür ederim. Bugünlerde öyle bunaldım ki hıçkıra hıçkıra ağlayasım var
Bende aynı Ilgaz’ın yüzüne bakınca bile ağlıyorum insan bakıp sever güler ben biraz bakayım dökülüyorum ve engelde olamıyorum 😟

Kizlar dunden beri benim bebe yine cilginlasti. Memeyi az emiyor agliyor emzik sallama vs susmuyor. Acliktan diyorum memeyi emmiyor. Emince kusuyor uykuya dalmakta zorlaniyor uyuyunca hemen uyaniyor dunden beri yoruldum vallaha ya. Bugun cildirim bebeye kizdim ne anlayacaksa. 😣

Ya kızlar vücudum cayır cayır yanıyor, ve aşırı halsizim. . Sağ göğsüm şiş, kızarıyor da. Sağdım ama hemen geri doluyor. Süt sıtması diyorlar. Olabilir mi sizce? Yaşayan oldu mu ?

Ya kızlar vücudum cayır cayır yanıyor, ve aşırı halsizim. . Sağ göğsüm şiş, kızarıyor da. Sağdım ama hemen geri doluyor. Süt sıtması diyorlar. Olabilir mi sizce? Yaşayan oldu mu ?
Hiç duymadım cnm uzuh zaman mı emzirmedin mastit gibiyse lahana yaprağı ve soguk kompres iyi geliyormuş

Hiç duymadım cnm uzuh zaman mı emzirmedin mastit gibiyse lahana yaprağı ve soguk kompres iyi geliyormuş
Yok canım sürekli emiyor zaten. Hatta sağdım biraz. Ama hemen doluyor. Ablama sordum süt sıtması dedi. O memeyi boşaltana kadar geçmiyomuş. Bi de bu çıktı başıma :KK43:(

X