2020 Şubat Anneleri

Canım çok zor ne diyim bilmiyorum ama ağla içine atma birde bebeğini düşün bunsüreçte sadece o sana iyi gelecek eşinle ilgili durumu sonra düşün bebeğinin meleğinin sana ihtiyacı var sadece onu düşün o bana hep iyi geldi bebeğinde senin ilacın olacakatır

Cuma günü yatışım yapılacak normal için deneyeceğiz olmazsa sezeryan olacak. Çok heyecanlıyım. Nst de sancım yoktu. Eve geldim resmen kasılıyorum
sende benim gibi mi oldun, aynısı bugün bana oldu. nstde bişey yoktu eve geldim ölüyorum kasılmalardan, karnım taş gibi. gerilmekten çatlayacağım nerdeyse. stres de yapmadım ama anlamadım. niye böyle olduk acaba. onlar da anlıyor mu konuştuklarımızı da heyecanlanıyorlar acaba

emzik konusunda bende kucuk tecrubemi paylasayim. Bende 15gunlukken fln verdim heralde daynayamayip, cunku surekli mememi emiyor fazlasini kusuyor gene emiyor gene kusuyor butun gece ust degistiriyorduk. Ilk verdigimde 5 dk emdi birakti uyudu baya rahatlatti. Suanda da veriyorum ama surekli degil sadece uykuya dalarken yardimci olsun diye. O da ya dusuruyor ya atiyor uzun sure emmiyor emzigi. Bazen rahatlatiyor emzik bazense hic ise yaramiyor. Pisman degilim verdigime, meme reddi olmadi. Hatta bazen emzigi bosa cektigini anladigi icin atip duruyor acmiyor sonra emzige agzini o zaman mecbur alip emziriyorum. Emzik boyle acil durumlarda verilebilir bence uyku oncesi fln. Ama gun icinde uzun sure agizda durmasi yanlis olur diye dusunuyorum.
ZincirKirma
B bluecat1111

Bence de bizden çok onlar heyecan yapıyor ve kendini saklıyorlar geldiğimden beri ağrım kasılmam var annem yanımdaydı. Doğuracaksın galiba dedi. Dedim yok agam bizimle eyleni

Bence de bizden çok onlar heyecan yapıyor ve kendini saklıyorlar geldiğimden beri ağrım kasılmam var annem yanımdaydı. Doğuracaksın galiba dedi. Dedim yok agam bizimle eyleni
hahahaha kesinlikle öyle
nstde yine bişey çıkmaz, eve geliriz delirirler
bende anneme dedimki doktor yarın 8de gel dedi ama bu gece gitmezsem iyi. çünkü gerçekten hiç böyle olmamıştım, öyle böyle bi kasılma değil. düzenli bi sancı değil, bir de doğum sancısı belden karına doğru gelirmiş ya bu öyle değil bu sadece kasılma. ama çok rahatsız ediyor insanı.

Çok sağolun en iyisi ben de deniyim çünkü meme olmazsa ellerini, battaniyesini emiyor. Emecek bir şey buluyor yani

aslında şunu sormak istedim ben ilk emzirirken tıkanma oluyor o olmasın die baştan bi sağayım dedim ama ikisni çok az sağıcam birleştirip saklasam olurmu
İki memeden çıkanı birleştirebilirsin, aynı anda sağdığın için ısıları aynı olur birleştirmende sakınca yok.

Ben de kızımı uyuttum belki kendim de bi saatçik uyurum dedim olmadı.
Belki o gün bugündür ve yarın sabah sancılardan değil oğlunun gelişinin heyecanından uyuyamazsın
Her şey dilediğin gibi olsun yebcim.

Günaydın canım Allah yardımcın olsun inşallah çok kolay bir doğum olur. Oğluşunu kucağına almana saatler kaldı

canimbenim cabucak agrisiz bir sekilde dogum yaparsin insallah,allah yardimcin olsun ,hersey yolunda gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…