Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    48
Irmak sekizin dediğiniz yaptım çikolata yedim kıpır kıpır o bacaklar oynadı inanamadık eşimle inşallah canım inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım 🥰
Nasıl güzel hoş bir duygu demi Allahım böyle elimizi koyunca karnımıza hissedeceğimiz dönemleri de göstersin bize . Çikolata kesinlikle işe yarıyor gerçi bana da doktor dedi çikolata ye gel diye 😂😂😂

Kızlarrr herkese güzel hafta sonları bugün bebeğimi gördüm çok ama mutluyum büyümüş elleri ayakları oluşmuş 🥹🥹🥹Herşey yolunda dedi doktorum cinsiyet var mı hocam dedim yok tabiki de daha dedi 😀ben kız hissediyorum dedim belli pembe örtmüş gelmişsin dedi hocam soluma yatamıyorum dedim çünkü rahimin tam soluna yerleşmiş 20 gün sonra ense burun kemiği tarama için gideceğim inşallah herhangi bir farklı taramaya gerek yok dedi öyle işte 🥰🥰🥰
Hayırlı saglikli olsun canm 😊 ille soluna yatman gerek dedimi doktor farkediyormus mu

Kızlarrr herkese güzel hafta sonları bugün bebeğimi gördüm çok ama mutluyum büyümüş elleri ayakları oluşmuş 🥹🥹🥹Herşey yolunda dedi doktorum cinsiyet var mı hocam dedim yok tabiki de daha dedi 😀ben kız hissediyorum dedim belli pembe örtmüş gelmişsin dedi hocam soluma yatamıyorum dedim çünkü rahimin tam soluna yerleşmiş 20 gün sonra ense burun kemiği tarama için gideceğim inşallah herhangi bir farklı taramaya gerek yok dedi öyle işte 🥰🥰🥰
Sevindim cnm benim haftaya bugün randevu cidden çok merak ediyorum bende.umarım aynı güzel mesajı bende yazabilirim buraya 🌸🙏🏻 Sabah sağa sola yatarken ağrı, sıkışma gibi bir hisle uyandım bende sorarım bakalım

Nasıl güzel hoş bir duygu demi Allahım böyle elimizi koyunca karnımıza hissedeceğimiz dönemleri de göstersin bize . Çikolata kesinlikle işe yarıyor gerçi bana da doktor dedi çikolata ye gel diye 😂😂😂
Dünya da tatmadığım çok farklı bir duyguymuş 🥹inşallah canım inşallah o günlere de az kaldı zaman hızlıca geçiyor gibi geliyor bana

Sevindim cnm benim haftaya bugün randevu cidden çok merak ediyorum bende.umarım aynı güzel mesajı bende yazabilirim buraya 🌸🙏🏻 Sabah sağa sola yatarken ağrı, sıkışma gibi bir hisle uyandım bende sorarım bakalım
İçin ferah olsun canım inşallah görürsün elleri ayakları kafası oluşmul sübhanallah dedim Rabbime inşallah senin de güzel mesajını bekliyorum uzaktan ultrason resmini atayım bak birazdan tam sola yerleşmiş iyice 🥹

Kızlar Merve aycan vardı etiketleyemiyorum ben . Etiket yapan varsa yapsın nerelerde nasıl durumu çok merak ettim

Eklentiler

• IMG_1084.jpeg
    IMG_1084.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 103
Kız gibi düşündüm cnm
Bana da kız gibi geliyor eşim o an görünce hocam ben bişey gördüm sanki dedi oda sağ ayağı o dedi güldük 🤣sola yerleşmesi belirtiler falan kız gibi kese şekli de kıza benziyor gönlümden kalbimden kız geçiyor benimde rüyalarımda falan kız görüyorum hepte ama hayırlısı neyse o olsun sağlıkla doğsunlar canım inan şu ultrasona girerken kalbim öyle küt küt atıyor ki sana anlatamam Allahım kimselerin kucağını boş koymasın isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰

X