2020 Şubat Anneleri

Dogum gunu kutlu olsun minigin
Rabbim ailecek gecireceginiz mutlu huzurlu saglikli gunler nasip etsin

Kızlar bayadır giremedm nasılsınız ? Önce ki konuştuklarınıza biraz baktım aşıyla ilgili de konuşmşsnz ben de size fikir olayım dye yazıyorum. Menenjit aşısına herhlde en erken bz başladık nimenrix 2.ay da başladık onn 2.dozu da btti. Bexsero da 7.ayda 1.dozu oldu şmdi 9.ayda gittiğimz de 2.dozu olucak ve kalanları 1 ve 1,5 yaş arasnda yaptırıcakmışız doktorumuz öyle söyledi. Bu arada 1 dişimiz çıktı şükürler olsun

Gunaydin kizlar
Keciboynuzu pekmezi veriyo musunuz bebislere ? Her yerde özü satiliyo pekmezini bulan yediren var mi ?

Bu arada surup 1 gram etki etmedi gece 7 kere uyandi hayallerim suya dustu
Ben veriyorum Canımm babalarbir yerden alıyorlar hemde sıfır şeker çok içime sine sine veriyorum

Aynı benm oğlum resmen Acayip zorlanıyorm o an yaşlanıyorum artık içime içime çıldırıyorum mama saldalyesnde ayağa ble kaldırıyor kendini ayak koyma yerine basarak yükseliyor arkasını dönüyor ağzındakini yere atıyor yüzüne saçına sürüyorişimiz var bu yaramazlarla

Doğum günü kutlu olsun minik adamın sağlıklı uzun ömürleriniz olsun ailece

Bizimkiside oraya basip kendini yana sarkitiyodu kaldirdik biz ayak koyma kismini

iyi olmana sevindim canım, seni sormuştum burda. yoğunluktan giremediğini tahmin ettim. hepimiz aynı durumdayız. yemin ediyorum tek çocuklular keyfini çıkarsın, ben böyle zor olacağını tahmin etmemiştim ki 5 yaş var aralarında ona rağmen. kıskançlık fena bizde de. en rahatı bence en az 7-8 yaş. ama o zaman da çok fazla oluyor. ay ne biliyim her türlüsü zor

En iyisi biz de çkaralım artık uykusuzluktan aklıma o bile gelmiyor
Ben tepsi koymuyorum mutfak masasına yakınlaşıyor. Kemerle bağlıyorum. Kemer takmayıp tepsi konulabilir. Boğulma riskine karşı güvenilir olan o aslında. Ama bazı mama sandalyelerinin oturma yeri çok geniş çocuk çok hareket ediyor. Allah korusun düşebilir.

Tepsisini koyuyorm oyalanması için önüne minik ekmek parçaları koyuyrm ayak koyma yeri var oraya basıp yükseliyor nerden öğrendyse artık onu çkartıcam mama sandalyenn oturma alanı çok geniş değil ama gene de hareket ediyor ayağının tekini içe alıp dönüyor çok hareketli Tutamıyorm bir yerde artık

selam tatlim.aynen oyle 2 cocuk cok zormus haklisin,gun sonunda pilim bitiyor ,hesabimiza gore ela okula gidicekti ben eceye evde rahat rahat bakicaktim ama virus fln cikinca 2 cocukla evde kaldik ,
iyi olmana sevindim,kuzulari op yerime

saglikli basarili omru olsun aliscim

ece hanimin dişi cikti bu sabah bakinca gordum gunlerdir suren huysuzluk istahsizlik ve uykusuzlugun sebebi buymus heralde
Hayırlı olsuunn bir gecede çıkıyor öylemi misal bi gün önce baktın bişiy yok muydu?
Ezgi de 8 aylık oldu bişiy görünmüyor hala..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…