Popüler Konu 2020 Ocak Anneleri

ilkbahar79

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
457
34
Hayır çok normal. Az bile uyuyormuş hatta. 4-5 saat, 6 saat uyuyabilir geceleri. Gündüzleri 3 saatte bir uyanırlar genelde
maşallah. 2 aylik bebegim. gunduz 3 saat uyku hiç görmedim.15 dk,20 dk bazen 5 dk bu günlerde. nadiren,belki haftada bir gün 1 saat olabiliyor. gece de bir kez 3 saat uyuyor en iyi haliyle,sonrasi saat başı ya da yarim saatte bir. gunduz boyle kısa uyku olunca hiçbirşey yapamıyorum. uyuduğunda birkac saat uyuyacakmış gibi dalmış görünüyor ama 5 dk sonra uyaniyor. doktora gidince bi sorayim bu durumu. perişan durumdayim uykusuzluktan

hazal-4228

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2018
852
465
maşallah. 2 aylik bebegim. gunduz 3 saat uyku hiç görmedim.15 dk,20 dk bazen 5 dk bu günlerde. nadiren,belki haftada bir gün 1 saat olabiliyor. gece de bir kez 3 saat uyuyor en iyi haliyle,sonrasi saat başı ya da yarim saatte bir. gunduz boyle kısa uyku olunca hiçbirşey yapamıyorum. uyuduğunda birkac saat uyuyacakmış gibi dalmış görünüyor ama 5 dk sonra uyaniyor. doktora gidince bi sorayim bu durumu. perişan durumdayim uykusuzluktan
bizde aynı durumdayız..50 günlüyüz. gazdan uyuyamıyor sanırım :-(

xemax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2019
1.169
1.543
sanki benim durumumu yazmişsiniz. çok ugrastim bibs avent falan 4 5 tane emzik var ama almıyor malesef. sürekli memede. karni doyduktan sonra da emzik gibi kullanıyor beni. süt dolmadan surekli emiyor. tesadufen 3 saat falan emmezse guzel sut oluyor. keşke emzik alsa.halen bıkmadan deniyorum
Benimkinin hep midesi bulandı ağzına büyük geldi sanırım.En son slikon wee baby aldım onda midesi bulanmadı ama yine de emmedi.Dedigin gibi bizi emzik niyetine kullanmasalar güzel süt oluyor.

ilkbahar79

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
457
34
Benimkinin hep midesi bulandı ağzına büyük geldi sanırım.En son slikon wee baby aldım onda midesi bulanmadı ama yine de emmedi.Dedigin gibi bizi emzik niyetine kullanmasalar güzel süt oluyor.
benimki de emzik verince midesi bulanmış gibi yapip öğürüyor. 2 aylik oldu zaten. artik bu aydan sonra almaz emzik heralde.ugrastim ama geç kaldım sanırım. keşke hastanede ilk gun verseymişim.15 gunluk falandı ilk emzik verdigimde

refikaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
756
2.084
36
Benim bebe 4.5 aylık oldu. Zamanla daha iyi olacak. Gazı da vardır. Kıyamam, o da çok yoruluyordur.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 466 gün geçti.

naz_0192

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2016
1.109
1.260
28
Çişli bezde azalma olduysa bi doktora gitmekte fayda var. Sağlık ocağına gidip tartılın.Kolaylıkla anlarsınız.
Canım geçen hafta tartıldı. 6 kg. 2 aylık. Birkaç günden beri böyle. Gaz damlasından sonra çok uyur oldu. Açtıgımda da bezi tam dolmamış görüyorum. Damladan dolayı mı acaba

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.783
3.410
35
Cis bi sure sonra azaliyor. Emzik konusuda ben 2. Ayda sonra buldum dogru emzigi hic pes etmedim. Artik aliyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 461 gün geçti.

naz_0192

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2016
1.109
1.260
28
Cis bi sure sonra azaliyor. Emzik konusuda ben 2. Ayda sonra buldum dogru emzigi hic pes etmedim. Artik aliyor
Birkaç günden beri eskiye göre çok ıslatmıyor. Umarım doyuyodur. Göğüslerim de yumşacık oldu ama sıktıgımda süt geliyor hemen. kesilecek diye korkuyorum.

naz_0192

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2016
1.109
1.260
28
Canım benim oğlan da öyleydi. Uyuyodu 10 dk sonra hemen geri uyanıyodu. Gaz şurubundan sonra rahatlad cocugum çok şükür.