2020 Şubat Anneleri

yanik konusunda fito krem cok iyi . evinizde muhakkak bulundurun ,Allah korusun herhangi bir yanik durumunda once soguk suya tutun sonra fito krem ile silverdini karistirip surun .hemen agrisini ve acisini aliyor

hayirli ugurli saglikli evlat olsun insallah,gozunuz aydin

Allah annalı babalı büyütsün canım hayırlı olsun

Hakkında hayırlısı canım üzülme havuzdan istersin yine
Annelere güven yok bizim de bakıcaktı şimdi ne zaman bir araya gelsek ben buna bakamam yorucu hastayım başlıyoruz koca da saosun işe başla diye tutturdu annemler için fazla kira verip onların oraya taşındık şimdi onlar başka yere taşındı çocuk kreş çağına gelsin biran çnve diye düşünüyorum artık

Sağol canım. Havuz tayin ne zaman oluyor. Yakındaysa aynı yıl içinde tekrar isteyebiliyor muyum.

Çıksaydı çocuklar için iyi olacaktı ev Bahçeli kira derdi yok çocuklar küçük gürültü yapsalar burda sorun olmuyor . Adliyesi 5 dakika. Annemde bakamayacağının sinyalini ufaktan veriyor. Bu dönemin anneleri pek bir nazlı çıktı bakmaya gönlü olsa illaki maddi olarak da desteklerdik. Halbuki ona güvenip geldik buralara.
Eşim de işte yapamazsan çalışma dünyanın sonu değil, denersin olmazsa bırakırsın 60 kusur yaşında emekli olacaksın zaten deyip duruyor bu ara eşim mandıra filozofuna bağladı çalışmaya karşı herhalde ot toplayıp onları yiyeceğiz

yanik konusunda fito krem cok iyi . evinizde muhakkak bulundurun ,Allah korusun herhangi bir yanik durumunda once soguk suya tutun sonra fito krem ile silverdini karistirip surun .hemen agrisini ve acisini aliyor
Üzerinde fito yazan dışı yeşil krem mi. Doğum yapınca doktor vermişti. Sadece yanıkta mı kullanılıyor.

Valla canım çok memnunuz nerdeyse 1 senedir kullanıyoruz normal süpürgeyi 3 kere açmamışızdır. Tek sıkıntısı haritayı çıkardıktan sonra etrafta oyuncak sehpa fln bırakmamak lazım onlara takılabiliyor.
Hakkınızda hayırlısı olsun canım belki bölesi daha iyi olacak sizin için.

Üzerinde fito yazan dışı yeşil krem mi. Doğum yapınca doktor vermişti. Sadece yanıkta mı kullanılıyor.

evet uzeri yesil .yaniklarda inanilmaz etkili.hep evde bulundururum .
gecen ay ecenin bacagina kaynar su dokuldu.haftalarca cok cektik malesef.hemen fito ve silverdin karistirip surmeye basladim
doktor iyi yapmissin dedi.hizli iyilesti.aman cok dikkat edin tencere kaynar su fln yanik cok kotu

Cok gecmis olsun. Benimde en cok korktugum seydir bebek ve cocuklarda yanik Allah gostermesin kimseye

Normal katiplerin mayıs haziran gibi havuzlar oluyo aynı senede isteyebiliyosun ama ivra katiplerinde de aynı şey var mı tam bilmiyom şu sıra istanbuldan Ankaradan gitmek zor katip açığından arkadaşın biri her ay istiyodu en sonunda yeter artık yoksa soruşturma başlatıcaz demişlerdi :))
Ay ne güzel kocan çalışma diyo benimki de ay gün sayıyo çalışmam için
Bir de taktı şimdi bayramda sivas a gidicekmişiz istanbuldan arabayla kimse gidemiyomuş biz gidicekmişiz çocukla yolculuğu onca saat kolay sanıyo

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Tebrik ediyorum

Çok ama çok geçmiş olsun canım, nasıl içim gitti okurken. Rabbim birdaha yaşatmasın insallah. Kızımda görmediğim yaramazlıklari oğlumda görüyorum. Saymakla bitmez ama en sonki vukuati ocağa bildiğin tırmanıp elleriyle izgalararindan tutup saldı kendini. Zaten çok temkinli bı tipim Allah tan.. on iki ocağı kullanıyordum olası kazalar için ama bunu on göremedim. İzgalari soktu yerinden sıpa. Arkadaki tencerede çorba vardı, kapalıydı Ocak ama sıcaktı çorba. Saniyelik yetismeseydim çorba boca olacaktı başından aşağıya.

alihan ve ben Canım geçen gün yazdıklarına cevap yazacaktım ama benim sipalar çok hareketli gözümü üzerlerinden ayiramiyorum.
Fırsat olmadı bı turlu.
Bebegin için çok üzüldüm, inşallah daha iyidir.
Annem öleli Ağustosta 3 sene olacak. Babam şuan 69 yaşında. Ben evlenmesini çok istedim ama olmadı. Tek başına bide bu pandemi sürecinde çok fazla yanlız kaldı.
Babanın hemen evlenmesi ve Annenin arkadaşı ile olması çok üzücü sarsıcı bı durum olmuş olmali senin adına. En azından tek değil aklın babanda kalmaz ne yiyo ne iciyo ev pis mi temiz mi hasta olunca gidemeyince vicdan yapmazsın vs vs.

Eşin inşallah kısa sürede döner temelli kavuşursunuz. Hem evladın hem senin için duamdir.

Güzel günler illaki gelecek
.

Canim ne durumdasiniz merak ettim :)

Çok geçmiş olsun. Bende çok korkuyorum. Deniz bir nebze anlıyor ama öykü çok meraklı her yerde bitiveriyor derler ya öyle. Çocuklar için dikkat edilecek o kadar çok şey var ki. Bende tekrardan edineyim o kremden.

Bende tekrar istesem mi diye düşünüyordum. Mayıs Haziran gibi takip edeceğim. Bakalım olursa deneyeceğim şansımı. İcra zor ya. Niyeyse bizim tayinlerde çok katılar. Eşi memur değilse epey uğraştırıyorlar. Bazı arkadaşlarım istifa ediyor. Çünkü hepsi çalışmaya başladıktan sonra çocuk sahibi oldu. Baktılar çocuklar ortada kalıyor amirler anlayışlı değil olası hastalık durumlarında İzin vermiyorlar yada mırın kırın mesai kavramı esnek. Bende yapamazsam ederim insanı tüketiyor bu meslek.

Eşin neden ısrar ediyor ödemeleriniz mi var. Bir daha bu zamanlara dönemeyeceğiz. İyiki eşim çalışmamı istemiyor birde onu stres yapardım.

Erkekler için yolculuğa çıkmak çok kolay. Bir kendini hazırlıyor. Kendine ayrılmış koltukta sadece araba sürüyor. Biz valizden tut çocuğun ilacı bezi onu bunu derken kafamız zaten gidiyor. Yolculukta da yok alt değiştir yok emzir yok açıktı yiyecek ver çocukta koltukta oturmazsa o yolculuk anne için çileye dönüşüyor. Ben birde iki çocuk koltuğu arasında gittim baya. Yeni yeni kısa mesafelerde öne geçebildim Ama bir kere eşimi arkaya bindirmiştim. Öykü baya bir yordu onu. artık anlamışsındır dedim.

Cok gecmis olsun. Benimde en cok korktugum seydir bebek ve cocuklarda yanik Allah gostermesin kimseye
amin sagol.sorma esimin teyzesinin kucagindaydi ece.kucaginda cocukla demlige yaklasmis ,demlik yere devrilmis bunlarda ustune .kadin perisan oldu uzuntuden tabi ama kucakta cocuk varsa herzaman tedbirli olmakta fayda var

canimbenim sagol sorma bu iki numaralar cok firlama ya ablalari gorup taklit ediyolar herseylerini .oyuzden daha erken basladilar yaramazliklara ,caydanligi tencereyi bile on tarafa koymamak lazim ocakta ,Allah korusun.ocaga karşi ilgisi varsa koruyucu bariyerler var ocak icin aklinda bulunsun canim

tesekkurederim ,al al tabi.gozumuzun onunden bir saniye ayirmamak gerek .en az 3yasina kadar boyle devam Allah saglik versin ,hersey yoluna girer

Canim ne durumdasiniz merak ettim :)
Alışmaya çalışıyoruz canım Yaman çok garip karşılamadı tek sıkıntı bebek ağladığında o da ağlıyo ikisini beraber emzirdim öyle kıskanmadı bi yandan kardeşi bi yandan o emdi. Bize çok garip geliyor yaman kocaman olmuş resmen bebek gelince anladık üstünden 14 aycık geçmesine reğmen yamanın bu hallerini unutmuşuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…