2020 Şubat Anneleri

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Ayy yaman da kaymaktan çok zevk alıyor bende çok severim kaymayı hafta sonu sokağa çıkma yasağı olmasa ne güzel çıkardık hafta içi çalıştığım için geç geliyorum çıkma şansımız olmuyor bizim pek😔😔
Normalde bende tekken cikamiyorum esim evdeyken ya da kv ye geldigimizde cikiyoruz 2 gundur kv deyiz 2 gundur parkta kaan yuruyuste 😃
Bende cocuklugumu yasiyorum kaanla yeniden 😅 kv onu salliyo ben kendim sallaniyorum ana ogul yan yana sallaniyoruz 😂

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 448 gün geçti.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Hanımlar dün gece öyküyü yataktan düşürdüm. Ellerimden kaydı tabi peşinden küt diye bir ses geldi. 3 gündür uyuyamıyorum. Haliyle yorgun düştüm. öykü gece kalkmaya başladı. Yatağında yatmak istemedi. Denizde yine gece terörü yaşadı. Uykusunda bağırıp çağırdı. Uykusuzluktan sızıp kalmışım. Yatakta sabit yatamıyor benim çocuklar illa kenara yatıyorlar. Denizde hiç olmamıştı. Allahtan yatak alçak yerde de halı vardı. Baya içini çekerek ağladı.

kayipdunya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2015
1.324
1.652
Hanımlar dün gece öyküyü yataktan düşürdüm. Ellerimden kaydı tabi peşinden küt diye bir ses geldi. 3 gündür uyuyamıyorum. Haliyle yorgun düştüm. öykü gece kalkmaya başladı. Yatağında yatmak istemedi. Denizde yine gece terörü yaşadı. Uykusunda bağırıp çağırdı. Uykusuzluktan sızıp kalmışım. Yatakta sabit yatamıyor benim çocuklar illa kenara yatıyorlar. Denizde hiç olmamıştı. Allahtan yatak alçak yerde de halı vardı. Baya içini çekerek ağladı.
Geçmiş olsun canım yatağında yatır bende düşürmüştüm bizimki kafasını kalorifere çarpıp sert zemine düştü çok ağlamıştı bizimki de bir daha yatırmadım 😔

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 460 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :91.6 Kg.

Daphnesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
535
664
Bugün nimerix ile bexeronun ilk dozu vuruldu. Hiç keyfi yok kuzumun hafif ateşli geçiyor akşamımız.yalnız öğlen birde vuruldu Bi iki saattir üstüne basarken ağlıyor hafif aksıyor sizlerden böyle bişiy oldumu kızlar bacağının üstüne basamama yürüyememe gibi onu sormak istedim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 444 gün geçti.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Geçmiş olsun canım yatağında yatır bende düşürmüştüm bizimki kafasını kalorifere çarpıp sert zemine düştü çok ağlamıştı bizimki de bir daha yatırmadım 😔
Teşekkür ederiz. Hep yatağında yatırıyordum. Dün gece yatağını istemedi emdi ama uyumadı. Bende biraz dalsın öyle yatırıyım dedim. Çok yorgundum uyuyup kalmışım. Baya öyle uyumuşuz. Sonra dönmüş derken yuvarlandı. Yanımda yatırmayı düşünsem tedbir alırdım yastık yorgan koyardım oraya anlık geliştiği için böyle oldu.

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Bugün nimerix ile bexeronun ilk dozu vuruldu. Hiç keyfi yok kuzumun hafif ateşli geçiyor akşamımız.yalnız öğlen birde vuruldu Bi iki saattir üstüne basarken ağlıyor hafif aksıyor sizlerden böyle bişiy oldumu kızlar bacağının üstüne basamama yürüyememe gibi onu sormak istedim
Geçmiş olsun. Bizde oldu denizde bexsero da yaşadık. Öykü de olmadı. Denize bacaktan öyküye koldan vurdular. Bence bacak daha ağrılı geçiyor. Deniz üstüne basamadı ve ateşi yükseldi. Bacağı da şişti. Alnına koltuk altına ve bacağına Buz uyguladık iyi geldi. Aralıklı olarak ateş düşürücü verdik.

Daphnesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
535
664
Geçmiş olsun. Bizde oldu denizde bexsero da yaşadık. Öykü de olmadı. Denize bacaktan öyküye koldan vurdular. Bence bacak daha ağrılı geçiyor. Deniz üstüne basamadı ve ateşi yükseldi. Bacağı da şişti. Alnına koltuk altına ve bacağına Buz uyguladık iyi geldi. Aralıklı olarak ateş düşürücü verdik.
Aynen canım bende öyle yapıyorum. 37.8 oldu şuanlık en yüksek ama hiç keyfi yok hep ağlıyo miniğim. Devam ederse çıkmaya calpolu 4 saate bir vericem. Bide böyle aksıyarak yürümeye çalışıyo büyük insan gibi güleyimmi ağlayayımmı bilemedim

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Aynen canım bende öyle yapıyorum. 37.8 oldu şuanlık en yüksek ama hiç keyfi yok hep ağlıyo miniğim. Devam ederse çıkmaya calpolu 4 saate bir vericem. Bide böyle aksıyarak yürümeye çalışıyo büyük insan gibi güleyimmi ağlayayımmı bilemedim
Gecmis olsun canim. Bizde ne ates ne agri hicbir sey olmamisti ama bunyeden bunyeye farkediyo yan etkiler. 6 saati bekleme 4 saatte bir ver eger 38 ustune cikarsa atesi ilik dus falan aldir. Agrisi gecince eskisi gibi uzerine basmaya devam eder sıkma canini

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Gecmis olsun minige

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Denizde öyleydi basamıyordu yürümeye çalışıyordu. Evde sürekli söylendi bana neden onu acıttığımızı bunun iyi birşey olmadığını hayır bir daha asla hiç İzin vermeyeceğini söyleyip durdu. Babası videosunu çekmiş hasta mısın diyor eşim denizde yok yok diyor. Gerçekten gülsek mi ağlasak mı bilemedik bizde. Şimdi denizi ikinci doza hazırlıyorum. Koldan olacak bu kez umarım kolay atlatır.

Daphnesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2018
535
664
Denizde öyleydi basamıyordu yürümeye çalışıyordu. Evde sürekli söylendi bana neden onu acıttığımızı bunun iyi birşey olmadığını hayır bir daha asla hiç İzin vermeyeceğini söyleyip durdu. Babası videosunu çekmiş hasta mısın diyor eşim denizde yok yok diyor. Gerçekten gülsek mi ağlasak mı bilemedik bizde. Şimdi denizi ikinci doza hazırlıyorum. Koldan olacak bu kez umarım kolay atlatır.
Bexsero nun ikinci dozu koldan mı ki niye kol dediler

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Bexsero nun ikinci dozu koldan mı ki niye kol dediler
Şimdiki aile hekimliği 1 yaştan sonra koldan yapıyormuş. Bacaktan yapılmasını baya yadırgadı hemşiremiz. Öykü bexseronun ilk dozunu koldan oldu daha kolay atlattı. Rutin aşıları da koldan yapacağını söyledi. Söyleyen daha önce hastanede çocuk servisinde çalışmış biri. Ama ne yalan söyleyim ben geçmişine bakıp onu tercih ettim ama yüzü pek gülmüyor. Eski hemşiremizi baya özledik onu görünce. Çok görmeyeceğiz zaten işini iyi yapsın yeter diye düşündük.

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Şimdiki aile hekimliği 1 yaştan sonra koldan yapıyormuş. Bacaktan yapılmasını baya yadırgadı hemşiremiz. Öykü bexseronun ilk dozunu koldan oldu daha kolay atlattı. Rutin aşıları da koldan yapacağını söyledi. Söyleyen daha önce hastanede çocuk servisinde çalışmış biri. Ama ne yalan söyleyim ben geçmişine bakıp onu tercih ettim ama yüzü pek gülmüyor. Eski hemşiremizi baya özledik onu görünce. Çok görmeyeceğiz zaten işini iyi yapsın yeter diye düşündük.
Bize de hemsiremiz asinin uzerini okuyup tibbi bir terim soyleyip kol degil bacaktan yapacagiz o zaman demisti ozellikle bacak kol degil diye belirtti yine fikir ayriliklari 🤦‍♀️

Zeyf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2016
4.449
6.067
Dun civile ugramistik esimle vicco nun ilk adim ayakkabilari gelmis cok sevindim yoksa netten alip kargo bekleyecektim 21 no keten tek buyuk cirtli aldim hem giyilmesi cok kolay oldu hemde numarasi oldu tam olmasi gereken gibi oldu cok sıkmadı ayagını biraz bosluk oldu bu yazi rahatca gecirebiliriz artik 😃

Alisdendef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
3.527
6.000
36
Dun civile ugramistik esimle vicco nun ilk adim ayakkabilari gelmis cok sevindim yoksa netten alip kargo bekleyecektim 21 no keten tek buyuk cirtli aldim hem giyilmesi cok kolay oldu hemde numarasi oldu tam olmasi gereken gibi oldu cok sıkmadı ayagını biraz bosluk oldu bu yazi rahatca gecirebiliriz artik 😃
Güle güle giysin 😍