2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimki dr cok hareketli ya mana sandalyesinde oturmuyor tırmanıyor sizin de mi
Öyle.gün içinde nasıl vakit geçiriyorsunuz

Canim cok tesekkur ederim yazdiklarin icin ama yanlis alarmmis sanirim, o 2 3 gun neden oyle oldu bilmiyorum ama uyumayi reddetti hep. Baska birsey vardi da ben mi kacirdim bilmiyorum ama simdi yine 3uykuyla duzeni devam ettiriyor. Takip ettim hep yine ayni vakitlerde uyku sinyali veriyor, ben panik yapmisim
Su tek uykuya dusmek nedense gozumu korkutuyor sanirim o yuzden panik yaptim
Ama genel mantik olarak anlattiklarini aklima kazidim, ilk uyku 45dk olacak sonra ilk uyku dusecek vakti gelince kullanirim artik

Kiz bebek anneleri size bir sorum olacak, dogum gunu elbisesi ne aldiniz ya da ne planladiniz acaba, modellere bakiyorum da hepsi o kadar guzel ki karar veremiyorum aldiginiz modeller var mi merak ettim siz naptiniz

Kiz bebek anneleri size bir sorum olacak, dogum gunu elbisesi ne aldiniz ya da ne planladiniz acaba, modellere bakiyorum da hepsi o kadar guzel ki karar veremiyorum aldiginiz modeller var mi merak ettim siz naptiniz
bende daha dün sipariş ettim trendyolda Le Mabelle satıcısında çok tatlış kız elbiseleri var bakabilirsiniz

bende daha dün sipariş ettim trendyolda Le Mabelle satıcısında çok tatlış kız elbiseleri var bakabilirsiniz
Ya ben de o saticiya ve little honey bunniese baktim ama begendiklerimin bedeni kalmamis simdi baska bi model buldum gozume kestirdim onu alicam sanirim, baska bir model bulamazsam

Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.Biz de tatildeyiz sadece salatalık ve karpuz yiyor eşim kızıyor artık o da şeker yeter meyve verme diyo meyve günde bir öğün olmalı. Benimki de düştü otelde kafasını karyolaya vurdu nerdeyse kaşı yarılacaktı allahtan sadece morluk ve şişlik oldu bizim yürüdükçe kazaya daha açık olacaklar diyolardı doğruymuş.

Teşekkür ediyorum tarif için ama benim kızım kek te yemiyor. Kaç tane denedim bir sürü tarif
Benimki otelde olan şekerli pankek var ya bildiğimiz şekerli yani onu bile yemiyor persentili iyiyse korkmayın hiç ben saldım günde 25 kere emziriyorum hep de dolu memelerim sağolsun emdikçe artıyor karışmıyorum artık yavaştan tuzlu şeylere geçiş mi yapsam bilmiyorum ağustosta doktorumuza sorucam

Komik bi sorum var :) bebeğinize 1.yaş hediyesi alacak mısınız?
Neden soruyorum, büyük anneleri hediye almak için bana soruyor ne desem bilemedim
Lego duplo aldırabilirsin pahalı aradan çıksın bide yavaştan boya kalemleri vs ben lego alıcam inşallah ilk yaş hediyesi olarak Annem de akülü araba istiyor ama ben almayı düşünmüyorum tanıdığım tüm çocuk doktorları denge bisikleti tavsiye ediyor çocuğun gelişimine bi katkısı yok diye. Ha büyür tutturur vs o zaman alırım belki ama şimdi değil

Arkadaşım siz bu erkek analarını çıldırtmak mı istiyorsunuz?!Bunlar nasıl güzel elbiseler Biz de ne olsun gömlek,T-shirt salopet falan
Evet ya çıkdırıyorum bize dino ve araba yağıyo
Benim oğlum iki üç haftadır tek uykuya düştü ya. Onu da pek uyumuyor nerdeyse bazen yarım saat bazen daha çok. Bazen de bi üç dakika şekerleme yapıyor ikinci uyku sayılırsa.

Baya yorucu olsa gerek. Ben uyku esnasinda tum islerimi yapmaya calistigimdan uykular azalinca napcam telasindayim allah yardimcimiz olsun

Kizlar globber 4in1 kullanan var mi? Sizce faydali bisey mi? Dogum gunu hediyesi olarak alsam kullanilir mi, sever mi, kac yasa kadar kullanilir acaba bilen arastiran var mi?
Çok güzel bi şey şey aslında önceden almadığıma pişmanım çok yönlü. Şu an ebeveyn yönetimli bisiklet ayına uygun ileride de scooter denge bisikleti oluyormuş. Tek sıkıntısı arabada yer kaplıyor haliyle taşımak sorun bagajda. Ama şehir içinde parka gitmelik markete inmelik şöyle bi turlamalık güzel

N Neslixi şu an fark ettim scooter olmuyormuş scooterı ayrı satılıyormuş anca masraf oluşturuyor şu kapitalist sistem valla yıldım kğkğkğ onu ayrı alıcazmkğpjkppkkğ

Baya yorucu olsa gerek. Ben uyku esnasinda tum islerimi yapmaya calistigimdan uykular azalinca napcam telasindayim allah yardimcimiz olsun
Hem de nasıl bugün uyumadı işte. Daha doğrusu emerken bi ara daldı, bırakayım dedim açtı gözleri uyku yalan oldu. mutfak kalk gidelim diyordu salon otur nereye çamaşırlar halay çekmek istiyor ben de oğlumun oyuncaklarını topluyorum peşimden gelip kutuları yere döküyor elimden tut yürüyelim diyor baya şenlik içindeyiz ben ağlayacakmışım gibi olsam da demin çorba içerken bayıldı uykusuzluktan o yokken ne yapıyormuşum ben acaba canım içim benim

bende hep onu düşünüyorum gündüz 3-4 saat uyuyor her işimi halledebiliyorum o arada
En kötü dinlenip enerji topluyorum bazen bende uyuyorum vs tek uyku da hadi uyusun max 2 saat sonrası koşturmaca
3 yaş sonrası o da bitiyor ozman kreş artık valla

Ya su an gunduz uykularina ragmen yetisemiyorum hicbiseye, uykusuz dusunemiyorum valla cok yoruyolar ama cok da tatlilar valla onlardan once gercekten napiyoduk biz ya, 1yil olacak nerdeyse bazen bakiyorum 1ay gibi geliyor o sure, bazen yasadigimiz seyleri dusunuyorum sanki 5yillik anı biriktirmisiz 1yasina girecekler cok duygulandim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…