2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Şu sesli kitaplara bakayım hemen onları bilmiyorum 💓
Büyük sorular kitabım bendede var ve aldığım günden beri hiç sıkılmadan bakıyor gerçekten iyi ki almısım diyorum olmayanlarada fikir olsun
Temizlik takımı almak şart oldu sanırım madamms de önermişti
Teşekkür ederim💓
Evet vileda kova süpürge kürek ve elektiriklisupurge vardı bizim takımda. Uygundu fiyatı da . Trendyoldan almıştım. Başka önerileri olan varsa ben de merak ediyorum. En son oyuncak tablet aldım pek ilgilenmediler. Biraz daha büyümeleri lazım sanırım onun için.

Evet vileda kova süpürge kürek ve elektiriklisupurge vardı bizim takımda. Uygundu fiyatı da . Trendyoldan almıştım. Başka önerileri olan varsa ben de merak ediyorum. En son oyuncak tablet aldım pek ilgilenmediler. Biraz daha büyümeleri lazım sanırım onun için.
küçük ince çubuklar var ahşap ve yine ahşap bir zemin var oradaki deliklere sokuyor oyuncağı illa görmüşsünüzdür değişik şekilleri var adını unuttum benim kız pek oyun oynamaz ama onunla oturup bi 20-30 dk zaman geçiriyor. onun dışında hareketli kitaplarla çok zaman geçiriyor hareket ettirip veya cırtlı manyetikli kitaplarla

Lego tavsiye ederim nefis oyalıyor, gelişimine de süper katkı. Muhakkak çadır alın bendeki ikea kocaman hep giriyoruz nerdeyse 😅 kitap falan okuyor orda, bazen araba oynar bazen legolarını, bazen bizi. Ben süpürge alcam hem kendime hem oğluma oyuncağından 😅 dyson hevesim kaçtı ama sopa gibi bi süpürge şart yani. İkimize de

Aslında 8 ile 10 arasında fark yok desem yeri kardeşimde 8 var çok karşılaştırmadım ama aynısı duruyor. o da çok güzel çwkiyor. Ben 10 aldım bi indirime denk geldim V8 den 700-800 tl kadar pahalıydı 10 alayım bari dedim ama işin rengi 12 ve 15 te değişiyormuş. Sanırım onlarda süpürürken ışık yanıyor yeri iyi görmek için ve V15 te süpürürken düğmeye basılı tutmaya gerek kalmıyormuş. Mesela ben süpürürken basılı tutup süpürüyorum ama asla yoran zorlayan bişey değil aşırı kolay. daha ince detaylar da var gösterge ekranı varmış emiş gücünü zemine göre kendi ayarlıyormuş. benimkinde 3 kademe var kendim ayarlıyorum. ama açıkçası bende fiyattan dolayı 8 - 10 arası düşünüp indirim denk getirip 10 aldım
Bende v15 var ondada basılı tutarak süpürüyorum malesef benim için tek problem o ama sorun olarak görmem yani ışıklı başlık partikül göstergesi falan lüzumsuz bence ama ben fırçasına saç dolanmadığı için aldım yoksa bir marka daha vardı unuttum şimdi hangisiydi evde ben ve büyüyen iki kız çocuğu olunca saç dolanmayan başlık çok cezbedici oldu😁

Şu sesli kitaplara bakayım hemen onları bilmiyorum 💓
Büyük sorular kitabım bendede var ve aldığım günden beri hiç sıkılmadan bakıyor gerçekten iyi ki almısım diyorum olmayanlarada fikir olsun
Temizlik takımı almak şart oldu sanırım madamms de önermişti
Teşekkür ederim💓
Biz listen to the music , listen to the dance music diye iki kitap aldık youtubeda videoları var inanılmaz güzel kitaplar müzik aletleri var birinde diğerinde ise dans türleri full çalıp oynuyor. Bir de oğlan annelerine hot wheels tavsiye ederim çok cinsiyetçi biliyorum evet ama oyuncakçıya girdiğinde bunlara koştu onlarla yatıp kalkıyoruz al annecim bebek dedim yüzüne bile bakmadı anlayamadım bu durumu hot wheelsa ek itfaiye arabası dozer mikser. Hot wheelsı 5-6 tane minicik elleriyle hepsini almaya çalışıp yere düşürerek gıdısına falan saklayarak taşıyor odadan odaya öyle bi aşk hot wheels 🥲

Artık cocuk oldular ondan sanırım basit oyuncaklar hiç ilgisini çekmiyor
Kuleler halkalar ile işi bitti bizimkinin 😂
Oyuncak Elektrik süpürgesi vileda falan aldım bayılıyor tüm evi geziyor onunla 🤣🤣
Market arabasını da sevdi doldurup boşaltıp evi turluyor.
Doktorumuz da oyuncak ahşap mutfak önerdi ikeadan alacağım
Erkek mi kız mı çocuğununuz bilmiyorum ama bizde durum bu 🤣
Tabi ben cinsiyete yönelik oyuncaklara ve özellikle kızlara böyle yemek temizlik rölü yükleyen oyuncaklara karşıydım ama çocuğun ilgisi bunlara olunca büyük konuştuklarımı yuttum alıyorum mecbur 🤣🤣🤣
Canım ikeatı gezerken bizimki de o mutfakta çok güzel oynadı ayırırken hadi gidelim diye ağladı ve 1 saat başında kaldı ama çok pahalı ya 3.200₺ Ydi senin baktığın model de bu fiyat mı?

Ürünün linki var mı acaba hepsi bir arada olan? Bizde fisher price laptop var oğlum çok seviyor geçen de bir arkadaşımız eğitici köpekçiğin doktor setini almış oğlumuza iğne var cıs öğrettim gelip iğneyi batırıp cıs yapıyor biz de ağlama taklidi yapıyoruz öp geçsin diyoruz öpüyor fln resmen çocuk oldular bunlar 🥲❤️

Ürünün linki var mı acaba hepsi bir arada olan? Bizde fisher price laptop var oğlum çok seviyor geçen de bir arkadaşımız eğitici köpekçiğin doktor setini almış oğlumuza iğne var cıs öğrettim gelip iğneyi batırıp cıs yapıyor biz de ağlama taklidi yapıyoruz öp geçsin diyoruz öpüyor fln resmen çocuk oldular bunlar 🥲❤️
Linkini buldum ama açılmazsa oyuncak temizlik seti yazınca çıkıyor. Çok güzel baya gerçekçi. Fisher price oyuncakları çok güzel ve dayanıklı, çabuk bozulup kirilmiyor. ben de laptopa bakayım seviyorum bu markanın oyuncaklarını. Bizde eğitici kopekcik var, masalcı tırtıl var bi de tablet aldım.

Bebiş 2 azı dişi birden çıkartıyor, iflahımız kaydı, neymiş bu azı dişler böyle ya. Ki önceden de bi tane çıktı ama anlamamıştık bile.
Benim bebeğim memeye çok düşkün ama artık emerken acıdı mı nolduysa açıp bakıp ağlıyor, sanki mememden korkuyor gibi sonra kapattırıyor ve çok ağlıyor. Sürekli meme diye sayıklıyor. Memeden korkuyla ayrılmasını istemiyorum acaba geri döner mi? Ya da ne yapmam nasıl davranmam gerekir önerisi olan var mı?

Diş ağrısı sandık meğerse el ayak hastalığı olmuş çocuk. El, ayak ve ağız çevresinde su toplamaları ve yaralar olunca anladık. Tecrübe ve tavsiyesi olan var mı?
Çok geçmiş olsun çok yapılacak bi şey yok diye biliyorum sadece ateş takibi yapmanız lazım çabucak atlatsın inşallah 🙏🏻

kızlar kızımın kollarında ve poposunun üstünde şu sekılde kızarıklıklar var doktora fotoğradını attım muayene gerekir dedi herangi bir yorum yapmadı basına gelen varmı merak ettim

Eklentiler

• C813FF69-47BB-49BA-AFB9-D2BBC01C2BD7.jpeg
    C813FF69-47BB-49BA-AFB9-D2BBC01C2BD7.jpeg
    75,7 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar sleepy bio natural külot bez kullanan var mı kaç numara almam gerekir acaba? Şu an prima külot bez kullanıyoruz 5 numara

En
Yorumların birinde çok kötü sızdırıyor demişler siz memnun musunuz nasıl primaya göre
ben sleepy bio naturel 5 numara hem kilot hem cırtlı kullanıyorum hiç sızdırma yaşamadım ki gece 12 saat kalıyor sıfır sızdırma 😅
Normal naturel var bide fiyatı daha uygun diye onu denedim ilk gün pişik oldu mesela yapısı da kötü geldi bio ya göre onu tavsiye etmem 🤷‍♀️

Kızlar sleepy bio natural külot bez kullanan var mı kaç numara almam gerekir acaba? Şu an prima külot bez kullanıyoruz 5 numara
Ben prima premium care cırtlı bez kullanıyorum, külot bezi diğer markadalrdan denedim. Doktorumuz deneme için molfix verdi fena değil diye ondan aldım memnunum. Sleepy bio natural kullandım sonra bir şey yaptılar pişik yapmaya başladı kalitesi değişti artık almıyorum. Goo.n premium çok iyi diğer çeşitlerini denemedim ama yumuşacık ve sızma kesme yapmıyor. İçlerinde en çok sızdırıp göbeğini bacağını sıkan pilim yapan sleepy. Hiç biri bi prima değil tabi ki. Ben 5 numara alıyorum.

kızlar kızımın kollarında ve poposunun üstünde şu sekılde kızarıklıklar var doktora fotoğradını attım muayene gerekir dedi herangi bir yorum yapmadı basına gelen varmı merak ettim
Ateşlendi mi? Önce ateş olup sonra döküntü geldiyse şu beşinci hastalık olabilir.

X