2020 Şubat Anneleri

Kızlar 27 Şubat olan doğum tarihi değişti. Doktorum 1 hafta erken almaya karar verdi. Sandım vardı ve sürekli su şeklinde akıntı oluyordu, erken alalım dedi.Haftaya pazartesi günü doğum olacak o zaman 37+4 oluyoruz çok erken değil mi

Rabbim analı babalı büyütsün maşallah çok güzel bir doğum olmus

Tarih takıntısı olan biri olarak mükemmel ayarlanmadan böyle denk gelmesi daha güzel,
Doğumunda güzel geçmiş Allah analı babalı büyütsün inşallah

Çok güzel bir doğum olmuş canım maşallah çok duygulandım okuyunca hayırlı olsun

Ne kadar güzel bir doğumun ve hikayen olmuş canım Rabbim bebeğinle bir ömür sağlıklı güzel günler nasip etsin Analı babalı büyütün inşallah

yaa harika olmuş gerçekten çok güzel bir doğum yaşamışsın gözün aydın, hoşgeldi meleğin

sezaryen olsa tarih ve saat bu kadar ayarlanamaz, mucize olmuş resmen.
bende yazdım daha yeni acaba naptın diye, bazı arkadaşlar söyledi doğum yaptığını. ben 40+1 bugün daha bekliyorum yani.

bişey merak ettim 7 cm den sonra mı sancılar zorlamaya başladı? ilkinde başta epidural aldığım için sancıyı çok bilmiyorum. bunda geç gidersem 6-7 cm olmuş derseler yine de epidural alayım mı karar veremedim. ama alırım sanırım ya son anlar zor olabiliyor sanırım.

neguzel bir dogum gecirmissin canim gozun aydin

Harika bi doğum olmuş gerçekten allah sağlık sıhhat versin inşallah,darısı bizlerin başına

Masallah canim cok sevindim alllah anali babali buyutsun hayirli olsun

Kilosu 3 kilonun üzerindeyse korkma bence cnm .. erken görse doktorun onermez zaten

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah. Çok güzel bir doğum olmuş. Darısı başımıza inşallah.

Maşallah çok güzel ve unutulmaz bir doğum olmuş. Herşey çok güzel ilerlemiş. Çok sevindim senin adına. Allah analı babalı büyütsün inş.

Kehribar kolye almak istiyorum arkadaşlar şuan çok acelesi yok ama alsam kenarda dursada olur güvenilir bi yer varmı bildiğiniz alıp memnun kaldığınız araştırdım biraz sertifikalı diyolar ama ne kadar güvenilir bilemedim kendimede almalımıyım bide ? Kulanan varmı kendi için

Kizlar genel anestezi mi belden uyuşmami olacagini söylemediler. Çok merak ediyorum. Anestezi uzmani bi kagit verdi onda sadece saglikli hasta operasyon olabilir yaziyor.Nasil ogrenecegim genel mi belden mi

Kizlar genel anestezi mi belden uyuşmami olacagini söylemediler. Çok merak ediyorum. Anestezi uzmani bi kagit verdi onda sadece saglikli hasta operasyon olabilir yaziyor.Nasil ogrenecegim genel mi belden mi
Sorsaydın keşke bana sormuştu doktor öyle not almıştı kan verdim bi sorun olursa ararız demişlerdi ertesi gün doğuma girdim zaten kendi doktoruma spinal mi diye sorduğumda en doğrusu öyle yapalım dedi, doktoruna sorabiliyosan ona sor istersen

Ne kadar güzel bir doğum olmuş canım. Güle güle büyütün bebişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…