2020 Şubat Anneleri

Maşallah allah sağlık sıhhat versin bende şaşırarak okudum çok güzel doğumun olmuş,normal isteyenlerinde inşallah seninki gibi kolay güzel doğumu olur

Oldu mu k kadar ya zaman ne hızlı geçmiş

Böyle güzel normal doğum hikayeleri okuyunca ahh keşke diyorum bende deneseydim Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı olsun canım
Çok sağolun her bebiş kendi geilişini belirliyor işte hiç keşke demeyin

Canım Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallahKasılmaların nasıl oldu yani bende şuanda bi ağrı var diyemem ama karnım çok sert normalmi bilmiyorum onuda
Çok teşekkür ederim canım kasılmalar adet sancıları şeklinde fakat düzenli aralıklarla oldu bende. Karın sertleşmesi son aylarımda hep vardı hiç geçmedi o yüzden doğumla ilgisi var mıdır bilemiyorum.

Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah. Böyle güzel doğum hikayelerini duydukça umudum artıyor

Çok sağolun, hep olumlu düşünün ve olumlu doğum yorumlarını okuyun inanın çok fazla etkisi oluyor.
Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Maşallah doğumu gibi kolaylıkla büyür inş.
Çok sağolun amin inşallah

Maşallah allah sağlık sıhhat versin bende şaşırarak okudum çok güzel doğumun olmuş,normal isteyenlerinde inşallah seninki gibi kolay güzel doğumu olur

Çok sağolun ben bile hala şaşırıyorum gerçekten umarım herkesin kolaylıkla geçer doğumu ve hep güzel hatırlarız o anları.

Merhaba, 37 den sonrası hiç erken değil ben de 37 oldum inşallah gelsin diye dua ediyorum bekliyorum
Bir arkadaşım da geçen hafta 37+4 te doğum yaptı maşallah gayet iyiler şimdi darısı hepimize olsun
Kızlar sağlıkla geldi yavrum. 2600 doğmuş. Kan şekeri düşüklüğü yaşıyoruz. Darısı bekleyenlere.
Ayy maşallah allah analı babalı büyütsün, normal mi oldu? Sancı ya da su mu geldi? Kaç hafta kaç günlük doğdu bebiş?

Kızlar sağlıkla geldi yavrum. 2600 doğmuş. Kan şekeri düşüklüğü yaşıyoruz. Darısı bekleyenlere.
Gözün aydın canım ömürlü olsun Allah analı babalı büyütsün

Diğer doğum yapan 2 arkadaşımızı da tebrik ediyorum alıntı yapamadım sağlıkla sıhhatle büyüsünler inş ikisininde doğum hikayesine bayıldım inş bizlerde öyle kolay atlatırız bu süreci

Kızlar bende bugün değişik hissediyorum öyle şiddetli bi ağrı diyemem ama belim de bi rahatsızlık var karnımda sürekli gazım varmış gibi bunlar sancı mı yoksa gerçekten gazım mı var anlayamıyorum hiç sancısı olmadan açıklıkları olan arkadaşları okudukcada korkuyorum anlayamam diye Çarşamba kontrolümüz var çabucak gelsin istiyorum sancım ne durumda çok meraktayım

Yalancı sancı böyle oluyot ztn c bı haftadır aynisinicekiyorum

Son hftalar. Öyle oluyor bide yorulunca dinlen bol bol benimde son üç gün ama hayal gibi geliyor herşey yaaa .s
dinlensemde öyle yani gece de öyle anlamadım neyse hayırlısı artık AA sizin sezeryanmı olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…