2020 Şubat Anneleri

Bir iki arkadaş daha var diye biliyorum canım ☺☺ Bi doğsalardı artık valla yoruldum ama bende hiç bir belirti yokl sende bişeyler varmı
Bendede pek bisey yok malesef arada bir adet sancilari gelip gidiyor ama devam etmiyor geçiyorlar. 2 cm açıklığım vardi cuma günü. Pazartesi gittim hala 2cm di ilerlememisti gerci su an acayip kar yağıyor dogsa bile eşim gelemez. Ben dogum icin memlekete geldim annemlere.

Selam kızlar ben geldim hem de bebişimle. 27 ocakta 36+5 haftalık spinal sezeryanle doğum yaptım 1 hafta sonra sarılıktan küvözde kaldık 1 gece çok şükür artık iyiyiz. Doğumu 6 şubatta bekliyorduk ama bir akşam düzenli kasılmalarım başladı doğuma gideceğim hastane 1,5 saat uzaklıkta burda devlet hastasine gittim nstde çok düzenli sancı çıktı, doktor korkuttu samsuna yetişemezsiniz diye ama özeldeki doktorum açıklık yoksa gelin dedi. Açıklığım da yoktu vakit kaybetmeden yola çıktık yetiştik çok şükür saat 19:30da 3260gr ve 49cmlik kızım doğdu. Bu ikinci çocuğum olduğu için sezeryan ağrılarım uzun sürdü tamamen eski hayatıma dönmem 10günü buldu. İlk sezeryanda bu kadar uzun sürmemişti 4-5 gün sonra ayaklanmıştım.

Maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah

Bende ne açıklık ne ağrı hiç bişey yok birazdan kontrole gideceğim bakalım doktor ne dicek O zaman siz biraz daha bekleyin eşin de yetişsin doğuma inşallahh doktor daha sık çağırmıyor mu açıklığında var kontrol altında olmak lazım

Canım Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar yazmışsınız ama bakamadım, hepinize çok çok teşekkür ederim.

Mete kuzum doğdu sabah 9’da epidural ve suni sancı verildi, açılma çok hızlı oldu. o yüzden ikinci doz epidurali veremediler bile. hatta eşimle yatış işlemlerini yapalım, annem o ara kızımı öğlen servise bindirip yanıma gelir dedik. ama annem gelene kadar doğurdum şok oldu annemle kayınvalidem geldiklerinde emzirirken görünce.

saat 11:12 ‘de
3815 gr
52 cm doğdu kuzum

epiduralin ikinci dozu verilemeyince kızımdaki gibi bi hissizlik yaşamadım. sancıları hiç çekmedim ama doğum anında o ıkınma hissi, bebeğimin çıkma anı vs hepsini hissederek doğurdum. kızımdan daha hızlı ama daha zor bi doğum anı oldu. ama yine de kısa sürdü.
tabiiki kesi oldu dikişlerim biraz ağrıyor. emmeye başladı ama sütüm hiç yok neredeyse. sarı damla damla gelen sütü emdi. önce emziriyorum sonra mama veriyoruz.

şimdi iç organlarına ultrason çekmeye götürdüler. sizin bebişlere de çekildi mi?
belki benimki tek arterli doğdu diye çekiliyor. ama ilk muayenede gayet sağlıklı dedi doktor

çok yorgunum ama çok mutluyum. darısı bekleyenlerin başına
1 saat sonra kızımı okuldan alıp gelecek babası, çok heyecanlıyım nasıl tepki verecek acaba. henüz bilmiyor. bakalım nasıl karşılayacak

Hayirli olsun Allah anali babali buyutsun

MasaAllah kuzuya cok sevindim canim hadi gozunuz aydin kavustunuz sonunda ana ogul

Rabbim analı babalı büyütsün sonunda sen de kurtuldun darısı bize insallah

Ayni seyleri yasiyoruz senle desene
En fazla 1 aya duzene girer canim.
Almistir almistir.
Ne zamandi 1.ay kontrolu canim?
Haydi gozun aydin canimcim
Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin.
Tebrik ederim.
Mete beybi hosgeldi

Gözün aydın canım maşallah oğluna Allah analı babalı büyütsün inşallah kızının tepkisini bence kameraya alın ikisi içinde güzel bir anı olur.

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah

Maşallah canım senin sürecinde sona erdi nihayet. Allah gönlüne göre verdi çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün inş.

Benimde agrilarim nst de çıkmıyor zaten. Haftada bir çağırıyor doktorum. Insallah yanimda olur dogum aninda doktora gidince burayada yaz bakalim bi dogum belirtisi görecek mi doktor

Gözün Aydın hemşerim Allah analı babalı büyütsün inş. Bende ilkinde çok çektim. İkinci çok kolay oldu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…