2020 Şubat Anneleri

Dr nuz mu onerdi bunu ? Bizede bugun asm den verildi ama onu kullanip kullanmama konusunda kararsizim vermedim bugun bir de neden limonla ?
Emilimi limonla daha iyi oluyor hemde dişlerde kararmayı önlüyor diye aklımda kalmış eksik yada yanlışta hatırlıyor olabilirim

1 yasinda olduklarinda bizde rahatca kilo veririz merak etme bende kafaya koydum evlendigim kiloya geri donucem ama bekliyorum yarisina geldik bile sayilir biraz daha sabir
Oğlanda doğum gününde normal kiloma dönmüştüm. Spor fazla yapamıyorum birde boğazım durmuyor yüzmeye gidebilsem verirdim. Bütün vücudu çalıştırdığı için kilo eşit bir şekilde gidiyor. Sen verdin ama bekarlık kilona dönmek istiyorsun galiba. Kaç kilo fazlan var.

48le evlendim cikolata yemekten 53.300 oldum 10 ayda o kiloylada hamile kaldim dogumdan sonra 55e dusmustum 63ten ama suan 57 oldum dogru duzgun yemek yiyemiyorum birakmiyo surekli huysuz ve kucaktan inmiyo bende aperatif elime ne gecerse sut azalmasin diye atiyorum agzima o da 2 kg olarak geri dondu suan bana ama ben kendimi bildim bileli hep cok zayiftim bekarken 50 yi hic gormedim veririm o yuzden

Doğum sonrası kilo almak çok kolay insan süt olsun diye yiyor önüne geleni. Sürekli kucakta tutmak da çok yorucu ve sırt ağrısı yapıyor. Spor yapmaya başladığım için vücudum güçlendi. Kız kucağımdayken squat yapmaya başladım. Onu ağırlık olarak kullanıyorum Kucaktan inip emekleyince biraz rahatlarsın umarım.

Bende yapiyorum hem o oyalaniyo hem bana hareket oluyo bi oturmaya baslasa rahatca yeme duzenim olur ama bu sekilde evde teksem aslaa yiyemiyorum

Hanimlar yen anneler burdamisiniz bende normalde subatta dogum yapcam ama size sole bi sorum olcak sizin kan degerleriniz kacda benimki dun bakildi ve 1527deydi

Aynen canım sorma. İnanılmazlar ya korkunçlar gerçekten. Ben bu çocuğa şekerlerle başlarsam sebzeleri nasıl sevdireceğim ki? Herşeyden önce bağırsağı hazır değil.
Sorma canım benim korkunçlar doktorlar. Şaka gibiler hepsi birbirinden farklı bir şeyler söylüyorlar. Cahil araştırmayan biri olsan gittin yaptın bu aptalca önerileri ben bu çocuğa ilk tadımlarını meyve suları ile yaptırırsam sebzeleri nasıl sevdireceğim. Şekerli bir şey aldıktan sonra diğerleri yavan gelecek. Kayınvalşdemde başladı biz 3 aylıkken başladık ek gıdaya doktor haklı diye ( oğullarından biri diyabet hastası)Emekleme olayı desen facia.Demir kullanmamı istemedi gerek yok dedi. Bilmeden kullanamayız dedi ama aynı doktor multi vitamin kullanmak istiyor çocuğa( o verdi ama ben kullanmıyorum) Son olarak insanın gelişim basamaklarını çöp edip emklemeyecek demeside cabası ben mi şanssızım insanlar mı manyak anlamadım. Cahil araştırmayan biri olsam şunlara inansam yandık. Yeni bir doktor bulmam lazım.

Asla dinlemeyeceğim bu doktorun bugün le 2. Saçmalaması oldu bu olay. İlk gittiğimizde multitab kullanacaksın dedi çocuğun kan değerlerini bilmeden vitamin kullanmamızı istedi(kullanmadım fazla vitaminin zararlarını bildiğimden) bugünde ek gıdadan emeklemeye saçma saçma istekler. Ruhum çekildi vallahi yeni bir doktor bulmam lazım.

Doktor işi şans gerçekten ve bu şans bende başından beri olmadı. Biri telefonunu vermek istemez. Öteki soru sorarsın azarlar ne sorsan cevaplamaz bilgilendirmez. Aslında bu tarz şeyler kana bakılıp verilmeli normali bu ama işte

Emeklemeden yürüyecek demesi çok enteresan gerçekten çocuk emeklemeye başlayınca engel olunamaz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…