2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende yıkadım🤭 nıe mantıksızkı esyaları o cantaya gırıyor kırlı oldumu gecıyor elbıseyede,, bu korona zamanında ne aldıysam yıkadım bebek arabamı bıle yıkıycam😬
30 derecede yıkayıp ilave durulama yaptırdım. 😂 hayır bazen acaba ben mi abartıyorum diyorum. Sonra buraya gelince rahatlıyorum tek değilmişim diye
Beşiğin parçalarını nasıl yikicam onu tam çözemedim.

30 derecede yıkayıp ilave durulama yaptırdım. 😂 hayır bazen acaba ben mi abartıyorum diyorum. Sonra buraya gelince rahatlıyorum tek değilmişim diye
Beşiğin parçalarını nasıl yikicam onu tam çözemedim.
Beşik kenar korumalarını diyorsanız ben onları elde yıkama programında yıkamıştım. Bir de en düşük devirde (benim makinada en düşük 400 devir) sıktırdım. Süngerleri bozulmasın diye. Kurutmak için uygun bir yerin varsa sıktırmadan da durulama yapabilirsin. Alt katlarda oturanların balkonlarına su damlamasın diye mecburen sıktırıyorum.

Beşik kenar korumalarını diyorsanız ben onları elde yıkama programında yıkamıştım. Bir de en düşük devirde (benim makinada en düşük 400 devir) sıktırdım. Süngerleri bozulmasın diye. Kurutmak için uygun bir yerin varsa sıktırmadan da durulama yapabilirsin. Alt katlarda oturanların balkonlarına su damlamasın diye mecburen sıktırıyorum.
Baby nesti yıkarken bi denicem, makine bozmazsa, beşik için de başlıcam bakalım.

Bunu ilk defa duydum ve cok sasirdim ben 2 dozumu da oldum benimle beraber hamile 2 arkadasim da asilarini oldular
Ne onlara ne de bana boyle bir kagit imzalatmadilar ben ilk defa sizlerden duyuyorum
Bu kagit asi vurmaya giderken disardan veriyorlar hatta ben ilkin doldurmadim direk siraya girdim ..sira bana gelince kadin formu sordu ve formsuz vurmayiz dedi mecbur geri ciktim imzalayip verdim

Şimdi mesaj geldi bana da aşı tanımlanmış. Doktoruma sordum sinovac olmanı tavsiye ediyorum daha güvenli dedi. Sanırım öyle yapacağım.
Doktorunuz ne diyorsa onu yapin ama doktorlar da kararsiz bence😂benimkisi sinovaci sakin olma dedi...biontech yoksa bekle dedi hatta..sizinki de sinovaci ol demis😬

Doktorunuz ne diyorsa onu yapin ama doktorlar da kararsiz bence😂benimkisi sinovaci sakin olma dedi...biontech yoksa bekle dedi hatta..sizinki de sinovaci ol demis😬
Ikisi de olur ama sinovac daha guvenli dedi 😁 daha düne kadar aşı hamilelerde güvenli degil diyordu tüm doktorlar. Birden olun demeye basladilar. Onlar da neye gore konusuyor bilmem ki 🤷🏼‍♀️

Kızlar , unutkanlık başladı bende bu aralar. B12 son yaptırdığım testlerde normal çıkmıştı ama genel olarak çok unutuyorum ve kitap okurken vs. konsantre olamıyorum. Bu dönemde normal mi böyle olması o_O

Aaaa oyle mi
Benim esim doktor esim ve bir cok hocasi hamileyken sinovac vurdurmami istedi
Bebek dogduktan sonra 3. 4. Dozlari biontech olursun dediler
Ben de sinovac vurdurdum demek o yuzden imzalatmadilar
İlk doz sinovac sonrakiler biontech oluyor mu? Ben olmuyor sandığımdan ve biontech istediğimden gebelik sonrasına ertelemiştim. Sinovac avrupada kabul görmüyor yurt dışına çıkarken. Bu sebeple biontech için beklemedeyim doğum sonrasını

İlk doz sinovac sonrakiler biontech oluyor mu? Ben olmuyor sandığımdan ve biontech istediğimden gebelik sonrasına ertelemiştim. Sinovac avrupada kabul görmüyor yurt dışına çıkarken. Bu sebeple biontech için beklemedeyim doğum sonrasını
Simdi ben 2 dozu da sinovac vurundum
Ama bu aşılarin 3. 4. Belki daha fazla daha doz vurunucaz
Zaten saglik bakani demisti yerli aşımız cikar o zaman 3. Dozlari onunla vurunuruz diye
O yuzden simdi daha hafif ve yan etkisiz olan sinovac vurundum ama 3. Dozu yerli aşı ya da biontech vurunucam

Hayırlı günler arkadaşlar
Bebek bezi alırken hangi markayı tercih ettiniz yada ediceksiniz?
Ben biraz kararsız kaldım

Hayırlı günler arkadaşlar
Bebek bezi alırken hangi markayı tercih ettiniz yada ediceksiniz?
Ben biraz kararsız kaldım

Eşim de ben de alerjik insanlar olduğumuz için başlangıçta hiç riske girmek istemiyorum en doğallarını deneyeceğim.
Bir paket prima pure aldım, bir de sleepy bio aldım. Umarım sleepy bio yu beğenir :KK70: Pure çok pahalı çünkü.

Eşim de ben de alerjik insanlar olduğumuz için başlangıçta hiç riske girmek istemiyorum en doğallarını deneyeceğim.
Bir paket prima pure aldım, bir de sleepy bio aldım. Umarım sleepy bio yu beğenir :KK70: Pure çok pahalı çünkü.
Sleepy kullandım abimizde yine sleepy alırım diye düşünüyorum. Islaklık göstergesi, sızdırmazlığı ve kokusuz olması Ben çok memnun kalmıştım. Hatta ıslak havlularından depo yapmaya başladım bile. Ya da molfix alırım.
bu arada konu dışı olacak ama sleepy pedini kullanan oldu mu? Bende adet düzensizliği yapmıştı. Ne zaman kullandıysam ikinci ay adetim gecikti. Normalde kanamam çok olur sleepy pedi kullandığım gün kanamam da azaldı. Nette çok baktım ama böyle bir şey yaşayana hiç denk gelmedim.

Yanıyor canım maalesef. Ben bu hafta alacağım raporu. Fiili çalışma olmadığı için sonraya eklenmiyor. Ben telafi eğitimi yaparsak sonraya eklenir mi diye MEBİM e sordum. Fiili çalışma olmadığı için eklenmez şeklinde cevap geldi. Her türlü ekleyemiyoruz 😕
Evet eklenmiyormuş. Ben de meb in bununla ilgili bir görüş yazısını okudum. Gitti valla 2 ay. 1.dönemi heyetle bitirmeye çalışacam artık.

Merhaba hanımlar. Size bir sorum olacak. Dr um bana 10 gün sonra gel ciğer geliştirici iğne yapacam dedi. Bu nasıl bir şey yaptıran var mı. Öncesinde test filan yapılıyor mu. Fiyatı vs? Sgk karşılıyor mu acaba. Bilgisi olan yazabilir mi. Şimdiden teşekkür ederim

X