2020 Şubat Anneleri

Dişleri ne yaptı yok mu bir gelişme. Çıksaydı biraz rahatlardınız. Öykü sanki daha az uyanmaya başladı. Ama illaki kalkıyor. Kalkması birşey değil bağıra çağıra uyanıyor komşulardan utanıyorum artık. Diş çıktı ama ısırıyor gece öyle bir ısırarak emdi ki vantuz gibi de yapıştı düzenini bozamadım. Uyuyordu uyandırmadım. Şimdi ikisi de yeni emziriyor gibi acıyor. Bizde hurma özü veriyoruz evde vardı özellikle almadım. Belki zamanla ilaç fayda eder hemen ümidini yitirme 😜
Maalesef hala ayniyiz cikmadi cikmiyorrduu 😩😩
Zeyf Zeyf İlk günden etki etmez. Hayallerin suya düşmesin. Bence uyku bölünmelerinin altından bu çıkacak ve düzelecek.
Dişten olması bana olası gelmiyordu,sana da demiştim. Çünkü diş bir gün çok ağrır bir gün ağrımaz, senin oğlan aylardır her gece aynı. İnşallah son bulur.
İnsaAllah selozycim yaa 😔 7 kere kalkti bu gece sabah uyanip bir daha uyuduktan sonra da yarim saatlik uykusunu 2 saat 5 dk uyudu 🤦🏻‍♀️ gece uyumadigi icin gunduze sarkitiyo simdi uzun uykularini

Bugün oğluşum Deniz’imin doğum günü 🥰 3 bitti artık. Onun doğumunun her anını hatırlıyorum ne kadar güzeldi. Tabi sonrası baya acılıydı 🤣 pasta pasta diye evin içinde dolanıyor. Çekirdek aile kutlayacağız yine de hazırlık yapıyorum.
Dogum gunu kutlu olsun minigin 🥳
Rabbim ailecek gecireceginiz mutlu huzurlu saglikli gunler nasip etsin 🌸

Kızlar bayadır giremedm nasılsınız ? Önce ki konuştuklarınıza biraz baktım aşıyla ilgili de konuşmşsnz ben de size fikir olayım dye yazıyorum. Menenjit aşısına herhlde en erken bz başladık nimenrix 2.ay da başladık onn 2.dozu da btti. Bexsero da 7.ayda 1.dozu oldu şmdi 9.ayda gittiğimz de 2.dozu olucak ve kalanları 1 ve 1,5 yaş arasnda yaptırıcakmışız doktorumuz öyle söyledi. Bu arada 1 dişimiz çıktı şükürler olsun🥰😍💖

Gunaydin kizlar
Keciboynuzu pekmezi veriyo musunuz bebislere ? Her yerde özü satiliyo pekmezini bulan yediren var mi ?

Bu arada surup 1 gram etki etmedi gece 7 kere uyandi 😭😭 hayallerim suya dustu 😖
Ben veriyorum Canımm babalarbir yerden alıyorlar hemde sıfır şeker çok içime sine sine veriyorum 🙏

Yemek yedirirken sizin bebekler ne yapiyor ?
Kaan Alp oyuna ceviriyo yedirirken elime vuruyo bilerek dokuluyo ustune ve mama sandalyesine sonrada gulup alkisliyo 🤦🏻‍♀️ o yetmezmis gibi bir de dokulen yemekleri minciklayip yuzune suruyo agziylada püüü yapiyo 🥴
Aynı benm oğlum resmen 😬😭🤦🏻‍♀️Acayip zorlanıyorm o an yaşlanıyorum artık içime içime çıldırıyorum 🙈 mama saldalyesnde ayağa ble kaldırıyor kendini ayak koyma yerine basarak yükseliyor arkasını dönüyor ağzındakini yere atıyor yüzüne saçına sürüyor😬işimiz var bu yaramazlarla

Bugün oğluşum Deniz’imin doğum günü 🥰 3 bitti artık. Onun doğumunun her anını hatırlıyorum ne kadar güzeldi. Tabi sonrası baya acılıydı 🤣 pasta pasta diye evin içinde dolanıyor. Çekirdek aile kutlayacağız yine de hazırlık yapıyorum.
Doğum günü kutlu olsun minik adamın sağlıklı uzun ömürleriniz olsun ailece 🤲🏻😍☺️🎂

Aynı benm oğlum resmen 😬😭🤦🏻‍♀️Acayip zorlanıyorm o an yaşlanıyorum artık içime içime çıldırıyorum 🙈 mama saldalyesnde ayağa ble kaldırıyor kendini ayak koyma yerine basarak yükseliyor arkasını dönüyor ağzındakini yere atıyor yüzüne saçına sürüyor😬işimiz var bu yaramazlarla
Bizimkiside oraya basip kendini yana sarkitiyodu kaldirdik biz ayak koyma kismini

Merhaba arkadaşlar 💕
Aylardir giremedim 2 cocuklu hayat pek zormus 😧
Daimi yardımcısı olmayanlar aman diyim 2.yi ennnn az 4 yaş (aslinda 5 en ideali ) olacak sekilde yapin 🙃
Benim kizimla oğlum arasinda tam 31 ay var ve pilim bitmis oluyor gun sonu.
Allahtan en zor kisimlar bitti 😄 en azindan birlikte oyun oylamalar basladi da minnak molalar verebiliyorum 😅

Herkesler iyidir insallah 💞

Deniz oğlan 9 aylik oldu.
Benim cephede sorun yok şükür.
Sizlerde de sorun yoktur dilerim.

Ana sayfaya baktim etiketlemek istedim gözüme carpanlarinizi, hani benim gibi yoğunluktan girmeyenler varsa girdiklerinde bildirim görünsün diye 🤗

@Merve2407
@kayipdunya
A Alisdendef
selozy selozy
G gamzeli_bebis
@YEKTA61
Canan_Ela Canan_Ela
@GULCIN_87
@kaderdene varsa
yeb4 yeb4
buycuy buycuy
@Kirmizi pabuc

1 arkadas daha vardi ama listede goremedim. Hani gülçin den once doğum yapan.

Selamlar, iyi geceler canlar 💖
iyi olmana sevindim canım, seni sormuştum burda. yoğunluktan giremediğini tahmin ettim. hepimiz aynı durumdayız. yemin ediyorum tek çocuklular keyfini çıkarsın, ben böyle zor olacağını tahmin etmemiştim 😂 ki 5 yaş var aralarında ona rağmen. kıskançlık fena bizde de. en rahatı bence en az 7-8 yaş. ama o zaman da çok fazla oluyor. ay ne biliyim her türlüsü zor 🤦‍♀️

En iyisi biz de çkaralım artık uykusuzluktan aklıma o bile gelmiyor 🤦🏻‍♀️
Ben tepsi koymuyorum mutfak masasına yakınlaşıyor. Kemerle bağlıyorum. Kemer takmayıp tepsi konulabilir. Boğulma riskine karşı güvenilir olan o aslında. Ama bazı mama sandalyelerinin oturma yeri çok geniş çocuk çok hareket ediyor. Allah korusun düşebilir.

Ben tepsi koymuyorum mutfak masasına yakınlaşıyor. Kemerle bağlıyorum. Kemer takmayıp tepsi konulabilir. Boğulma riskine karşı güvenilir olan o aslında. Ama bazı mama sandalyelerinin oturma yeri çok geniş çocuk çok hareket ediyor. Allah korusun düşebilir.
Tepsisini koyuyorm oyalanması için önüne minik ekmek parçaları koyuyrm 🙈 ayak koyma yeri var oraya basıp yükseliyor nerden öğrendyse artık onu çkartıcam🙈 mama sandalyenn oturma alanı çok geniş değil ama gene de hareket ediyor ayağının tekini içe alıp dönüyor çok hareketli 🤦🏻‍♀️Tutamıyorm bir yerde artık

Merhaba arkadaşlar 💕
Aylardir giremedim 2 cocuklu hayat pek zormus 😧
Daimi yardımcısı olmayanlar aman diyim 2.yi ennnn az 4 yaş (aslinda 5 en ideali ) olacak sekilde yapin 🙃
Benim kizimla oğlum arasinda tam 31 ay var ve pilim bitmis oluyor gun sonu.
Allahtan en zor kisimlar bitti 😄 en azindan birlikte oyun oylamalar basladi da minnak molalar verebiliyorum 😅

Herkesler iyidir insallah 💞

Deniz oğlan 9 aylik oldu.
Benim cephede sorun yok şükür.
Sizlerde de sorun yoktur dilerim.

Ana sayfaya baktim etiketlemek istedim gözüme carpanlarinizi, hani benim gibi yoğunluktan girmeyenler varsa girdiklerinde bildirim görünsün diye 🤗

@Merve2407
@kayipdunya
A Alisdendef
selozy selozy
G gamzeli_bebis
@YEKTA61
Canan_Ela Canan_Ela
@GULCIN_87
@kaderdene varsa
yeb4 yeb4
buycuy buycuy
@Kirmizi pabuc

1 arkadas daha vardi ama listede goremedim. Hani gülçin den once doğum yapan.

Selamlar, iyi geceler canlar 💖

selam tatlim.aynen oyle 2 cocuk cok zormus haklisin,gun sonunda pilim bitiyor ,hesabimiza gore ela okula gidicekti ben eceye evde rahat rahat bakicaktim ama virus fln cikinca 2 cocukla evde kaldik ,
iyi olmana sevindim,kuzulari op yerime 😘

saglikli basarili omru olsun aliscim🎂🎈

ece hanimin dişi cikti bu sabah bakinca gordum 🤗 gunlerdir suren huysuzluk istahsizlik ve uykusuzlugun sebebi buymus heralde
Hayırlı olsuunn bir gecede çıkıyor öylemi misal bi gün önce baktın bişiy yok muydu?
Ezgi de 8 aylık oldu bişiy görünmüyor hala..

X